Clarins, Instant Light Lip Balm Perfector (Koloryzujący balsam do ust)

Clarins, Instant Light Lip Balm Perfector (Koloryzujący balsam do ust)

Formuła balsamu, bogata w składniki aktywne roślin, nawilża, wypełnia i rozświetla usta. Gwarantuje nawilżenie non-stop przez cztery godziny. Peptyd pomaga uaktywnić syntezę kwasu hialuronowego utrzymując w ten sposób optymalne nawilżenie. Usta wyglądają pełniej i piękniej. Połączenie mineralnych perełek z pigmentem powiększa usta i daje naturalne , błyszczące wykończenie. Balsam ponadto odżywia i chroni poprawiając komfort noszenia. Wyciągi z mango i shea odżywiają usta przez cały dzień, czyniąc je miękkie i elastyczne, w połączeniu z witaminą E ekstrakty roślinne chronią usta zwalczając działanie wolnych rodników.
Dostępny w 6 odcieniach.

Bardzo słaby

Do zakupu zachęciła mnie Pani z Douglasa gdy szukałam błyszczyku dla siebie.
Niestety ale nie byłam zadowolona z zakupu. Ten produkt to balsam do ust z kolorem. Wybrałam sobie kolor nr 02 coral. Szukałam czegoś lekkiego i bardzo naturalnego ale widocznego. W opakowaniu widać kolor - ładny delikatny, o koralowym (może raczej brzoskwiniowym) odcieniu. Niestety na ustach nic nie było widać a i z nawilżeniem bardzo słabo.
W ciągu dnia trzeba co chwilę ponawiać aplikację bo czuć suchość ust.
Więcej nie kupię tego produktu. Nic mi nie dał. Liczyłam, że wydając prawie 85 zł na balsam do ust będzie jakiś fajny efekt. A juz na pewno nie spodziewałam się, że moje usta staną się przesuszone.
Bardzo słabo.

przecietny

Fakt nie klei sie jak typowe blyszczyki, ale to dlatego ze wsiaka w sposob blyskawiczny choc ust przesuszonych nie mam, denerwuje mnie ze zbiera sie w zmarszczkach ust, wiec wtedy troche brzydko to wyglada, trzeba pare razy pocierac ustami azeby rozprowadzic go jednolicie, poza tym, na pewno nie wydalabym prawie 20eur czy kolo 80 zl na ten specyfik, nic naprawde specjalnego. Mam kolor 01, taki rozowawy i faktycznie troche za jasny na moje usta, dostalam go w wersji mini z Douglasa

Odkochałam się

Zakochałam się w tym balsamie do ust. Mam numer 05 red. Balsam ten łączy w sobie najlepsze cechy błyszczyku i szminki. Pięknie wygląda na ustach, nadając im cudowny kolor. Nie jest przesadnie trwały, na ustach wytrzymuje ok. 3 godzin. Ale nie przeszkadza mi to, bo zawsze mam go pod ręką. Jedynym minusem jest cena 75 zł, ale myślę, że raz na jakiś czas można pozwolić sobie na taką odrobinę szaleństwa.
Edycja: Po dłużsym używaniu tego balsamu muszę odjąć 2 gwiazdki, bo niemiłosiernie przesusza usta, co przy kosmetyku za taką cenę nie powinno mieć miejsca:(

Używam tego produktu od: od miesiąca