Clarins, Instant Light Lip Balm Perfector (Koloryzujący balsam do ust)

Clarins, Instant Light Lip Balm Perfector (Koloryzujący balsam do ust)

Formuła balsamu, bogata w składniki aktywne roślin, nawilża, wypełnia i rozświetla usta. Gwarantuje nawilżenie non-stop przez cztery godziny. Peptyd pomaga uaktywnić syntezę kwasu hialuronowego utrzymując w ten sposób optymalne nawilżenie. Usta wyglądają pełniej i piękniej. Połączenie mineralnych perełek z pigmentem powiększa usta i daje naturalne , błyszczące wykończenie. Balsam ponadto odżywia i chroni poprawiając komfort noszenia. Wyciągi z mango i shea odżywiają usta przez cały dzień, czyniąc je miękkie i elastyczne, w połączeniu z witaminą E ekstrakty roślinne chronią usta zwalczając działanie wolnych rodników.
Dostępny w 6 odcieniach.

przecietny

Fakt nie klei sie jak typowe blyszczyki, ale to dlatego ze wsiaka w sposob blyskawiczny choc ust przesuszonych nie mam, denerwuje mnie ze zbiera sie w zmarszczkach ust, wiec wtedy troche brzydko to wyglada, trzeba pare razy pocierac ustami azeby rozprowadzic go jednolicie, poza tym, na pewno nie wydalabym prawie 20eur czy kolo 80 zl na ten specyfik, nic naprawde specjalnego. Mam kolor 01, taki rozowawy i faktycznie troche za jasny na moje usta, dostalam go w wersji mini z Douglasa

Odkochałam się

Zakochałam się w tym balsamie do ust. Mam numer 05 red. Balsam ten łączy w sobie najlepsze cechy błyszczyku i szminki. Pięknie wygląda na ustach, nadając im cudowny kolor. Nie jest przesadnie trwały, na ustach wytrzymuje ok. 3 godzin. Ale nie przeszkadza mi to, bo zawsze mam go pod ręką. Jedynym minusem jest cena 75 zł, ale myślę, że raz na jakiś czas można pozwolić sobie na taką odrobinę szaleństwa.
Edycja: Po dłużsym używaniu tego balsamu muszę odjąć 2 gwiazdki, bo niemiłosiernie przesusza usta, co przy kosmetyku za taką cenę nie powinno mieć miejsca:(

Używam tego produktu od: od miesiąca