Dramers, Look Expert, Intensive Repair Shampoo (Szampon regeneracyjny do włosów suchych i zniszczonych)

Seria Look Expert Intensive Repair - receptura opiera się na regeneracyjnych składnikach, w tym przede wszystkim prowitaminie B5 oraz jedwabiu. Stanowi prawdziwą bombę witaminowo-pielęgnacyjną, której zadaniem jest przywrócenie zdrowia i witalności włosom suchym i zniszczonym. Seria przeznaczona jest przede wszystkim dla tych osób, których włosy wymagają intensywnej regeneracji po różnego typu zabiegach fryzjerskich czy stylizacyjnych, częstym farbowaniu (w szczególności rozjaśnianiu), suszeniu gorącym strumieniem powietrza, używaniu urządzeń AGD działających na zasadzie wysokich temperatur (prostownica, lokówka, falownica). Zastosowana w szamponie prowitamina B5 poprawia kondycję i nawilżenie włosów, zwiększa ich wytrzymałość mechaniczną, a także działa odbudowująco, uzupełniając ubytki oraz zapewniając zdrowy połysk. Z kolei jedwab zmiękcza włosy, działa wygładzająco, zapobiega elektryzowaniu się oraz ułatwia rozczesywanie.

super szampon za grosze

Kupiłam ten szampon za niecałe 8 zł w Laboo w promocji.

Duża butla z idealnie działającą pompką - rewelacja. Pomka się nie zacina jak przy niektórych innych, że aby nałożyć następną porcję trzeba chwilę odczekać aż pompka wróci do góry, tu jest super, od razu działa.

Szampon:
fajna konsystencja, nie za rzadka i nie za gęsta, dobrze się pieni, na włosy za ramiona nakładam naprawdę niedużą ilość w dłoń i mi wystarcza na ich umycie. Podczas mycia włosy są fajnie gładkie, a nie jak po niektórych szamponach takie tępe w dotyku. Zmywa się bez problemu, nie plącze włosów, wygładza je. Po myciu i tak nakładam odzywkę do włsów od połowy długości.
Po wysuszeniu włosy są naprawdę gładkie bez puszenia się, nawet nie muszę używać szczotki okrągłej do ich wygładzenia, są też fajnie podwinięte do spodu tak jak lubię :)
Ni eprzetłuszczają się szybciej niż zwykle - i tak myję co dwa dni.
Jets bardzo wydajny.
Z odzywką keratynową Kallosa tworzy dla mnie super duet dzięki któremu mam gładkie i błyszczące włosy.
Na pewno wrócę do tego szamponu, nie od razu jak skończę ten - bo muszę mieć jakąś przerwę bo mi się komsetyk nudzi, chociaż jak dalej będzie tak działał jak teraz to kto wie czy nie kupię od razu.
Polecam wypróbować naprawdę super, a ja mam wymagające włosy i nie lubię byle czego :)

Minus jaki widzę teraz to ciemna, nieprzezroczysta butelka i nic nie widać zawartości.

Używam tego produktu od: od kilku tygodni