My Secret, Waterproof Mascara (Wodoodporny tusz do rzęs)

My Secret, Waterproof Mascara (Wodoodporny tusz do rzęs)

Formuła tuszu zapewnia efekt makijażu niezależnie od czynników zewnętrznych. Zawiera odżywcze i nawilżające składniki: witaminy, keratynę, ekstrakt z kawioru oraz woski. Klasyczna szczoteczka gwarantuje rozdzielenie rzęs. Hipoalergiczny.

Nie polecam!

Kupiłam go żeby sprawdzić, czy faktycznie te droższe tusze różnią się czymś od tych tańszych.. i faktycznie jest różnica.
Tusz bardzo skleja rzęsy, zostawia grudki, jest ciężki, osypuje się.
Wygląda bardzo tandetnie.
ZDECYDOWANIE odradzam.

Nie dla mnie

Niestety zawiodłam się na tym tuszu, skusiła mnie niska promocyjna cena.
Plusy:
- dobra szczoteczka
Minusy:
- podczas nakładania oczy mi łzawiły, ponieważ tusz ma dziwny mocny zapach
- bardzo trudny do zmycia!! Płyn micelarny nie poradził sobie. Musiałam długo trzeć oko a i tak do końca nie mogłam go zmyć.
Niestety nie polecam.

Radzę uważać

Kupiłam ten tusz na próbę. Mam długie rzęsy więc większość tuszy powoduje że moje oczy wygladają na przesadnie podkreślone pomimo naniesienia tylko jednej warstwy produktu. Jestem jasną blondynką i nie lubię tego kontrastu. Na początku tusz mile mnie zaskoczył:
+ daje delikatny wręcz naturalny efekt
+ doskonały dla osób które mają długie rzęsy i nie chcą ich bardzo podkreślać
+ nie skleja rzęs
+ jest wodoodporny
ale po kilku godzinach...
- osypuje się w szczególności po nałożeniu większej ilości produktu
- nie można nim malować dolnej powieki gdyż to przyśpiesza efekt pandy.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Wodoodporny, bo nie maluje...

Niestety nie mogę się zgodzić z opisem producenta. "Unikalna" formuła powoduje, że tusz wcale nie maluje rzęs. Po nałożeniu kilku warstw tusz osypuje się, co powoduje "efekt pandy". Bardzo trudno się zmywa. Płyn micelarny i mleczko miały kłopot...Szczoteczka nie powoduje idealnego rozdzielenia rzęs, do końca nawet niewiadomo co powoduje, bo aplikacja tuszu to jakaś masakra. Miałam wrażenie, że tusz w ogóle nie nabiera sie na szczoteczkę i przez to nie idzie pomalowac rzęs. Nie powoduje reakcji alergicznych. Być moze dla dziewczyn o gęstych rzesach sie sprawdzi, dla zwykłych się nie nadaje.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: jeden

Nie można malować nim dolnych rzęs bo kończy się to pandą pod oczami

Tusz kupiłam kiedy miałam ogromny problem ze łzawieniem oczu i potrzebowałam produktu wodoodpornego.

Szczoteczka ma zwykły, klasyczny kształt, bez żadnych udziwnień.

Na samym początku tusz był okropnie rzadki, wolno wysychał i sklejał rzęsy. Prawie za każdym razem odbijałam go sobie na górnej powiece. Po jakiś 2-3 miesiącach trochę zgęstniał i wyżej wymienione problemy minęły.

Maskara daje bardzo naturalny efekt. Nie polecam go posiadaczkom krótkich i rzadkich rzęs bo będzie to wyglądało raczej mizernie.

Wodoodporność to duży atut tego produktu. Jeśli złapie nas deszcz nie musimy się obawiać, że wszystko nam spłynie, ale...

No właśnie, jest jedno "ale". Maskara strasznie się kruszy jeśli pomalujemy nią dolne rzęsy. Panda murowana, a usunięcie jej ze skóry nie jest takie proste. Dlatego maluję nią tylko rzęsy na górnej powiece.

Raczej nie polecam. Przez pierwsze 2 miesiące maskary ciężko się używa, a i tak potrzebujemy innej na dolne rzęsy jeśli nie chcemy skończyć z pandą pod okiem.
Na rynku jest sporo tuszy wodoodpornych które się sprawdzą lepiej.

Dodaje zdjęcia moich rzęs solo i z tuszem.

Używam tego produktu od: ok. 5 miesięcy na zmianę z innymi tuszami do rzęs

nie kupię ponowne

Kupiłam ten tusz ze względu na wyjście na basen.

2,5 gwiazdki dałam za to, że jest wodoodporny, nie kruszy się i nie zmywa, gdy zostałam ochlapana.

Zdecydowanym największym minusem jest to, że ten tusz praktycznie nie maluje ... na codzień tuszuję swoje rzęsy tak, żeby były wyraziste, długie, gęste, naprawdę dużo osób je komplementuje, a ten tusz pod tym względem jest totalną porażką, na szczoteczkę nabiera się tyle co nic. W dodatku zmywając tusz wypadło mi sporo rzęs, co się rzadko zdarza w przypadku innych tuszy ze względu na to, że olejek rycynowy jest moim uzależnieniem. Może po jego otworzeniu i odczekaniu jakiegoś czasu troszkę się to zmieni, choć wątpię.

Podsumowując - wodoodporny chyba dlatego, że mało co go jest na rzęsach. Zdecydowanie dla kobiet z bujnymi rzęsami, długimi i gęstymi naturalnie, nie dla tych, które chcą ten efekt uzyskać dzięki tuszowi.

Używam tego produktu od: 7 dni
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego opakowania