Powrót do natury, Naturalne mydło z bursztynem

Powrót do natury, Naturalne mydło z bursztynem

Bursztyn przyspiesza odnowę komórkową, jest naturalnym antyoksydantem, regeneruje i rozświetla. Już przed wiekami znano właściwości bursztynu. Wiedziano, że jest nie tylko wspaniałą oprawą naszej urody, ale pielęgnuje i odżywia skórę. Pobudza również metabolizm skóry, widocznie poprawia stan nawet bardzo zmęczonej cery. Po użyciu mydła zawierającego bursztyn, skóra staje się jędrna, elastyczna, napięta. Wygląda młodo i świeżo. Mydło zawiera naturalny bursztyn. Nie zawiera dodatków chemicznych: konserwantów, wybielaczy, wypełniaczy. Myje delikatne i pielęgnuje skórę nie powodując podrażnień.

Rewelacja!

Dostałam mydła (różnej wersje) z Powrotu do Natury pod choinkę i jestem nimi zachwycona! Wersja z bursztynem to połączenie wszystkich zalet naturalnego mydła (bardzo wydajne, nie rozpada się, tylko niezbędne składniki, idealne dla alergicznej skóry) z bardzo skutecznym peelingiem. Trzeba uważać, ponieważ w mydle zdarzają się bardzo ostre drobinki bursztynu - parę razy wyglądałam jak podrapana przez kota :) ograniczyłam więc używanie mydła do okolic grubej skóry, czyli pośladków i ud. Wiem, że mydło to nie ma właściwości antycellulitowych, ale skóra na pupie i udach stała się wyraźnie gładsza, odżywiona, koloryt się ujednolicił, a cellulit wyraźnie zmniejszył.
Polecam mydło, przy ostrożnym używaniu nadaje się do mycia całego ciała: peelinguje, oczyszcza, zostawia skórę idealnie przygotowaną do użycia balsamu czy oliwki.
Zachwyt! inne wersje są równie dobre :)

Używam tego produktu od: dwa miesiące