Makeup Revolution, Highlight, Highlighting Powder Palette (Paleta pudrów rozświetlających do twarzy)

Highlight, Highlighting Powder Palette to paleta trzech bestsellerowych rozświetlaczy Makeup Revolution: Golden Lights, Peach Lights, Pink Lights. Dzięki nim nadasz twarzy świetlisty i promienny wygląd. Wspaniale podkreślają kości policzkowe, rozjaśniają spojrzenie, uwydatniają wybrane partie twarzy.

Przydatny zestaw

Uwielbiam nimi dopracowywać makijaż. Doskonale spisują się w pojedynkę, jak również idealnie ze sobą współgrają. Osobiście wykorzystuję je nie tylko na policzki, nos czy łuk kupidyna, ale też do makijażu powiek.
Dzięki nim moja cera zawsze wygląda na wypoczętą i młodszą;) W ich formule nie ma brokatu, co moim zdaniem jest zaletą.
Nakładam je pędzlem. Efekt jest widczony, a przy tym nie należy do karykaturalnych, więc ciężko sobie nimi zrobić krzywdę. Bez problemu wytrzymują na twarzy przez kilka godzin.
Opakowanie jest solidne, więc nie martwię się, że potłuką się w trakcie przenoszenia w kosmetyczce.
Na dodatek rozświetlacze są niezwykle wydajne. Używam ich 3 miesiące i nie widać ubytku!

Agnieszka

Warto mieć

Aż 3 hitowe rozświetlacze MuR zebrane w jednej palecie.
+pojemność wystarczająca, nawet chyba ciężko będzie zużyć
+dobra cena, duża dostępność produktu
+trwałe, dobrze współpracują z innymi kosmetykami (podkład, puder róż)
+trwają na twarzy wiele h, nie bledną i nie znikają
+nie robi plam, ciężko z nim przesadzić, nie da się zrobić nim krzywdy nawet średnio wprawną ręką
+nakłada się dobrze wszytskimi pędzlami (ja używam najchętniej Hakuro H15)
+solidne, ciężkie, trwałe opakowanie
+efekt rozświetlenia jest na zasadzie pryzmy, tafli koloru. Chwała Ci Panie, że nie ma grubych drobinek brokatu

Za tę cenę naprawdę warto.

Fajna w fajnej cenie

Paletke kupiłam zachęcona niską ceną i pozytywnymi opiniami krążącymi w internecie i musze powiedzieć, że rozświetlacze są naprawdę fajne. Zdziwiło mnie trochę, że są takie twarde (mniej więcej takie jak róże z Bourjois, ale nieco bardziej "pudrowe" i łatwiejsze do nabrania na pędzel). Kolory są ładne. Nałożone bardzo lekką ręką będą się nadawały na codzień, natomiast w większej ilości będą dawały dosyć dramatyczny i widoczny efekt. Moim zdaniem nie dają efektu tafli, ale też nie są wypełnione chamskim brokatem. Są naprawdę, naprawdę dobre i mogę je szczerze polecić, zwłaszcza osobom które dopiero rozbudowują swoją kolekcję kosmetyków i potrzebują nieco różnorodności (trzy kolory dostępne w paletce faktycznie różnią się od siebie i dają różne efekty). Zaznaczyłam, że raczej nie kupię jej ponownie, ale tylko dlatego, że nie sądzę bym była w stanie ją zużyć, bo rozświetlacze wydają się bardzo wydajne :-)

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1