Onyx, Sweet Cappuccino Dream, Bronzer (Bardzo intensywny brozer do ciała)

Onyx, Sweet Cappuccino Dream, Bronzer (Bardzo intensywny brozer do ciała)

Sweet Cappuccino Dream to 30-krotny bronzer do opalania w solarium, który łączy w sobie składniki, które chronią skórę przed starzeniem i przedłużają trwałość opalenizny. Zawarty w nim Matrixyl 3000TM, jeden z najmodniejszych preparatów o działaniu przeciwzmarszczkowym wśród gwiazd Hollywood, stymuluje produkcję kolagenu w skórze, dzięki czemu pozostaje ona gładka i elastyczna. Ekstrakt z drzewa świętojańskiego oraz olej jojoba skutecznie nawilżają skórę, tym samym przedłużając trwałość opalenizny.

nawilżające, koloryzujące
100 – 250ml
w tubie
balsam

Godny polecenia dla wszystkich milosnikow solarium

Produkt zakupilam przez internet w Polsce, wraz z Bubble Gum Joy i Chocolate Delight. I wlasnie ta "slodka seria" to moi zdecydowani faworyci wsrod bogactwa kosmetykow Onyx.
Do zakupu tego produktu skusil mnie, podobnie jak w przypadku Bubble Gum Joy, zywy kolor tubki, obietnica zapachu i... zawartosc substancji o dzialaniu przciwzmarszczkowym.

Kawowa przyjemność

Lubię próbować nowych rzeczy wy życiu i tyczy się to także kosmetyków. Gdy podczas wizyty w solarium zauważyłam kosmetyki Onyx, których wcześniej nie testowałam, postanowiłam że musi być mój. Zdecydowałam się na saszetkę na próbę. Konsystencja jest bardzo przyjemna, dobrze się wchłania a aplikacja to sama przyjemność. No i zapach – dla niego samego warto było kupić saszetkę, obłędny, słodki zapach cappuccino, czułam, jakbym naprawdę miała wypić filiżankę tego napoju :D co najlepsze, czuć go na skórze nawet po opalaniu. Po sesji skóra jest nawilżona, ładnie opalona i ogólnie lepiej wygląda. Pewnie przetestuje jeszcze inne rodzaje tych produktów J

Meeega opalenizna!

Sweet Cappuccino Dream to idealny kosmetyk dla osób, które marzą o ciemnej opaleniźnie. Poszłam na 8 minut do solarium, a efekt była taki, jakbym przynajmniej odbyła 2-3 sesje opalania. Pięknie pachnie, ma bardzo ładną tubę, a skóra po zastosowaniu jest delikatna i gładka.

Jest dość gęsty, więc trzeba poświęcić minute więcej, by dokładnie go wetrzeć w skórę.

SERDECZNIE POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: 2 saszetki