Alfaparf, Semi Di Lino Stimulating Super Serum (Stymulujące serum w ampułkach)

Alfaparf, Semi Di Lino Stimulating Super Serum (Stymulujące serum w ampułkach)

Intensywne serum wzmacniające Alfaparf Semi Di Lino Stimulating Super Serum do każdego typu skóry głowy. Odżywia i wzmacnia cebulki włosów, dzięki czemu zyskują zdrowy i piękny wygląd na całej długości, dodatkowo stymuluje wzrost nowych włosów. Serum Alfaparf Semi Di Lino Stimulating Super Serumewitalizuje i pielęgnuje skórę głowy. Nie zawiera siarczanów, parafiny, olejów mineralnych, barwników oraz alergenów.

nie kupie

Co prawda ciężko mi się wypowiedzieć na temat efektów ,ponieważ jestem w połowie opakowania .Natomiast niestety muszę skrytykować ten kosmetyk już teraz. Ampułki strasznie obciążają włosy, gdy nałożę na skalp a wiadomo ,że troszkę poleci na nasadę to po wysuszeniu są tłuste. Nie wygląda to estetycznie ,tak jakbym przynajmniej 2 dni nie myła włosów ,za to dyskwalifikuję te ampułki.Co do działania niestety nie jestem w stanie się wypowiedzieć

Rewelacja!

Ampułki, których szukałam! Po zastosowaniu wszelkich blogerskich jantarów, rzep, itp moja skóra głowy była przesuszona, z suchym łupieżem i czerwonymi krostkami. Wpadłam na te ampułki przypadkiem i jak tylko zobaczyłam, że nie mają alkoholu w składzie zaczęłam zastanawiać się nad kupnem. Pani w sklepie dodatkowo doradziła, że złagodzą moje krostki i powinny ukoić łupież.
Stosowałam miesiąc i nagle zdałam sobie sprawę że nie dość że mam na czole pasmo malusieńkich babyhair to dodatkowo łupieżu i krostek ubyło! Po dwóch miesiącach miałam łączny przyrost 3,5cm zero podrażnień i włosy odrastały jakby grubsze i mocniejsze :) Teraz robię przerwę ale na pewno wrócę do nich!

Plusy:
+eliminują wypadanie, łupież, podrażnienia
+przysieszają porost
+wzmacniają włosy
+pięknie pachną
+mega wydajne (2 miesiące i jeszcze mi zostały dwie ampułki, dzieliłam jedną na trzy użycia około)
+nie zawierają alkoholu, parabenów, alergenów

Minusy:
-troszkę drogie i ciężko dostępne ale warto!

Ilość zużytych opakowań: 10 ampułek czyli niecałe opakowanie