Wellness & Beauty, Badeperlen mit Sinnlicher Kirschblüte & Rosen - Extrakt (Perły do kąpieli `Kwiat czereśli i róża`)

Perełki do kąpieli z ekstraktem z kwiatów czereśni i kwiatów róży. 1 opakowanie wystarcza na 3-4 kąpiele w wannie. Poczuj się fantastycznie uskrzydlony - dzięki zmysłowo pachnącej, specjalnej mieszance ekstraktów z kwiatów czereśni i kwiatów wartościowej róży. Delikatne perełki do kąpieli działają relaksująco na ciało i umysł. Mocznik, chroniąca skórę witamina E, olej migdałowy i olej jojoba nawilżają skórę i zapewniają miękkość i gładkość.

Świetne! Szkoda, że tak mało...

Uwielbiam gorące wieczorne kąpiele z dodatkiem pachnących kosmetyków. Gdy tylko za oknem pojawia się deszcz wskakuje do wanny pełnej piany. Obecnie na rynku mamy mnóstwo kosmetyków, które mogą nam umilić czas kąpieli.

Perełki otrzymałam w prezencie i muszę przyznać, ze jest to bardzo efektowna, mała przyjemność :) Znajdują sie one w szklanym słoiczku,który rewelacyjnie się prezentuje w łazience. Co więcej po zużyciu można go wykorzystać ponownie np. jako dekoracje do łazienki czy do innego pomieszczenia.

Perełki są różowe i cudownie pachną! Świeżo, słodko, owocowo, kobieco! Niesamowicie mi się spodobał ten zapach. Bardzo szybko rozpuszczają sie w wodzie, tworząc efektowną pianę. Woda delikatnie nimi pachnie. Niestety na jedną kąpiel trzeba zużyć połowę opakowania, więc całość wystarczy nam tylko na 2 użycia. Szkoda...

Efekt? Miękka, gładka i nawilżona skóra, która bardzo przyjemnie pachnie. Przyznam, że byłam zaskoczona gdyż zapach utrzymał się naprawdę długo.

Bardzo polecam szczególnie jako mały, ekskluzywny prezent :)

Piękny zapach

Perły otrzymałam w prezencie urodzinowym. Sama nie zdecydowałabym się na zakup z powodu zbyt wysokiej ceny, bo ok 13,00 zł w stosunku do tak małego opakowania. Perły zapakowane są w szklany słoik na zatrzaski. Jak dla mnie - zawartość wystarczyła na dwa razy. Nie pienią się,nie zmieniają koloru wody, dość szybko się rozpuszczają i...Pięknie pachną. Po ich stosowaniu szukałam produktów z tej samej serii wyłącznie ze względu na kompozycję zapachową.

Jednorazowa przygoda

Te piękne, różowe perełki w uroczym słoiczku otrzymałam w prezencie świątecznym. Myślę, że raczej nigdy nie zakupiłabym ich dla samej siebie - nie przepadam bowiem za tak mało funkcjonalnymi kosmetykami do kąpieli, które kończą się już po 1-2 razach. Słoiczek jest naprawdę bardzo mały!

Perełki w opakowaniu pachną ładnie, świeżo, choć zapach ten nie przypomina mi ani róży, ani kwiatu czereśni - pachną raczej jak niemal każda sól do kąpieli - po prostu słodko i orzeźwiająco. Po rozpuszczeniu w wodzie zapach ten jednak w ekspresowym tempie ulatnia się, nie jest również wyczuwalny na skórze po osuszeniu ręcznikiem. Szkoda, na pewno jest to dla mnie ogromny minus.

Co bardzo mnie zdziwiło, sypałam te perełki, sypałam i sypałam, aż wysypałam całe opakowanie na jedną kąpiel... Dopiero po zużyciu całego opakowania woda delikatnie zabarwiła się na różowo i wytworzyła się bardzo słaba pianka, która szybko zniknęła z powierzchni wody. Co ważne, perełki rozpuściły się całkowicie w ekspresowym tempie.

Podczas kąpieli czułam się zrelaksowana, wypoczęta i odprężona. Moja skóra po wyjściu z wanny była odrobinę bardziej miękka niż zwykle, lecz wspomniany efekt był raczej krótkotrwały i wynikał z wymoczenia skóry podczas długiej, 30-minutowej kąpieli.

Cóż, po tej jednej kąpieli z użyciem został mi jedynie ładny słoiczek, który z pewnością przyda się na biżuterię albo świeczkę. I to by było na tyle...

Jakby luksusowo

Skusiłam się na ich kupno jakiś czas temu, długo leżały w szufladzie i niedawno sobie o nich przypomniałam. Minusem jest bardzo małe opakowanie, które wystarcza na zaledwie dwie kompiele, choć sam słoiczek prezentuje się całkiem zacnie. Wstanie ich do wanny podczas malowania wody sprawia że pojawia się na jej powierzchni piana. Piano jest całkiem dużo i jest całkiem trwała. Jeżeli chodzi o zapach to w słoiczku czuje, natomiast w wodzie traci chyba wszystkie właściwości zapachowe bo nie czuje nic, a szkoda. Barwi wodę na lekko różowy kolor. Podsumowując, szału nie ma. Drugi raz raczej się nie skusze.

jednorazowa przygoda

Choć opakowanie na zdjęciu wygląda na spore tak naprawdę dostajemy mini słoiczek perełek. Opakowanie wystarczyło mi na dwie kąpiele i to takie gdzie naprawdę nie widziałam ich działania. Ba, nie czułam nawet ich zapachu. Być może ciało było mniej przesuszone jednak to jakby szukanie działania na siłę. Za 10zł, bo tyle to maleństwo kosztuje zdecydowanie odradzam. Lepiej kupić jakąś sól do kąpieli.

Używa produktu od: próbka

Jedna kąpiel za 9 zeta

Kupiłam, bo nigdy nie miałam produktu w takiej formie, a wanna jest moim ulubionym miejscem odpoczynku zaraz po łóżku.

Jakież było moje zdziwienie, gdy musiałam wrzucić do wody całe opakowanie, żeby było widać i czuć, że coś w tej wodzie mam. Produkt przyjemnie pachnie, ma fajne opakowanie, no ale co do wydajności to jest mega bryndza. Nie kupię ponownie, niestety.

Dostałam te perełki w prezencie i przyznaję, że kąpiel z nimi to sama przyjemność. Zdecydowanie mają śliczny zapach, delikatnie jakby woda jest bardziej miękka a ciało po kąpieli nawilżone i miłe w dotyku. Perełki te jak większość delikatnie nas relaksuje. Minus jest taki, że produkt ten starcza tylko na kilka kąpieli bowiem trzeba go dosyć dużo wsypać by faktycznie kąpiel nam sprawiała przyjemność by woda pachniała dlatego też oceniam na 4

Sprawdzają się

Omawiane perełki dostałam w prezencie wraz z innymi kosmetykami. jako, że jestem maniakiem wszelkich kąpadeł szybko powędrowały do łazienki. Perełki to bardzo ciekawy produkt, jednak fanki filmowej piany nie będą zachwycone, bo się nie pienią.

Zalety:
- dostępność
- przystępna cena
- bardzo ładny zapach - na ciele zostaje na około godzinę, półtorej
- nie podrażniają skóry
- nawilżają - wychodząc z wody mam uczucie jakbym miała nałożony na skórę lekki a jednocześnie przyjemnie nawilżający balsam

Wady:
- wydajność trochę kuleje, ale nie jest to wielka tragedia
- brak piany

Pachnący relaks dla alergika

Lubię moczyć się w pachnącej kąpieli, chociaż rzadko mogę to robić zupełnie bezkarnie. Czasem zdarza mi się przypłacić zapach świądem skóry, a w gorszym wypadku wysypką, mam więc kilka sprawdzonych produktów, których używam w kółko.
Te perełki są jednym z nich.
Skład jest króciutki i treściwy. Przekłada się na równie dobre działanie - mocznik nawilża skórę , zmiękcza ją i łagodzi drobne podrażnienia. Perełki nie należą do produktów pieniących się. Miłośnikom kołderki z piany nie przypadnie to do gustu. Co innego mnie - dzięki brakowi myjącego środka powierzchniowo czynnego, produkt jest naprawdę łagodny dla skóry.
Zapach jest intensywny - ilość polecana przez producenta nadaje przyjemną różaną woń kąpieli, a w zasadzie całej łazience.
Perełki są bardzo efektowne, a cena - niska.
Wydajność bez szału, ale też bez tragedii.
Opakowanie zawsze mi się podobało, ale kiedy zobaczyłam jego nową wersję (słoiczek weck) to już w ogóle szaleństwo (jest śliczne).

Prosto i przyjemnie!

Perełki Wellness&Beauty to świetny dodatek do relaksującej kąpieli po ciężkim dniu. Naprawdę je lubię i będę do nich wracać - zwłaszcza, że mają prosty, przyjazny skórze skład (co ciekawe, o jego sezamowym odpowiedniku już tak dobrze powiedzieć nie można).

Plusy:

* świetny, krótki skład, a na pierwszym miejscu nawilżający mocznik!
* ekstrakt z róży, olejki jojoba i migdałowy, mocznik i witamina E
* przyjemnie nawilża skórę
* pięknie i intensywnie pachnie
* rozpuszcza się szybko i całkowicie, nie rysuje wanny ani nie pozostawia osadu
* wygodne i estetyczne opakowanie
* łatwe dozowanie - ja na jedną kąpiel zużywam 1-2 nakrętki
* wydajny
* tani
* dostępny w każdym Rossmannie :)

Jak dla mnie minusów brak. Marzą mi się inne warianty zapachowe i mam nadzieję, że się doczekam ;)

Używam tego produktu od: kilku tygodni