Bielenda, Professional, Enzymatic Face Peeling (Enzymatyczny peeling do twarzy)

Bielenda, Professional, Enzymatic Face Peeling (Enzymatyczny peeling do twarzy)

Bielenda Professional Enzymatic Face Peeling polecany dla cery suchej, bardzo wrażliwej i naczynkowej. Doskonale usuwa martwe komórki naskórka, pobudza mikrocyrkulację oraz oczyszcza z toksyn (detoks) i przygotowuje do przyjęcia aktywnych składników. Wzmacnia tym samym i ujędrnia skórę, wygładza ją i nawilża oraz odpręża i relaksuje. Składniki aktywne: Naturalny enzym - keratolina, ekstrakt z czerwonego wina, aloes, hibiskus, prowitamina B5, alantoina, olejek grejpfrutowy, substancje nawilżające i zmiękczające skórę. Sposób użycia:: Bielenda Professional Enzymatic Face Peeling stosować na suchą i oczyszczoną z makijażu skórę. Preparat delikatnie wmasować i pozostawić na ok. 10 minut. Następnie zmyć tonikiem lub letnią wodą i wklepać odpowiedni krem.

enzymatyczne
w tubce
krem
>100ml

świetny

Peeling enzymatyczny nie jest głównym działem w walce o piękną skórę. Regularnie złuszczam się migdałem bądź kwasem glikolowym, enzyma bielendy dopełnia te rytuały.

Po złuszczaniu kwasem, gdy zauważę suche, odstające skórki, nakładam sporą warstwę tego specyfiku. Nie podrażnia, nie piecze, nawilża skórę, sprawia, że wygląda na świeżą, wypoczętą jak po maseczce kondycjonującej.

Pozbywa się suchych skórek, spełnia więc swoje zadanie.

Jestem zadowolona, produkt przyjemny w użyciu ( ładnie, delikatnie pachnie, super obchodzi się z moją skórą, nakładam również delikatnie pod oczy i nie zauważam podrażnień.)

Nie wiem jak radziłby sobie samodzielnie, bez kwasów, ale w pakiecie funduje mi naprawdę ładną buźkę.

cena jak na tubkę nie jest zbyt niska, ale warto, gdyż produkt jest wydajny.
Trudno dostępny.

Ilość zużytych opakowań: całe opakowanie standardowe