Etja, Olej lniany BIO

Etja, Olej lniany BIO

Tłoczony na zimno olej z wyselekcjonowanych nasion lnu zwyczajnego. Zawiera kwas alfa-linolenowy ok. 60% (omega-3), linolowy (omega- 6), oleinowy (omega-9) oraz witaminę B i E. Działa łagodząco na pęknięcia skóry, regenerująco, przeciwzapalnie i nawilżająco. pobudza procesy regeneracji skóry właściwej i naskórka. Chroni przed rozdwajaniem się końcówek, wypadaniem i łamliwością włosów. Przeznaczony dla skóry tłustej, trądzikowej, skłonnej do zapaleń i zmarszczek
UWAGA! Prosimy o ocenianie i recenzowanie właściwości wyłącznie jako samodzielnego kosmetyku, a nie składnika innych kosmetyków lub suplementu diety

Mój ulubiony do wszystkiego :)

Używam tego cudeńka głównie do olejowania włosów :) Bardzo lubią olej lniany,są puszyste,mięciutkie,odżywione i lśniące. Stosuje również na twarz codziennie wieczorem, przed snem. Nie zapycha mojej skóry,baaardzo ją odżywia! Cera wygląda na wypoczętą i promienną! Ten olej zawsze jest u mnie numerem 1 i chyba już tak zostanie :)

Hit i KWC!

Produkt jest niesamowity. Jest on skierowany w szczególności do cery mieszanej z tendencją do niedoskonałości. I tak jest! Nie zapycha, swietnie nawilża i regeneruje. Cera jest super miękka, odżywiona z mniejszą ilością wypryskow. Gdy skończył mi się Dermosan właśnie sięgnęłam po niego. I jakoś nie mogę się oderwać. Zapach jest mało wyczuwalny, formuła jest idealna do rozprowadzania po twarzy. Cudo i tyle. Kosztuje ok. 15 zł. Ale spokojnie może zastąpić wszelkiego rodzaju kremy i te tanie i drogie.
Produkt genialny i nie wiem dlaczego tak mało znany. Polecam!

Super

Oleju stosowałam do rozpuszczania makijażu i zarazem do masażu. I w tej roli sprawdzał się świetnie. Opakowanie estetyczne, zapach bardzo ładny (choć wiele osób narzeka, nie wiem dlaczego :o). Konsystencja gęsta ale to dobrze, nie skapywał mi z twarzy. Problemem jest to że powinno się go przechowywać w lodówce. Ładnie rozpuszczał makijaż i ladnie domywal cerę, polubiłam się z nim zdecydowanie. Jedyną rzeczą do której moge się przyczepić jest to że opakowanie trochę przecieka i łatwo się brudzi...

Cudooo!

Nie rozumiem, dlaczego olej lniany jest tak malo popularny ! To jest cudo! Naprawde mialam problem z tradzikiem, stosowalam wiele a od kiedy zaczelam smarowac twarz olejem, kondycja skory jest o niebo lepsza! Wypryski, pryszcze, stany zapalne w bardzo duzym stopniu zniknely. ale przede wszystkim blizny i ranki duzo szybciej sie regeneruja!
Wszystko na plus, jedynie jego konsystencja, jako olej jest bardzo gesty, nie wchlania sie, takze tylko stosowanie na noc, no i trzeba uwazac na poczatku, zeby nie wetrzec go w poduszke, ale dla takiego efektu, warto !
Polecam goraco! Uwazam, ze jest bardzo niedoceniony!

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego