Syoss, Glossing Shine Seal, Conditioner (Odżywka do włosów normalnych po matowe)

Zatrzymany blask - włosy normalne po matowe.
Syoss z Pro - Cellum Keratin - wysoce skuteczna formuła, która wzmacnia włókna włosa. Sprawia, że wyglądają pięknie, jak po wizycie w salonie fryzjerskim. Odżywka dla włosów normalnych po matowe nadaje włosom długotrwały blask i olśniewające refleksy. Ułatwia rozczesywanie.

Przetłuszcza włosy

Początkowo byłam naprawdę zadowolona z tej odżywki. Włosy są po niej miękkie, łatwiej się rozczesują, nie elektryzują, odżywka jest gęsta i ładnie pachnie. Kupiłam ją w promocji za 8 zł, więc przy półlitrowej pojemności to niewiele.
Jednak po kilku zastosowaniach sielanka się skończyła. Zauważyłam, że moje włosy o wiele szybciej przetłuszczają się; na próbę zrezygnowałam jednorazowo z jej zastosowania (reszta pielęgnacji bez zmian) i bingo! - to było od niej. Żeby dokończyć kosmetyk, używam jej ostrożnie tylko na końcówki, ale nie lubię takiej "zabawy", chciałabym zadziałać na całą długość włosa i na skórę głowy.
Jeśli ktoś z zasady używa odżywki tylko na końcówki, to polecam, ale jeśli nie - ostrzegałam! ;) :D

Dopisek: Spróbowałam używać balsamu na całą długość włosa 1x w tygodniu i wówczas nie powoduje szybszego przetłuszczania.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: ok. 1/3