Dr Irena Eris, Incentive, Wygładzający krem przeciwzmarszczkowy pod oczy i na powieki

Krem-balsam redukujący objawy starzenia, regenerujący i chroniący delikatną skórę okolic oczu. Już po pierwszych aplikacjach wyrównuje koloryt skóry, zmniejsza przebarwienia oraz rozświetla skórę. RegComplex40+ zmniejsza cienie i obrzęki pod oczami. HexaPeptideC, nowatorski peptyd o wielokierunkowym działaniu, poprawia elastyczność i zdolności naprawcze skóry oraz działa przeciwzmarszczkowo. Już po trzech tygodniach aplikacji skóra w okolicach oczu jest gładsza (o 35%*), odświeżona, maksymalnie nawilżona (o 23%*) i miękka w dotyku. Stanowi doskonałą bazę pod makijaż. *Pomiary parametrów skóry w Pracowni in vivo Centrum Naukowo-Badawczego Dr Irena Eris.

Brak efektów

Pojawiły się mi juz lekkie zmarszczki, więc postanowiłam zacząć działać. Niestety krem nie przyniósł żadnych efektów, nie spełnia obietnic producenta. Na plus opakowanie, bardzo ekonomiczny, mam juz pol roku i ciągle jest. Niestety jeśli nałożę go za dużo, jako maska, wtedy łzawią mi oczy. Nie widzę, żadnych efekt\\ów, ani wygładzenia, ani nawilżenia. Skład też nie ma najlepszy, konserwanty itp. w dodatku drogi:( nie kupię

Używam tego produktu od: pól roku

Zdecydowanie TAK!!!

Kremu używam na dzień gdyż jako pielęgnację nocna wolę "bardziej tłuste" specyfiki.
Plusy:
- lekka bardzo szybko wchłaniająca się konsystencja
- doskonale współpracuje z wieloma korektorami /w moim przypadku: Maybeline, Urban Decay, Bobby Brown i Estee Lauder/
- nawilża i lekko napina moją dojrzałą skórę
- estetyczne opakowanie z pompką
Minusy:
ja nie zauważyłam ale dla niektórych zapewne cena choć moim zdaniem za podobny kosmetyk tzw. renomowanych firm trzeba zapłacić dużo więcej.
Szkoda, że seria jest już wycofywana bo moim zdaniem krem był wyjątkowo udany.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania