Alfaparf, Lisse Design, Keratin Therapy Shampoo (Wygładzający szampon do włosów z keratyną)

Sprawdź ceny produktu

Szampon z keratyną Alfaparf Lisse Design Keratin Therapy Shampoo delikatnie myje włosy i wspomaga utrzymanie w czasie efektów kosmetycznych uzyskanych podczas zabiegu w salonie. Formuła wzbogacona keratyną i olejkiem babassu sprawia, że włosy są miękkie, łatwo rozczesywalne i pełne blasku.

Bardzo dobry

Szampon stosuje niedługo ale już po pierwszym użyciu widziałam różnice w wyglądzie włosów. Nie mam włosów po zabiegu keratynowym jednak są dość przesuszone. Po umyciu tym szamponem są niesamowicie miękkie, gładkie i błyszczące. Szampon bardzo ładnie pachnie, dobrze się pieni i co najważniejsze działam. Plus za dobry skład produktu. Cena mogłaby być nieco niższa ale warto.

Kiepski

Hmm..stosowałam po keratynowym prostowaniu i szamponu i odżywki i u mnie się niestety niesprawdził...może został zmieniony skład produktu, nie mam pojęcia w każdym bądź razie miałam wrażenie jakby szampon wypłukiwał mi keratynę....dodatkowo włosy sie po nim strasznie plątały podczas rozczesywania nie mniej jednak z plusów mogę przyznać ładny , przyjemny zapach ale tylko tyle. Szkoda bo miałam nadzieję ,że znalazłam szampon który pozwoli mi na cieszenie się efektem keratynowego prostowania a tylko się zawiodłam. Nie polecam.

Świetny

Dla mnie to doskonały szampon. Robi dokładnie to, co obiecuje producent. Po dłuższym czasie od zabiegu keratynowego prostowania włosy zachowują idealną gładkość. Dodatkowo szampon nie przyspiesza przetłuszczania skóry głowy. Mogłabym przyczepić się do zbyt intensywnego zapachu, typowego dla całej serii, ale przy wszystkich zaletach nie ma to znaczenia. Włosy wyglądają zdrowo, są gładkie i błyszczące, a przede wszystkim dobrze oczyszczone. Dość dobrze się pienie i nie obciąża nadmiernie moich włosów. Razem z innymi produktami z tej serii sprawia, że nareszcie mam włosy takie, jakie zawsze chciałam mieć.

Rewelacja po keratynowym prostowaniu

Używałam go dość długo wraz z odżywką z tej serii po trzy krotnym keratynowym prostowaniu, również z Alfaparfu. Po pierwsze cały czas podtrzymywał efekt prostych włosów co dla mnie było najważniejsze ( normalnie miałam kręcone) cały czas był zachwyt że włoski są proste , wygładzał.Kiedy keratyna się wypłukała całkowicie również go stosowałam, żeby zużyć do końca , dobry skład nie zawiera parabenów i silikonów. Polecam tylko osobom, które robiły zabieg keratynowego prostowania, ponieważ kiedy miałam już całkowicie wypłukaną pozostawiał biały nalot u nasady włosów i włoski same w sobie nie były już takie gładkie i miękkie jak po keratynce ;-) Polecam stosować razem z odżywką! warte swojej ceny dla osób zmagających się z niesfornymi i lokowanymi włosami. Super, że takie produkty są na rynku.

Super

Mój numer jeden!
Szampon kupiłam po keratynowym prostowaniu włosów i od tej pory został u mnie aż do teraz. Dzięki myciu włosów tym szamponem, zabiegi powtarzam co pół roku lub nawet dłużej.

+ Wygładza i nawilża włosy
+ Ułatwia rozczesywanie
+ Delikatny zapach
+ Wydajny
+ Opakowanie
+/- Cena

Genialny

Szampon pierwszy raz używałam przy zestawie keratynowego prostowania i już tam mnie zachwycił swoim działaniem.Włosy po umyciu już wyglądają inaczej,są nawilżone,a ich wygląd zapewnia,że wyglądają jak po wyjściu od fryzjera.Po tym zestawie zdecydowałam się na produkt pełnowartościowy,lecz tylko szampon,który do tej pory używam,ma piękny zapach,który wyczuwalny na włosach jest dość długo,a włosy po ich umyciu,sa wygładzone i już dosłownie proste,po samym użyciu szamponu.

Bardzo dobry

Szampon zaczęłam stosować jakieś pół roku po zabiegu keratynowego prostowania włosów i pomimo tego, iż po zabiegu nie ma już śladu produkt zagościł u mnie na stałe. Wraz z odżywką i balsamem bez spłukiwania czyni po prostu cuda.
Plusy:
+Bardzo miękkie i gładkie włosy - po żadnej odżywce nie miałam takiego efektu jak po tej.
+Widoczna poprawa kondycji włosów - brak suchych końcówek
+Włosy wręcz same się rozczesują
+Bardzo ładny, delikatny zapach
+Bez SLS i parabenów

Po stosowaniu produktów z tej serii moje włosy całkowicie się zregenerowały, polecam nie tylko po keratynowym prostowaniu ale i do codziennej pielęgnacji.

Bardzo dobry

Kupiłam ten szampon po wykonaniu zabiegu prostowania włosów u fryzjera kosmetykami tej serii. Główny plus to brak SLS w składzie, przez co mniej się pieni, ale za to moja skóra nie jest podrażniona i nie pojawia się już u mnie "łupież" :) Włosy są po nim przyjemne w dotyku. Specyficzny zapach, mi akurat się podoba.

Używam tego produktu od: 07.2014
Ilość zużytych opakowań: 1, 250ml