Rimmel, Lasting Finish 25HR Powder Foundation (Trwały podkład w kompakcie)

Rimmel, Lasting Finish 25HR Powder Foundation (Trwały podkład w kompakcie)

Podkład 2w1 w pudrowym kompakcie. Aplikuje się łatwo jak puder, kryje jak podkład natychmiast maskując niedoskonałości. Lekki i jedwabisty, idealnie stapia się ze skórą i wyrównuje jej koloryt, dając naturalny efekt bez uczucia obciążenia, który trwa do 25 godzin. W zależności od liczby nałożonych warstw zapewnie krycie od średniego do pełnego.
Użyj go na sucho jako wykończenie makijażu lub na mokro - jako ultralekkiego podkładu. Wyjątkowo długotrwała formuła jest odporna na ścieranie i pot.
Dostępny w 4 odcieniach.

Puder

Korzystam jak z pudru do utrwalania. Bardzo dobrze zmielony, fajny pigment. Czasem nakładam go gąbeczką po oczy nawet bez korektora gdy chce tylko lekko ujednolicić odcień skóry. Produkt w porządku. Ale nie tworzy efektu wow.

Dobry produkt.

Bardzo lubię ten puder i używam go niemal codziennie. Ładnie matuje, stapia się z podkładem i dobrze wygląda na skórze. Nie pozostawia efektu maski, jest trwały i nie sprawia żadnych przykrych niespodzianek - nie ciastkuje się itp. itd.
Moje ocena wynosiłaby 5, gdyby nie obietnie producenta pod względem używania tego produktu jako podkład. Na mokro nie działa zupełnie, a nakładanie kilku warstw jest bez sensu - skóra wygląda nienaturalnie, wszystko może się zważyć w ciągu dnia, a takie obciążenie skóry szczególnie latem jest dosyć nieprzyjemne i niepotrzebne.
Jednakże jako puder sprawdza się świetnie i polecam. Jeżeli chodzi o cenę w sklepach stacjonarnych to wychodzi drogo, ale warto kupić przez Internet.

W porządku

Z tym, że działa jak podkład producent troszkę przesadził, tak samo jak z trwałością. Niemniej jednak jest bardzo fajny jako puder. Rzeczywiście kryje i wygląda dobrze, ale nie polecam nakładania zbyt dużo warstw tak jak pisze producent, gdyż wygląda to moim zdaniem nienaturalnie, jest wtedy bardzo widoczny na twarzy. Dobrze matuje. Super jest to, że mamy lusterko i gąbeczkę w zestawie.

Jako puder - tak, jako podkład - nie

Używałam tego pudru w zeszłe wakacje, myślałam, że zastąpi mi i podkład i puder na wyjeździe, tak się jednak nie stało. Próbowałam nakładać go na mokro dołączoną gąbeczką, ale oprócz zszarganych nerwów i powstałej skorupy na pudrze niczego nie zdziałałam. Pomimo tego, że nie miałam dużych niedoskonałości, nałożony w ten sposób niczego nie zakrył. Jako puder sprawował się bardzo dobrze. Ładnie wyglądał na skórze, matowił i utrwalał makijaż na wiele godzin. Bardzo wydajny. Używałam go jeszcze bardzo długo po wakacjach. Przy końcówce zaczął się wykruszać. Opakowanie bardzo szybko mi się zniszczyło - wyłamał się plastik przy zawiasach i trudno mi było otwierać i zamykać puder.

Cudowny

Uwielbiam go ! Używam go non stop, nadaje delikatny kolor, pięknie matowi, do tego utrzymuje się na twarzy naprawdę długo ! Jest dość wydajny. Dzięki wbudowanemu pojemniczkowi na gąbeczkę staje się jeszcze bardziej wygodny. Nie trzeba nosić przy sobie dużych pędzli :)

Ni to, ni owo, nie kryje, nie matowi - produkt dla mało wymagających

Mam odcień 001, jest bardzo naturalny i ładny. Cerę mam jasną, ale naczynkową, mieszaną. Ten produkt w zasadzie do niczego mi nie służy. Nakładany na mokro staje się przezroczysty (!) i nic nie robi. Za to w opakowaniu po przejechaniu po nim mokrą gąbką tworzy się skorupa i trzeba go ścierać...
Na sucho jest jak puder, ale uwaga - też słabiutko kryje i matuje najwyżej na pół godziny! Jestem zdziwiona opisami, że u innych matuje na wiele godzin. U mnie porażka...
Trwałość jako puder ma słabą, ale nie najgorszą, jest na twarzy, jednak naprawdę nie daje żadnego matu na dłużej.
Bardzo fajne opakowanie, z lusterkiem i gąbką - ale trzeba się namęczyć, bo lusterko jest pod pudrem... Otwieramy, wyciągamy gąbkę, zamykamy, nabieramy puder, otwieramy lusterko itd...
Nakładany pędzlem zachowuje się jak puder.

U mnie się ten produkt nie sprawdza, służy tylko do poprawek makijażu, gdy jestem poza domem. Nie stosuję go jako podstawę makijażu, zwyczajnie się do tego nie nadaje.

Cena to zbrodnia jak za taki bubel.

Puder oceniam na 4 Żaden podkład!!

Puder idealnie nadaje się do strefy "T" , krycie ma dobre ,ladnie matuje I wyrównuje koloryt skóry.Idealny do przypudrowania podkładu i noszenia w torebce .

Dobry produkt :)

Używam go od 2 lat i nierozstane się z nim :D
Jest cudowny nie robi efektu maski, dobrze kryje, matowani skórę, nie zauważyłam żeby zapchał, no może jak za dużo go nałoże to tak, mam mieszaną skórę :) odejmuje gwiazdkę za małą wydajność, szybko się kończy :/

Ciekawy produkt

Naprawdę fajny produkt.
Najlepiej sprawdza się nakładany zwilżoną gąbeczką.
Można go stosować jako zwykły puder na całą twarz,miejscowo jako korektor,lub samodzielnie(jednak tej opcji nie polecam,jak dla mnie wygląda źle samodzielnie na twarzy,wtedy nie daje krycia).
Ja nakładam go gąbeczką na podkład,w miejscach gdzie potrzebuje dodatkowego krycia i zmatowienia.
Niestety puder wchodzi w zmarszczki i podkreśla suche skórki.
Nałozony w zbyt dużej ilości powoduje bardzo nieprzyjemny efekt ściągnięcia skóry twarzy,który czuć do końca dnia.

Uwielbiam do makeup no-makeup

To świetny podkład w pudrze do wykonania bardzo naturalnego makijażu, kiedy na twarz nakładam tylko korektor.

+ Nie daje efektu pudrowości na twarzy.
+ Nie podkreśla suchych skórek
+ Daje delikatny kolor i utrwalenie.
+ Jasny kolor jest naprawdę jasny i się nie odznacza.
+ Nie powoduje utleniania podkładu ani korektora (miałam tak niestety z Bourjois Healthy Balance).

- Jak dla mnie opakowanie jest troszkę duże i spokojnie mogłoby się obyć bez tej gąbeczki dołączonej do opakowania, bo ona nie nadaje się do nakładania pudru.
- Niestety opakowanie połamało mi się przy zawiasie po dłuższym używaniu.

Dobry

Dobry puder do torebki, aby poprawić i utrwalić makijaż w ciągu dnia.
Nie stosuję go jako podstawa makijażu.
Mam wrażenie że nie jest tak trwały jak obiecuje producent. Jest też mało wydajny.
Posiada wygodne opakowanie - z lusterkiem i gąbeczką,

Dobre krycie, ale krótkie

Mam cerę z małymi problemami i przetłuszczającą się strefą T i oczekuję dobrego i długiego krycia. Zachęcona opiniami o tym podkładzie w kompakcie postanowiłam go kupić i rzeczywiście krycie jest ok i bardzo ładnie matuje, tylko że na krótko. Rano świeżo po nałożeniu tego produktu cera wygląda bardzo ładnie lecz już około południa po 6 h świecę się jak światełka na choince, czego nienawidzę. Sam produkt ok na krótkie wyjścia, super że mogę go wrzucić do torebki i zabrać wszędzie.