Kobo Professional, Ideal Volume Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Kobo Professional, Ideal Volume Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Idealna aplikacja, perfekcyjnie rozdzielenie i zwiększenie objętości rzęs dzięki modelującej, silikonowej szczoteczce. Elastyczna formuła tuszu nie kruszy sie i nie rozmazuje. Zawiera aktywne składniki pielęgnacyjne i regenerujące strukturę rzęs: proteiny pszeniczne, hydrolizat keratyny, D-pantenol, wosk Carnauba.

Całkiem dobry

Tusz ma silikonową elastyczną szczoteczkę, którą dobrze się operuje i intensywny czarny kolor. Czy pogrubia? Trochę tak, ale bez szału. Rzęsy są przede wszystkim dobrze rozdziela rzęsy i subtelnie podkreślone. Nie kruszy się i nie rozmazuje. Jest trwały, ale jednocześnie nie ma większego problemu z demakijażem. Nie podrażnia spojówki i można w nim chodzić długo. Myślę, że to dobry tusz na co dzień.

Średniak

Niestety mimo dużej sympatii to Kobo ten tusz to jeden wielki niewypał. Kupiłam dwie sztuki i gdyby nie fakt, że były zaklejone od nowości to pomyślałabym, że tusze są stare i używane. Tusz ma mega suchą konsystencję, żeby wyczarować jakikolwiek efekt na rzęsach trzeba się dużo namachać. Szczoteczka jest silikonowa, ale tak kłująca, że za każdym razem łzawiły mi oczy. Na domiar złego tusz się osypywał. Niestety oba egzemplarze były tak samo beznadziejne, nie lubię tak suchych konsystencji i bardzo szybko je wyrzuciłam.

całkiem fajny

Zalety:
+ mała i silikonowa szczoteczka
+ bardzo ładnie rozdziela rzęsy
+ kolor jest czarny i intensywny
+ nie podrażnia i nie uczula mnie
+ nie odbija się na powiece

UWIELBIAM I POLECAM!

Bardzo polecam wszystkim spróbowanie tej mascary. Jest niedoceniana, a gwarantuje świetny efekt, dobrą trwałość i miękkie rzęsy! Nie jest droga, ma smukłą sylikonową szczoteczkę i jest bardzo wygodna w użytkowaniu. Bardzo dobrze rozdziela rzęsy, nie skleja ich i nie tworzy grudek. Wydłuża, pogrubia i podkręca!

Efekty przed i po można zobaczyć na moim blogu! Na pewno kupię kolejne opakowanie, chociaż mam nadzieję, że ten produkt wystarczy mi na długo :)

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego

jestem na tak!

Tusz wyposażony jest w giętką, silikonową szczoteczkę z bardzo krótkimi "włoskami". Wydawałoby się, że takie maluszki nie są w stanie zrobić nic zaskakującego. A jednak! Szczoteczka potrafi ładnie rozdzielić rzęsy, pokrywając je przy tym dosyć solidną warstwą tuszu (na zdjęciach mam tylko jedną warstwę + druga tylko na końcówki rzęs). Tuszu używam już prawie 2 miesiące a nie dzieje się z nim nic niepokojącego. Nadal ma idealną konsystencję, nie za rzadką i nie za gęstą, nie kruszy się i nie rozmazuje. To moje cechy upragnione wśród maskar, więc nie dziwne, że tak jąpolubiłam. Ubolewam nad tym, iż tusz jest dostępny tylko w wersji limitowanej.... Domyślał się a raczej mam nadzieję, że KOBO wypuści niedługo całkiem niezły zamiennik. Wolałabym jednak, aby tusz dostępny był w stałej ofercie. Wielkim plusem maskary jest jej cena, bo 25zł w cenie regularnej za świetny tusz to super okazja!