Natural Finish Wet & Dry 3 in 1 Make-Up, (Podkład korygujący w kompakcie, cera mieszana i tłusta)

Kompakt, który łączy w sobie funkcję podkładu, korektora i pudru. Bardzo dobrze się rozprowadza dzięki dołączonej do niego gąbeczce, nie tworząc na twarzy maski,dobrze nadaje się do skóry tłustej i mieszanej, a przy tym jest naprawdę tani. Zawiera wyciąg z jedwabiu, witaminę E i filtry UVA/UVB. Dostępny w 4 odcieniach.

Cena: ok. 18zł / 6g

Bardzo dobry

Ja używałam go jako pudru i z moich oczekiwań super się wywiązał.
Plusy:
- kolor pasujący do skóry
- fajna konsystencja
- matuje
- niedrogi
- starcza na długo
Minusy:
- nie wiem czy go jeszcze kupie. Wcześniej zakupiłam go w Naturze, ale już go tam nie widziałam. Wydaje mi się, że jest trudno dostępny.

Używam tego produktu od:1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:jedno

Super tylko jako puder!!!!

Znalazlam w koncu idealny puder.Nawet nie probowalam jego innych wlasnosci:podklad ,wiec sie nie zawiode :P
-kolory swietne
-idealnie kryje
-niska cena
-gabka sie kiepsko naklada bo jest za twarda
-nawet wytrzymaly
-mozna stosowac jako korektor
polecam z czystym sumieniem :)

Używam tego produktu od:pol roku

słaby

gwiazdka za naturalny kolor- pierwszy, który idealnie pasuje do mojej karnacji, szkoda tylko, że na tym koniec plusów;( Próbowałam na mokro, różnymi gąbeczkami, na 100 sposobów i za każdym razem efekt tapeta ;/ wogle nie stapia sie ze skora, tworzy smugi... nie polecam!!

Używam tego produktu od:wczoraj

Świąteczny makijaż

Katastrofa

Nie wiem co mnie naszło żeby ten podkład kupić:> Skusiło mnie, że do cery tłustej i korygujący, ale czego ja się spodziewałam za 9,90 :]

- nie da się go nałożyć, nawet ja zaprawiona w boju tapeciara nie potrafię i już! Gąbka beznadziejna (własna również nic nie zdziałała),
- całkowicie "spada" z cery, wogóle się nie łączy ze skóra,
- nic nie kryje,
- śmierdzi.

Na twarzy wygląda tak okropnie, że aż wstyd po domu chodzić. Wylądował w koszu bez wyrzutów sumienia.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Miejscowo

Używałam go dawno temu, tylko miejscowo, nie na całą twarz. Jest dostępny w jasnym odcieniu, a to plus. Miejscowo może posłużyć jako korektor, jako podkład raczej wątpię. Nie pamiętam czy matował. Po jakimś czasie kruszy się w pakowaniu i to jego wada. Niby jest tani, ale mógłby kosztować jeszcze mniej, jak na swoją średnią jakość. Jest wydajny i to plus.

Używam tego produktu od:

Zaraza!

Specyfik ten wcale nie jest najgorzej wyglądającym na twarzy podkładem, jaki znam. Nie jest też niepraktyczny w użyciu. Ani drogi też nie jest. Dodatkowo jest powszechnie dostępny i ma całkiem znośną gamę kolorystyczną.
Dlaczegóż więc tak zdecydowanie odradzam jego używanie? Oj, to straszna historia! Był to pierwszy kupiony przeze mnie kosmetyk tego typu. Wcześniej zdarzało mi się, że upiększaniem mnie zajmowała się, hobbystycznie i okazyjnie, moja ciocia. Ja jakoś nie miałam do tego zacięcia.
Pewnego razu skuszona niską ceną i wizją tego, jak piękna będę z wygładzoną buzią, kupiłam w osiedlowej drogerii ten oto podkład Constance Carroll. Poużywałam sobie jak pies w studni!
Dostałam jakichś okropnych krosto - bąbli na twarzy i, pomimo, że objawy złagodniały po odstawianiu tego wątpliwego "upiększacza", nie mogłam sobie z nimi poradzić przez trzy lata!
Mówię Wam, dostałam takiej "podkładofobii, że prawie do trzydziestego roku życia nie zaryzykowałam ponownego użycia jakiegokolwiek kosmetyku tego typu! Niepotrzebnie, bo żaden inny nigdy, przenigdy już mnie nie uczulił, ani nie spowodował takiej katastrofy. Ale też do tego paskudztwa nie wróciłam...
Strzeżcie się Miłe Panie i Dziewczęta!

Używam tego produktu od: Nie używam!!!
Ilość zużytych opakowań: 1 i nigdy go nie zapomnę

Nic specjalnego ten podkład, ja stosowałam go jedynie jako puder, na sucho, więc mozliwe, że nie poznałam wszytskich jego możliwości. Matuje, ale nie na długo, pozatym widoczny jest na twarzy robiąc "tapetę" :P Jego zaletą jest niska cena, dam *** bo nie wiem jak by sie sprawował w roli korektora.

Uzywam drugie opakowanie kosmetyku (tzn. lezy bezczynnie w kosmetyczce:P )

Okropność

Cóż 3 w 1 - dobry jako koretor i po pierwszej probie nałożenia go jako puder pozostał w mojej kosmetyczce w roli korektora. Wygląda bardzo nienaturalnie i nieefektownie na skórze. Gdy masz suchą cere odradzam bo ją przesuszysz. Wada - kruszy się. Nie polecam.

wspomnienie...

Dam 3*, bo jak go uzywałam byłam zadowolona. Miałam wtedy tłustą skórę i ten podkład świetnie krył (używałam na mokro) ale i wysuszał z czego byłam wtedy zadowolona (dziś by dnia nie przetrwał w mojej kosmetyczce, wysuszanie co za pomysł!). Cena była ok, trochę mało wydajny ale podobał mi się.Używałam kilka lat temu/ Ilość zużytych opakowań: 2

OK

Dla mojej mieszanej cery był idealny. Dobrze się rozprowadzał, ładnie krył - nawet cienie pod oczami. Częściej używałam na sucho, ale na "wielkie wyjścia" stosowałam wersję na mokro. Właściwie nie mam zastrzeżeń - chyba jedynie mało ciekawe opakowanie. No i ta śmiesznie niska cena!!!

Oceniam na 2.00

Jest tani i to się na nim odbija, wogle nie matuje moja skóra szybko nabiera połysku, dość łatwo się nakłada, ale odcienie są nijakie, spływa i nie powiem żeby wyglądał niezwykle estetycznie na twarzy.

Oceniam na 2.00

Właściwie to nic specjalnego.Nie jest trwały szybko buzia zaczyna się świecić.