Avon, Beautiful Butterfly EDP

Avon, Beautiful Butterfly EDP

Obudź w sobie wiosnę dzięki nowym perfumom `Beautiful Butterfly`. To zapach pełen energii i optymizmu, który emanuje radością życia i budzi wszystkie zmysły. Kwintesencja wiosny zamknięta w pięknym flakonie - tylko czeka, byś ją uwolniła...

Kategoria: kwiatowo - owocowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: cytrusy
nuta serca: wiosenne kwiaty
nuta bazy: piżmo, wanilia, nuty drzewne

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Średniaczek

Kolejny perfum, który mocno kojarzy mi się z płynem do płukania. Nawet kolor buteleczki jest taki... Lenorowy... Przechodzą w zapach delikatnego mydełka, są świeże i orzeźwiające. W sam raz na radosny, słoneczny wiosenny dzień. U mnie nie utrzymują się zbyt długo. Z flakonika uciekają bardzo szybko, jak z ubrań i skóry.

Mimo wszystko nie uważam, żeby zapach był jakiś... wyjątkowy. To zwykły odświeżacz. Dla mnie średniak

Wykorzystała: kilka próbek

Cudowny.

Wodę Beautiful Butterfly znam z kilku próbek, ale zakochałam się w niej. Przymierzałam się do zakupu pełnowymiarowego opakowania, ale zawsze znalazł się powód, by odłożyć to na później - brak pieniędzy, zbyt dużo zapachów na półce, wysoka cena itp. :) W końcu woda została wycofana, a ja zostałam tylko z ostatnim próbkami.
Zalety:
+ piękne opakowanie
+ trwałość - utrzymuje się na skórze cały dzień
+ zapach - niezwykle świeży, kobiecy i radosny. Poprawia nastrój i daje dużo energii do działania. Urzekł mnie od pierwszej chwili, kiedy miałam z nim kontakt :)
Żałuję, że ze względu na wysoką cenę nie udało mi się go zakupić.

Bez szału i oklasków

Szczerze mówiąc - bardzo wtórny zapach.

Jest to połączenie "znajomych" zapachów w jedno i umieszczenie w jednym flakonie. Wszystko i nic. Typowo wiosenny zapach - delikatny.. aż za delikatny. Ma niestety w sobie akcenty kojarzące się z tymi wszystkimi chemicznymi cudami, które mają sprawić, że bardzo ładnie pachnie w samochodzie albo w pomieszczeniach - strasznie czuć jakąś cytryną.

Trwałość zostawia wiele do życzenia, a przy okazji wydajność, bo jak zwykle - im szybciej zapach znika - tym więcej używamy dany produkt - tym szybciej schodzi.

Nie, nie i jeszcze raz nie.

Jedynie co mi się podoba to flakon - typowo wiosenny, bardzo ładnie przyozdobiony w motyle i na swój sposób subtelny.

Najlepsze! :)

Niezależnie od warunków oraz tego czy pale papierosy czy nie, zawsze, gdy używam tych perfum słyszę mnóstwo komplementów odnośnie zapachu. Perfumy utrzymują się długo i pięknie pachną.

Wielkie rozczarowanie

Wielkie wiosenne rozczarowanie. Najpierw czuć alkochol potem gumowe rękawiczki. Trwałość też bardzo kiepska. Dawno nie kupiłam w avonie tak kiepskiego zapachu. Dużo lepiej prezentuje się Cherish. Napewno nie dam rady wypsikać całej butelki.

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka 50 ml

Słabizna

Z początku zapach łudząco przypomina"Incandessence", potem już mniej. Czyli niestety potwierdza się ostatni trend avonu - tworzenie zapachów bardzo wtórnych, podobnych do poprzednich. Są to bardzo przeciętne, wiosenne perfumy, bez konkretnego zapachu i do tego mają jedną ogromną wadę - znikają bardzo szybko, trwałość katastrofalna. Avon stać na coś lepszego.

Banał jakich wiele

Na ten zapach próbowała namówić mnie znajoma konsultantka. Nie nabywam zapachów w ciemno, dlatego zasugerowałam aby najpierw uraczyła mnie próbką.
Miałam złudne nadzieje, że być może tym razem Avon zaserwuje nam coś uroczego na wiosnę. Wącham próbkę i cóż... trochę cytryny z odświeżacza powietrza, nudne kwiatki ze świeczki Ambi-Pur, a na końcu wanilia w arcybanalnym i konwencjonalnym wydaniu.
Wiem, że zapachy z Avonu to zazwyczaj szybkonogie widma, ale ten zapach przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Dosłownie 15 minut po aplikacji na nadgarstki, nie czułam dosłownie nic prócz doszczętnie wyblakłej pozostałości po mdłej wanilijce.
Niestety Niebieski Motylek jest taki jak zakładałam z góry, bezpłciowy, pretensjonalny i bardzo podobny do wielu innych z Avonu.
Jak dla mnie - sztampa.

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: próbka

Tragedia

Ciężko mówić o nutach zapachowych - to typowy zapach Avonu, nie można rozróżnić w nim poszczególnych nut. Nudny, nietrwały i dający poczucie taniości. Avon miewa świetne zapachy, ale w ciągu ostatnich kilku lat stawia na nudę - mam wrażenie, że do innych flakonów co kilka miesięcy wlewają ten sam zapach tylko inaczej go nazywają.

Używam tego produktu od: kilku dnia

Nic do niczego.

Pudełeczko i flakonik śliczne!!! I za to gwiazdka.Przy dzisiejszej aurze-deszcz, śnieg i szaruga daje powiew oczekiwanej wiosny.Miło osiada na skórze-jest kwiatowo przydymiony, kwiaty w obłoku pudru-jest wszystkiego tak w sam raz:)Dodaje skrzydeł, optymizmu, ale także wprowadza klimat intymności w tym obłoku pudru i elegancji-wanilia i nuty drzewne no i piżmo.Ja kupiłam na Allegro za 26 zł.Zapach dzienny, dla Pań w każdym wieku-dla nastolatki może być ciężkawy.Trwałość bardzo dobra.Cytusy czuje wyłącznie na początku i dobrze, bo ich w zapachach nie lubię i kwaskowość szybko znika i staje się ciepło-słodko.Na ubraniach pachnie tydzień i zabija o niebo lepsze i górnopółkowe zapachy-także na trwałość nie można narzekać!!!!Poużywałam rok i stwierdzam, że zapach jest nudny i nieciekawy, bardzo podobny do Femme Icon.Męczę je po domu i nie chcą zniknąć z falkonu:(Ja nie polecam.

Wosenne obudzenie

Kupiłam skuszona ciekawością i kolorem butelki w promocujnej cenie od konsultanki za 40pln i dobrze zrobiłam. Bardzo przyjemny i radosny, akurat na wiosnę . Początkowo lekkoś i rześkość soczystych owoców delikatnie się rozchodzi by dać tło do zapachu wiosennych kwiatów z konwalią w roli głównej. Po jakimś czasie te aromaty lekko siadają na piżmowo -waniliowej bazie z delkatnymi nutkami drzwnymi. Trwałość 4-5 godzin. Fajna buteleczka w moim ulubionym kolorze idealnie wpasowuje sie do dłoni.

Używam tego produktu od: od 2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte

Wiosenny- piękny

Zapach zamknięty w ładnym flakoniku z motywem motyli. Piękny, kobiecy i wiosenny, wyczuwam w nim konwalię z nutami cytrusowymi- urzeka swą lekkością, delikatnością, zwiewnością. Idealny na wiosnę- działa pobudzająco i poprawia nastrój :-) Piękny, idealny na co dzień. Chociaż troszkę ulotny, mógłby być trwalszy. Ale i tak jestem zadowolona :-) Polecam wszystkim optymistkom :-)