Marc Anthony True Professional, Repairing Macadamia Oil Treatment (Regenerująca terapia z olejekiem z orzechów macadamia)

Ultra lekki, nieprzetłuszczający włosów suchy olejek do codziennej pielęgnacji i stylizacji włosów. Serum doskonale się wchłania i głęboko wnika w strukturę włosa zapewniając intensywną regenerację i nawilżenie, bez obciążania. Terapia uelastycznia włosy sprawiając, że są one mniej podane na złamania i zapobiega rozdwajaniu się końcówek. Olejek chroni kolor włosów farbowanych, nadaje blask i zapobiega puszeniu. Pojemność: 50 ml; Cena około: 45.00 pln Użycie olejku makadamia do włosów przyspieszy ich suszenie suszarką, a także zabezpieczy strukturę włosa przed wysoką temperaturą. Olejek makadamia może być stosowany jako ochrona struktury włosów podczas koloryzacji. Przed farbowaniem należy nałożyć odrobinę olejku na włosy, co ułatwi absorpcję koloru, zapewni blask i skuteczną ochronę przed szkodliwym działaniem farb.

Bardzo dobry!

Olejek dostałam w prezencie wraz z szamponem z tej samej serii. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona jego działaniem:-) ładnie pachnie, super się rozprowadza, wygładza włosy ale ich nie ulizuje. Włosy są przyjemnie sypkie, zapach delikatnie wyczuwalny. Używam na wilgotne włosy, wtedy ułatwia rozczesywanie i stylizacje. Jeśli jest potrzeba nakładam po stylizacji na końcówki, które ładnie nawilża i nie skleja jak to bywa z olejkami.
Trudno z nim przesadzić;-)
Polecam do włosów cienkich, farbowanych wysokoporowatych:-) doskonale poprawia ich kondycję;-)
Wydajny, napewno zagości u mnie na dłużej:-)

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1