PUPA, Miss Milkie, Shower Milk

PUPA, Miss Milkie, Shower Milk

Zgłaszająca osoba: joannea

Mleczko-żel pod prysznic. Zawiera, podobnie jak cała seria, mleko, które było używane w zabiegach pielęgnacyjnych od dawnych czasów. Mleko swoją efektywność zawdzięcza zawartości cukru oraz unikalnym proteinom, które mają silne właściwości odżywcze i nawilżające. Proteiny mają doskonałe właściwości absorbujące wodę i utrzymujące ją na powierzchni skóry. Ochronny film, który w ten sposób powstaje zapewnia skórze uczucie gładkości i komfortu.

Występuje w czterech kuszących zapachach:

- wanilia,

- biała czekolada,

- słodki migdał

- wata cukrowa.

wspaniała słodycz

Ślicznie pachnie, zapach utrzymuje się bardzo długo.

Cudowny :)

Są same plusy.

Pięknie opakowane, a zapach nieziemski.

Ja posiadałam białą czekoladę.

Minusów brak.

Używam tego produktu od: używałam go z 2 lata temu i towarzyszył mi trochę
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

słodkie wspomnienia

Dobre kilka lat temu był to mój ulubiony żel pod prysznic.Oczywiście przedewszystkim ze względu na zapach.Miałam białą czekoladę , wanilię i chyba toffi.Co do działania.. pamiętam, że się dobrze pienił, zapach długo utrzymywał na skórze, nie wysuszał skóry.Za drogi jak na mleczko pod prysznic.W sumie to kupiłabym go jeszcze, ale pewnie nie ma go już w sprzedaży dlatego zaznaczam, że nie.

Używam tego produktu od: dawno
Ilość zużytych opakowań: chyba 4

Swietny zapach

Mleczko ma przede wszystkim cudowny zapach (ja mialam wersje z biala czekolada). Pachnie slodko i apetycznie, naprawde jak biala czekolada. Jesli chodzi o dzialanie- nie wysusza skory, nie podraznia. Ale i tak tym, co przyciaga do tego mleczka pozostaje zapach

Używam tego produktu od: uzywalam pol roku temu

Manicure z chmurkami

bardzo przyjemne

Miałam mleczko o zapachu białej czekolady o pojemności 125 ml. W zapasach mam jeszcze wersję migdałową.
Żel zużyłam z dużą przyjemnością ze względu na bardzo przyjemny zapach. Nie jest on zbyt intensywny, nie zostaje na skórze po prysznicu, ale umila kąpiel.
Ma wygląd zagęszczonego mleka, pieni się dość dobrze, starcza na krótko z racji niewielkiej pojemności.
Nie wiem czy kupie ponownie ze względu na zawyżoną cenę produktu.

Używam tego produktu od:3 tyg
Ilość zużytych opakowań:1 całe

jeśli ktoś lubi .. ja nie.

jedyna zaleta jaką znalazłam to gęsta, kremowa piana.

zapach mnie męczył, podobnie jak opakowanie - nie wiem co za geniusz wymyślił tak toporną, twardą butelkę, w dodatku z odkręcanym korkiem dla żelu pod prysznic.
cena - jak na żel to drogawo.

poza tym mył i nie podrażniał. jak każdy inny przyzwoity żel pod prysznic.

Używam tego produktu od: jakiś czas zmęczyłam 1 op.

Mniam?

W jakiekolwiek działanie pielęgnacyjne wszelkich specyfików do kąpieli od dawna nie wierzę ;) Jeśli chodzi o Miss Milkie, to dla mnie chodzi tu głównie o zapach :] a zapachy są fajne :)
Ja dorwałam we Włoszech czteropak: czekolady - z Toffi, pralinowa, z kokosem i wersja "Panna" czyli śmietankowa. Z początku byłam zachwycona, po jakimś czasie zaczęły mnie męczyć i zaczęłam się przekonywać, że zapachy nie są do końca takie super, mimo że to były nieduże buteleczki.
Toffi pachniała jak Grześki toffi, całkiem fajny zapach, pralinowa była zupełnie i wyłącznie orzechowa, kokos był dość chemiczny, a śmietanka słodkawo - słona.
3 gwiazdki dlatego, że to całkiem niezłe produkty do mycia, ale w małych ilościach, bo przy zbyt częstym używaniu zaczynają męczyć.

Używam tego produktu od: rok temu kupiłam zestaw 4, starczyły na kilka miesiący, były dość wydajne

tylko zapach

Bardzo podobal mi sie zapach i kupilam...pachnie pieknie migdalowo, mozna sie rozplynac w wannie. jednak zapach znika ze skory bardzo szybko, a wlasciwosci pielegnacyjnych zel raczej nie ma...trzy gwiazdki, ale bardziej za zapachowa uczte, niz za cokolwiek innego ;)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:125ml i pare probek

Biala czekolada

Zniewala oblednym zapachem...jest niczym kapiel w czekoladzie :) czysta przyjemnosc...szkoda ze nie jadalny :( :) dobrze sie pieni...pachnie dlugo na skorze wraz z balsamem tworzy niezastapiony duet w samotny mrozny zimowy wieczor. Mam ochote wyprobowac pozostale zapaszki. wart wyprobowania

mniam...

Daję trzy i pół gwiazdki. Ale zaznaczam, że oceniam kosmetyk jako całośc, a nie tylko po jakości. Cóż, prysznicowanie z tym żelem to przyjemnosc nad przyjemnościami, tylko nie radze isc pod przysznic na głodnego (głodną raczej :))... :) Zapach zniewala, ja mam watę cukrowa i dla mnie to najlepiej pachnący kosmetyk jaki kiedykolwiek miałam (dotyczy to również pozostałych produktów z seii Miss Milkie)i zapach pozostaje na skórze jeszcze przez 1,5 godziny po kąpieli. Naprawdę firmie udało się odtworzyć zapaszki jak mało której innej!! Oprócz zapachu zwraacam tez uwage na działanie - mi nie wysusza skóry, co przy innych żelach było normą, więc te proteiny mleka to chyba jednak prawda jest. I za to również brawa dla żeliku!!! No ale jak juz wspamniałam, ocenię całosc, więc o pojemności i cenie tez niestety wspomnę... Uważam, że 19 zł to dużo jak na żel pod prysznic, nawet jeśli przy okazji zapewnia on terapię zapachem - jednak żel to żel... więc odejmuję gwiazdkę, tym bardziej, że pojemnosc... 150 ml.
Może jeśli kiedyś dopadnie jakiś potężny przypływ gotówki, wybiorę się do drogerii po miss milkie, narazie jednak zostanę przy czekoladowym oceanicu...

ilość zużytych opakowań: 1

milutki

Z pewnością wielką (i zamierzoną zresztą) zaletą tej serii są zapachy. Używam mleczka pod prysznic o zapachu wanilii, któremu udaje się znakomicie poprawić mi humor. Poranny prysznic stał się przyjemnością i momentem relaksu przed rozpoczęciem kolejnego dnia. Od żelu pod prysznic nie wymagam nawilżenia, ten jednak jest przyzwoity pod tym względem, oczyszcza skórę, nie ściągając jej jednocześnie. Jak już ktoś napisał, jest to bardziej miły gadżet, bez którego można się obejść, a jednak fajnie jest go mieć w swojej łazience.
Po użyciu pozostawia na skórze delikatną nutkę wanilii. Mam zamiar przetestować wszystkie zapachy z tej serii.

miły gadżet

Muszę przyznać, że miałam problem z oceną - gwiazdka w jedną stronę, potem z powrotem...Parę miesięcy temu byłabym bardziej zachwycona, teraz mogę porównywać Miss Milkie z innymi preparatami.
Na pewno - ciężko ją dostać - zarówno w Poznaniu jak w Szczecinie "schodziłam" nogi, by znależć jakiś sklepik z Pupą! Na pewno jest droga - za mini-masełko ( tylko 125 ml) zapłaciłam 35 PLN, mały balsamik - 28, duży - 75! Oczywiście - masełko z Body Shopu to ok.75 PLN ( na allegro ), a z Dax Cosmetics - ok. 15 PLN. Czyli wszystko zależy od porównań...
Opakowanie jest ładniutkie, choć objętość skandalicznie mała. Zapach ( mam wanilię i cukier kandyzowany ) bardzo fajny, słodki, ale delikatny, raczej mało trwały. Masełko ładnie się rozsmarowuje, szybko wsiąka, nawilża, ale też delikatnie. W sumie - miłe to ale bez rewelacji, raczej jako pachnący gadżet, niż codzienna pielęgnacja...Nie przeczę jednak, że będę chciała przetestować kolejny zapach...:)

Muuuuuuuuuu...

siałam kupić... :D
...choćby dlatego, że uwielbiam wanilię, a Pupa i jej kosmetyki, to mój ostatni "konik".

Waniliowe mleczko pod prysznic Miss Milkie - to aromaterapia "czystej wody", zapach jest wspaniały, przypomina prawdziwą laskę wanilii, nie ma w nim nic z duszących, pseudo-piżmowych aromatów innych (tańszych) waniliowych żeli i zapach ten pozostaje na skórze długo po zakończeniu ablucji. Ma rzeczywiście postać białej, nieprzezroczystej emulsji. Pieni się bardzo umiarkowanie (chyba, że to moje skąpstwo, bo drogie toto niesłychanie i dawkuję na gąbkę raczej oszczędnie, ciesząc się z małej dziurki w nakretce ;) ), nie wysusza skóry, ale też nie nawilża (wcale mi to nie przeszkadza, od nawilżania mam balsamy).

Ta czwarta gwiazdka jest trochę naciągana, dodaję ją nie za wybitną jakość, ale za to, że ten produkt naprawdę mi się podoba i używanie go sprawia mi wiele, dziecięcej wręcz, radości.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego kompletu, ale na pewno nie ostatniego ;)

<b>Dodano 12.02.2005 -</b> Pewnie, że nie ostatniego. Teraz mam jeszcze "Ciocciolato Bianco" - milusie - ale wanilia jednak jest bliższa mojemu sercu. :D