Mincer-Mona Liza, Golden Sahara, Emulsja do opalania

Mincer-Mona Liza, Golden Sahara, Emulsja do opalania

Unikalna formuła emulsji zabezpiecza skórę przed wpływem szkodliwego promieniowania UVA i UVB. Przeciwdziała powstawaniu poparzeń słonecznych oraz fotostarzeniu skóry. Wydłuża bezpieczny czas przebywania na słońcu w stosunku do skóry niechronionej. Polecana do stosowania w solarium.
Kompleksową ochronę skórze zapewniają:
*wyciąg z marchwi - zawiera betakaroten, naturalny inhibitor pochłaniający wolne rodniki;
*wit. E - doskonale działa normalizujaco, przeciwstarzeniowo i przeciwrodnkowo;
*wit. PP -reguluje przemianę wodną w skórze, nie dopuszcza do nadmiernego przesuszenia;
*substancje tworzace delikatny film ochronny, stanowiacy barierę przed wpływem suchego powietrza, słońca oraz wody.
Emulsja jest wodoodporna, testowana klinicznie i fototoksycznie, odpowiednia dla dzieci od 5tego roku życia.

Skład: (dla wersji z filtrem o faktorze 20) aqua, mineral oil, glycerin, isopropyl palmitate, cethyl alcohol, stearic acid, octyl salicytate, petrolatum, PVP/hexadecene copolymer, ceteareth-20 and cetearyl alcohol, sodium cetearyl sulfate, carrot extract, disodium edta, 5-chloro-2-methylo izotiazolon, 2-bromo2-nitropropane-1,3-diol, triethanolamine, tocopheryl acetate.

Cena: zł / 125 ml

kokosowy pomarańcz

Kiedy kupiłam urodę z tą emulsją, nie liczyłam na nic wielkiego. Po rozpakowaniu z folii od razu uderzył mnie słodki, mocny zapach. Opakowanie teń nie było za ładne. Wyglądało i pachniało to strasznie tandetnie, ale postanowiłam jednak wziąść na wakacje. Spotkało mnie naprawdę miłe zaskorzenie! Emulsja jest jak lekki balsamik: nawilża, leciutko natłuszcza, dobrze ochrania. Mimomałego faktora nie miałam żadnych nawet najmniejszych oparzeń. Skoro dołączona była do gazety, to napewno jest taniutka, a to kolejny plus. Ja żałuję, że zapach jest kokosowy, bo za nim nie przepadam,wolałabym pomarańczę, która zresztą tu pasuje, bo przecież w emulsji jest ekstrakt z pomarańczy! Na razie mam jeszce dużo, ale jak się skończy to jednak napewno kupię następną. Polecam!!!

fajna :)

Ja rowniez mialam ja z "Urody".
I tutaj znowu zaczne przydzielac plusy... Pierwszy ten kosmetyk dostanie za sam zapach...opakowania. To niesamowite, ale kiedy podczas jednego z wakacyjnych wyjazdów zaczelam rozpakowywac swoje kosmetyki nagle poszulam niesamowicie slodki (ale przyjemny) zapach kokosów(wanilii?). Przerazilam sie ze cos sie wylało ale nie... To opakowanie tak wspaniale pachniało. I przed chwilą sprawdzalam-pachnie nadal.
Co do samego kosmetyku... Jest świetny. Przyjemnie sie go używa, dobrze sie rozsmarowuje, pieknie pachnie (słodko- jak juz poprzedniczki wspomnialy nie kazdemu sie moze podobac), rzeczywiscie chroni. I pielegnuje.

ho ho ho, dobrze!

Tez dostałam ją do Urody, i też byłam bardzo zadowolona. Zabierałam ją ze sobą bez większego przekonania, wierząc, że koleżanka, która miała apteczkę (w podróży po Ameryce Południowej kremy z filtrem kwalifikują się do miana niezbędnych leków) będzie, jak obiecywała, zaopatrzona w dobre kremy. Ku mojej wielkiej rozpaczy okazało się, że ma... ten sam krem, który, jak się okazało, już któryś rok z rzędu służył jej na wyprawie w tropiki (nawiasem mówiąc, z prównania składu wynikało, że moja "ulepszona" wersja niczym się nie różni od starej :) ). Koleżanka ma karnację mulatki, ja jestem śnieżno biała, obie byłyśmy zadowolone. Krem NAPRAWDĘ chronił, czego miałam świetny przykład na odsłoniętych a nienasmarowanych częściach ciała (mądry zwyczaj podciągania rękawów t-shirta czy odpinania nogawek). Podobało mi się miłe nawilżenie ciała - nie miałam balsamów, więc taki zastępnik był bardzo mile widziany, i się sprawdzał. Zapach porównałabym do wściekłego kokosa, dla mnie akurat miły, ale baaardzo intensywny, także radzę sprawdzić. Nie wiem, jak z filtrem UVA, ale ogólnie - nieźle (może poza straszliwą tandetnością opakowania - ale z drugeij strony, krem jest tani).

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

Super!!!

Lipcowa "URODA" zrobila swietny prezent swoim czytelnicznom dodajac gratisowo ten produkt.Bardzo dobra emulsja do opalania i z tego co wiem jest niedroga!Ale do rzeczy-od pierwszego stosowania uderza piekny waniliowy zapach(tu ostrzegam uwrazliwionych na slodkie waniliowe wonie),ktory jest dosyc intensywny,co akurat mi pasuje.Emusja swietnie nawilza i co wazne dlugo towarzyszy mi podczas kapieli ciagle chroniac.Niestety jest malo wydajna,ale mozna to wybaczyc ze wzgledu na niska cene.Acha-przyspiesza takze opalanie,cialo jakby szybciej staje sie brazowe.

ilość zużytych opakowań: niestety skonczylam jedno,ale jak bede w Polsce to zakupie sobie ze dwa opakowania na zapas!