Aroma Garden, Maseczka orzeźwiająco-dotleniająca z wyciągiem z owoców pomarańczy, mango i guarany

Lekka maseczka przeznaczona dla cery zmęczonej, zszarzałej i niedotlenionej, szczególnie narażonej na szkodliwy wpływ zanieczyszczonego środowiska. Kompleks witamin A i E zawarty w maseczce wychwytuje wolne rodniki odpowiedzialne za procesy starzenia się skóry. Dodatek wyciągu z guarany o dużej zawartości kofeiny i niacyny działa na skórę dotleniająco i wspomaga jej odnowę komórkową.
Działanie: dotlenia i odżywia skórę, usuwa oznaki zmęczenia i przywraca jej zdrowy, ładny wygląd. Po użyciu maseczki skóra w widoczny sposób staje się gładka i wypoczęta. Kompozycja zapachowa z dodatkiem aromaterapeutycznego olejku z pomarańczy działa orzeźwiająco.

świetny

Po pierwszym użyciu - nie nastawiałam się na niewiadomo co - zauważyłam że moja zmęczona twarz nabrała kolorytu. Maseczka ratowała ją w niejednej podbramkowej sytuacji kiedy trzeba było wyjśc gdzieś a cera nie wyglądała ładnie. Plusy - wypoczęta buzia, ładny zapach, łatwość aplikacji.
Zdziwiły mnie te negatywne opinie, dla mnie kwc

Używam tego produktu od:2m-cy

przyzwoita

Zdumiona jestem tą ilością negatywnych opinii.
Zapach może rzeczywiście nie jakiś powalający, ale da się przetrzymać. Efekt jest jak najbardziej godny tych poświęceń. Skóra po użyciu jest w o niebo lepszym stanie niż przed :) Efekt może nie jest super trwały, ale pokażcie mi maseczkę po której cera jest fantastyczna przez cały tydzień...
uważam, że jest ok

Używam tego produktu od:

czegoś jej brakuje....

Całkiem przyzwoita maseczka, ale ma pewne braki.
Po pierwsze - chemiczny zapach, który tylko troche przypomina pomarancze.
Efekt dzialania jest krotkotrwaly. Skora jest gladka i nawilzona przez pare minut po zmyciu maseczki, pozniej ten efekt stopniowo zanika.
Dobrze, ze nie podraznia i nie zatyka porow.

Manicure - velvet nails

czy ja wiem...

Kupiłam razem z peelingiem do ciała za 8 zł, maseczka gratis. Prawdę mówiąc efekty nie sa powalające, lekko nawilża, ale bez przesady. Zapach ładny, nie chemiczny, Konsystencja kremu do twarzy, nie zastyga nawet po 20 minutach, łatwo sie zmywa. Stosuję profilaktycznie co parę dni, na zmiane z maseczką z mango z Avonu, chociaż mam cere normalną i przesusza się tylko zimą.

warto spróbować

Bardzo przyjemna w użytkowaniu, wydajna, tania, ma piękny zapach. Efekty przeciętne – pozostawia po sobie miłe wrażenie i dość miękką buzię, jednakże maseczka nawilżająca z serii jest zdecydowanie lepsza, ale polecam.

Ehhh...

Oceniam tą maseczkę podobnie, jak inne tej firmy, to znaczy tak sobie. :p Jest tak samo jak jej "siostry" przyjemna w użyciu, ma miłą, delikatną konsystencję i zapach, dobrze się ją nanosi i spłukuje, jednak niestety tak samo nie bardzo widać czy czuć efekty jej stosowania. Może tylko lekko zmiękcza skórę.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze.

Kiepska

Jedyną zaletą tej maseczki jest bardzo ładny cytrusowy zapach. Poza tym koszmarna pastowata konsystencja, mam wrażenie,że moja skóra sie pod nią " dusi", mało tego odczuwałam mrowienie , bardzo ciężko się zmywa no i kompletnie żadnych efektów, wręcz przeciwnie bo cera była podrażniona i czerwona.

Tracę tylko czas...

Skuszona promocją ( dziwne, prawda ? :D ) zakupiłam produkt, stosowałam sumiennie, wg zaleceń producenta 2 razy dziennie i po około miesiącu muszę z przykrością stwierdzić, iż maseczka nie działa na mnie w ogóle. Moja cera zarówno przed, jak i po zastosowaniu specyfiku wygląda dokładnie tak samo: nie jest ani gładsza, ani jaśniejsza, ani bardziej dotleniona, czy nawilżona. Jedynie właściwości orzezwiająco-aromaterapeutyczne ( determinowane dosyć intensywnym kolorem, jak i zapachem przywodzącym na myśl materialną :D pomarańczę ) są niezaprzeczalne, jakkolwiek to zdecydowanie zbyt mało nawet na tak niską ( około 3 złote ) cenę produktu.
Maseczka ma odpowiednio gęstą konsystencję, dobrze się "nosi" i spłukuje, nie podrażnia także, jednakowoż nie widzę sensu "ciapkania się" :D mazidłem bez uzyskania jakichkolwiek efektów "wizualnych".
Nie mogąc oprzeć się wrażeniu, że tracę czas 2 * kosmetykowi jedynie przyznaję.

piękna, promienna cera!

Zawsze się tak rozpisuję przy recenzjach, tym razem będzie krótko, zwłaszcza, że nie będę wymieniać wad - nie ma ich :)
Maseczka jest aksamitna, gęsta, bardzo wydajna, wspaniale pachnie, relaksuje (mojego męża też, bo zawsze ją na mnie wącha i się zachwyca ;) ), odpręża, odżywia cerę, nawilża, oczyszcza (!), łagodzi podrażnienia, poprawia koloryt, bardzo dobrze się wchłania (zwłaszcza po peelingu), tania jak barszcz (w promocji kupiłam ją za 2,50).
Trochę opornie się zmywa, ale wybaczam.
Po jej zastosowaniu nie robie nawet makijażu, tylko wychodzę z domu, bo cera wygląda idealnie. Myslę, że to mówi samo za siebie :)
Gorąco polecam!

całkiem miła

Ma ładne opakowanie, podobnie apetyczny kolor, zapach jak dla kogo, dla mnie jest zbyt intensywny i jak na orzeźwiający - za słodki. Konsystencja kremowa, właściwie ma sie wrażenie, że wciera się w buzię krem, maseczka w sumie częściowo wsiąka podczs trzymania na twarzy. Po zastosowaniu cera jest troszkę gładsza, świeższa, oczszczona i matowa (co mnie zdziwiło, bo nie ejst to maseczka, która powinna tak działać). Nie uwazam jednak, żeby była specjalnie nawilżona. Ja nakładam ją dla kaprysu, dla rpzyjemności. Używam w niesamowitych ilościach, a tego jeszcze tyle... Nadzwyczaj wydajna, choć na początku wydawało sie, że bedzie wręcz przeciwnie (trzeba nałożyć grubsza warstwę).

męcząca

no, niestety. zapach jest tak intensywny, że trudno mi wytrzymać w tej maseczce i niecierpliwie czekam, aż mine czas po którym nalezy ja zmyć. czli działa :) pobudza do działania ;)
oprócz zapachu nie ma więcej wad: nie drrażni, nawilża, ładnie sie zmywa.
ale ja jej nie mogę stosować- na szczęście była tania.

ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Uwielbiam ją!

Pisałam już peany na cześć jej siostrzanych maseczek i tutaj niewiele się zmieni :D Najczęściej używam jej po peelingu oraz masce Erisu zwężającej pory by odpowiednio nawilżyć cerę. Dobrze się nakłada, miło "nosi", łatwo zmywa. I działa rewelacyjnie! Wspaniale pachnie, buzia jest rozjaśniona, chyba faktycznie dotlenia, gdyż efekt zadowala mnie w pełni. Poza tym jest szalenie wydajna, a cena przyjemnie współgra z zawartością portfela :)
Używam tego kosmetyku od kilku miesięcy
ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze, ale na pewno będą następne