Isana, Bodymilk Shower & Go (Mleczko do ciała pod prysznic)

Isana, Bodymilk Shower & Go (Mleczko do ciała pod prysznic)

Pielęgnująca formuła z gliceryną, olejem z orzechów makadamia i masłem shea pozwala na optymalne rozprowadzenie produktu na mokrej skórze i efektywne jego wchłonięcie. W ten sposób zostaje utrzymana prawidłowa gospodarka wodna skóry, chroniąca ją przed wysuszeniem. Skóra staje się miękka i sprężysta bez dodatkowego kremowania.

tego typu produkty chyba nie są dla mnie

Plusy
- zapach
- świetna konsystencja
- ładnie się rozprowadza
- skład ma znacznie lepszy niz inne produkty w tej cenie

Minusy:
- niestety nie nawilża

dobry do golenia

Chyba nigdy nie zrozumiem potrzeby stosowania takich produktów jak mleczko lub balsam pod prysznic. Skusiłam się jednak na jego zakup. Nie wiem jak coś co trzeba zmyć z ciała może dobrze nawilżać skórę. Tak też się okazało w tym przypadku. Mleczko ma ładny zapach, przyjemnie się je nakłada i to by było na tyle. Nie zauważyłam jakiegoś działania pozytywnego na moją skórę. Wykorzystałam go do golenia - do tego sprawdził się dobrze.

Super opcja dla leniwych :)

Przyznaję , że kupiłam go w ciemno , poczatkowo myśląc , że to nawilżające mleczko do mycia ciała (tak, nie doczytałam etykiety :) ). Dodam najpierw , że moja skóra nie jest bardzo przesuszona , są dni kiedy po kąpieli potrzebję większego nawilżenia ale zazwyczaj całkowicie o tym nawilżaniu zapominam. Z tą "pomyłką" w zasadzie świetnie się wstrzeliłam bo akurat skończył mi się balsam z Vaseline , który bardzo lubiłam.
Plusy:
+zapach , uwielbiam go , relaksuje mnie i wycisza przed snem
+ wygodna aplikacja , nic się nie lepi , nie ma tłustej warstwy na skórze , super opcja na lato
+oczyszczanie i nawilżanie załątwiamy za jednym razem , czekając np aż wchłonie się maska na włosach :)
+ szybko się wchłania , czekamy dosłownie parę minut
+świetny produkt do codziennej pielęgnacji
+ przystępna cena (w promocji kupiłąm za 11 zł) w stosuknu do ilości i jakości produktu
+skóra miękka , gładka i pachnąca jeszcze długo po prysznicu

Uczucie nawilżenia średnie , ale dla skóry nieborykającej się z mocnym przesuszeniem wystarczające, sama nie przepadam za tłustym ,niewchłaniającym się filmem na skórze, dlatego takie rozwiązanie mi odpowiada.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Słabo nawilża

* Za cenę około 15 zł dostaniemy w drogerii sporą butlę kosmetyku, który wystarczy na jakiś czas; stosowałam go około 3 miesiące średnio 2 razy w tygodniu

* Samo opakowanie średnio mi odpowiada, ponieważ jest to butelka typu "do góry nogami", więc niby spoko, ale i tak spora ilość kosmetyku zostaje w opakowaniu, a z racji jego konsystencji ciężko go wydobyć

* Konsystencja gęsta, bardzo gęsta, maziowata, ale nie toporna; kosmetyk przyjemnie się rozprowadza po wilgotnej skórze

* Zapach to taka trochę Nivea moim zdaniem, ale łagodniejsza dla nozdrzy; ogólnie przyjemna woń taka nieco pudrowa

* Po nałożeniu i odczekaniu ciężko go spłukać wodą. Ja zawsze zmywałam go myjką do kąpieli, bo dłoń na niewiele się zdała

* Na porę roku jesień/zima jest moim zdaniem zbyt słaby, a nawilżenie po spłukaniu jest niewystarczające i nie utrzymuje się tak długo, jak w przypadku innego balsamu pod prysznic, który obecnie stosuję

Używam tego produktu od: Około 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 cała butla

KWC

Do tej pory udało mi się wypróbować już wszystkie balsamy pod prysznic dostępne na rynku i muszę przyznać, że to mleczko bije inne na głowę i to bezkonkurencyjnie. Od początku widać, że jego konsystencja pozwoli nam na długie stosowanie, mnie 1 butelka wystarczyła na ponad miesiąc, czyli około 4 razy dłużej niż inne balsamy. Mleczko to raczej masło - gęste jak diabli, doskonale smaruje się nim po ciele, a jego zapach jest obłędny, mnie kojarzy się z ciasteczkami zmieszanymi z kremem, aż mam ochotę go wąchać i wąchać... Nawilżenie jest dobre, chociaż nie rewelacyjne. Myślę, że są lepsze produkty pod tym względem, ale że sama nie mam skóry suchej, mogę sobie pozwolić na komfort stosowania tylko tego kosmetyku. Nakładam, spłukuję, ubieram się i idę w świat pozałazienkowy.

Minusy:
-nie nawilża super bardzo,
-dostępny tylko w Rossmannie.

Plusy:
-cudowny zapach, ciasteczkowo-kremowy,
-doskonała konsystencja, gęsta niczym masło,
-doskonale się nim smaruje po ciele,
-szybkość aplikacji,
-tani,
-super wydajny,
-poręczne opakowanie.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

ciekawy produkt jako uzupełnienie pielęgnacji

Nie jestem pewna czy produkt spełni wymagania skóry suchej i wymagającej regeneracji. Moja skóra nie sprawia mi problemów, balsamów częściej używam dla przyjemności niż z potrzeby.

DZIAŁANIE- po spłukaniu moja skóra jest gładka, przyjemna w dotyku i nawilżona,
na skórze nie zostaje żadna tłusta czy lepiąca warstwa, można od razu się ubrać. Mimo wszystko myślę, że taki produkt NIE ZASTĄPI nam TRADYCJNYCH smarowideł, które mają szanse działać dłużej. Isany używam JAKO UZUPEŁNIENIE pielęgnacji.

ZAPACH- dość intensywny, przyjemny, kremowy

KONSYSTENCJA- gęsta, treściwa, produkt nazwałabym bardziej balsamem niż mleczkiem

SKŁAD- duży plus za brak olei mineralnych

CENA- regularna to 14 zł, stosunek ceny do jakości/pojemności bardzo na plus

WYDAJNOŚĆ- ze względu na treściwą konsystencję jednorazowo zużywam mało kosmetyku, powinien wystarczyć na długie tygodnie

OPAKOWANIE- jest sztywne, pewnie pod koniec będę mieć problem z wyciskaniem, przeciąć raczej się go nie uda

Czy faktycznie produkt zapewnia nam OSZCZĘDNOŚĆ CZASU?
Moim zdaniem nie. To mleczko również musimy rozsmarować co jest dość trudne na mokrej skórze, mleczko się ślizga i musimy poczekać aż się wchłonie a dodatkowo musimy je spłukać co również chwilę trwa.

Jest to dobra propozycja dla osób, które muszą się nakremować po kąpieli a nie chcą czekać z ubieraniem. Jest to też świetny produkt na upały.

Ja jestem raczej zadowolona, kupię ponownie.

EDIT:
dodaję gwiazdkę, mleczko spełnia swoje zadanie, skóra jest zadbana.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Nie polecam. Okropny.

Nie podoba mi się zapach tego kosmetyku, nie nawilża, kiepski nawet jako "pianka" do golenia, bo tak z desperacji go używam. Żałuję zakupu. Dla mnie nie ma plusów. No może jeden: duża pojemność w dobrej cenie.

Lepsze niż granatowy konkurent?

Latem mniej chętnie używam zwykłych balsamów, a że Isana była w promocji to pomyślałam, że ją wypróbuję, tym bardziej że oceny w KWC miała pozytywne. Formuła mleczek / balsamów pod prysznic jest wygodna, nie wymaga dokładnego wmasowania produktu, a jedyne równomiernego rozprowadzenia po ciele i później spłukania nadmiaru. Pod tym względem to kategoria sama w sobie. Nie ma się jednak co oszukiwać i oczekiwać jakichś dogłębnych efektów. Wg mnie do stosowania na dłuższą metę niezbyt sie nadaje, chyba że dla młodszej, mniej wymagającej skóry.

Jak na mleczko Isana jest bardzo gęsta, ma konsystencję balsamu lub lekkiego kremu, dobrze się rozprowadza, nie mazia się, nie spływa sama. Po spłukaniu i wytarciu skóra jest przez chwilę miękka i nawilżona, jednak z upływem godzin robi się sucha. Dlatego profilaktycznie co kilka dni robiłam mini zastrzyk ze zwykłego balsamu. I to zestawienie się sprawdzało. Teraz chcę ją wykończyć, więc zaczęłam stosować na wyłączność (do dziś!) - nie tylko widzę przesuszenie i utratę jędrności skóry (głównie na przedramionach i łydkach), ale też właśnie zaczęłam odczuwać nieprzyjemne swędzenie tu i ówdzie. Nie wiem, czy to wyłącznie skutek stosowania solo, czy też przyłożyło się do tego ochłodzenie i standardowe zwiększenie wymagań mojej skóry.

Zapach taki sobie, obiektywnie przyjemny, pudrowo-kremowy. Początkowo brakowało mi oryginału, ale z czasem się przyzwyczaiłam (choć i tak wolę klasyczne Nivea).
Niestety, dużym minusem jest bardzo sztywna tuba, która sprawia, że mleczko zaczyna się ciężko wyciskać, nawet gdy jest go jeszcze w środku stosunkowo dużo. Trochę kiepsko widzę też rozcinanie.

W ogólnym odbiorze Isana wydaje mi się trochę lepsza niż granatowa Nivea, którą miałam jakiś czas temu, jednak jak zacznę się zgłębiać, to ciężko mi właściwie odpowiedzieć na pytanie "dlaczego".

Raczej nie kupię ponownie, wybór w tym segmencie jest coraz większy (kolejne na tapecie będzie Eveline, z pompką!), a Isana ostatecznie nie przekonała mnie niczym poza promocyjną ceną.

Ilość zużytych opakowań: prawie 1

Polecam, warto

Miałam próbkę Nivea pod prysznic i to było okropne uczucie oblepionej skóry. Kupiłam Isane i od razu się zakochałam :)
- nie zostawia lepiej, tłustej warstwy,
- delikatny zapach,
- w miarę wydajny (ilość wielkości orzecha włoskiego starcza na całe ciało),
- fajnie zmiękcza skórę,
- można od razu się ubrać, co jest przydatne po porannym prysznicu.

Przyjemniaczek :)

Jak to bywa w przypadku tego typu produktów - nakładamy na mokrą skórę, czekamy chwilę aż produkt się wchłonie, a następnie spłukujemy to co zostało. Proste? Proste! I jakie przyjemne!:)
Jedyny minus to opakowanie. Jest dość twarde, a co za tym idzie oporne na wyciskanie gdy produktu jest już mniej.

Konsystencja jest przyjemna w użytkowaniu. Zbliżona do kremu Nivea Soft. Jeśli dobrze pamiętam
to również pachnie podobnie:)

Czy jestem z niego zadowolona? Jak najbardziej tak. Idealny pomysł na nawilżenie skóry kiedy nie mamy czasu lub mamy mega leniucha. Może nie da naszej skórze mega nawilżenia (moja skóra jest pod tym względem mocno wymagająca) jednak utrzyma przyzwoity poziom bez poczucia dyskomfortu typu np. swędzenie.

Jeśli jesteście balsamowymi leniuchami ten produkt jest dla Was! Idealnie sprawdzi się również w upalne dni, kiedy o klejący efekt nie jest trudno, a czymś nawilżyć skórę trzeba.

Używam tego produktu od: około m-c
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Wielkie rozczarowanie, wielka szkoda

Bardzo mnie ten balsam rozczarował.
Zebrał tyle dobrych opinii i myślałam ze będzie jak to zwykle: tańszą, lepszą alternatywą dla produktów na N.
Jednak nie. Tak jak uwielbiam Isanowy olejek, piankę do golenia czy niektóre odżywki tak to mleczko muszę odstawić.
Ze względu na sympatię do produktów Isany, zobaczę jak będzie się sprawowało w zimę kiedy skóra będzie mniej podatna na odwodnienie ale w tym wypadku, po używaniu przez tydzień mleczka w trakcie prysznica na piszczelach miałam gorsze wióry niż przed jego używaniem.

Chyba nie muszę pisać o jakiś tam pierdółkach jak zapach,wydajność czy opakowanie, bo jeśli "bodymilk shower & go" robi coś takiego ze skórą to pozostawię to bez komentarza.

Ilość zużytych opakowań: 1/400 ml

Bardzo dobrze

Plusy :
*nawilża skórę
*ładnie pachnie
*nie uczula mojej alergicznej skóry
*duża pojemność
*całkiem wydajny
*cena
*dostępność
Minusy :
*pod koniec pudełka rozwarstwiał się, nie wpływało to na użytkowanie ale nie było to ładne.
*trochę ciężko było go wmasować w skórę
*lubił ze skóry spadać na podłogę było to niebezpieczne bo można się na nim poślizgnąć.

Zaznaczyłam ze nie kupię ponownie ponieważ chciałam wypróbować coś innego ale jeśli nic mnie nie zachwyci to pewnie do niego wrócę.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc