Powrót do natury, Delfinek, Naturalne mydło dla dzieci

Powrót do natury, Delfinek, Naturalne mydło dla dzieci

Mydło przeznaczone dla skóry wrażliwej, ze skłonnością do alergii. Całkowicie bezpieczne, produkowane według tradycyjnej receptury z najwyższej jakości naturalnych surowców. Myje delikatnie i pielęgnuje skórę nie powodując podrażnień. Doskonałe również do prania. Nie zawiera środków chemicznych, konserwantów, wybielaczy, wypełniaczy, substancji zapachowych oraz substancji barwiących.

po prostu dobre

Używałam tego mydełka do kąpieli mojej córeczki, kiedy większość produktów do kąpieli zaczęła ją uczulać. Przy tym mydełku żadne alergie nie miały miejsca.

Mydełko to zgrabna kosteczka w kolorze transparentnej żółci. Dodatkowo kostka zapakowana jest w kartonik z okienkiem. Jak dla mnie okienko jest niehigieniczne.

Mydełko pachnie po prostu specyficznie. Używałam kilka mydełek mydlarni Powrót do Natury i niemal wszystkie one pachną właśnie tak jak mydełko Delfinek.
Kosteczka nie pieni się obficie. Piany jest mało, jest ona kremowa i przyjemna.
Skórka mojego maluszka po tym mydełku była delikatnie przesuszona, musiałyśmy użyć balsamiku, ale wysuszenie nie było mocne.
Jedna kostka wystarczyła nam na prawie 3 miesiące mycia maluszka codziennie. Dobry wynik.

Swoje mydełko kupiłam w internetowej aptece już dość dawno temu. Widziałam ostatnio, że są dostępne chyba na każdej poczcie, więc z dostępnością nie ma problemu.
Cena niska jak na mydło naturalne.
Pozostaje mi tylko je polecić. Polecam.

Edit 10.01.2016 Mała dostała silnej alergii na wszystkie inne myjadła z tymi ekologicznymi typu Sylveco baby czy Nacomi włącznie i jak na razie tylko to mydełko nie wyrządza jej krzywdy. Owszem, delikatnie przesusza, ale nie jest to uciążliwe. Dopóki skórka córki je akceptuje będziemy je używać nie praktykującjuz żadnych eksperymentów. Podwyższam ocenę na 5 gwiazdek. Mydełko zdecydowanie na tyle zasługuje.

Używam tego produktu od: wiosna 2015
Ilość zużytych opakowań: jedna kostka