Makeup Revolution, Mono Eyeshadow (Pojedyńcze cienie do powiek)

Makeup Revolution, Mono Eyeshadow (Pojedyńcze cienie do powiek)

Pojemność 3,3 ml

Pojedynczy cień do powiek o mocnej pigmentacji sprawdzi się w każdej sytuacji. Mocna pigmentacja produktu sprawia, że pięknie prezentuje się na oku.
Cienie dostępne są w 50 odcieniach, zarówno matowych i satynowych.

Efekt
satynowe, matowe
pojedyncze
prasowane

Recenzuję odcień 'Finally' - cielisty i metaliczny. Jest bardzo dobrze napigmentowany, używam go zarówno jako cienia do powiek, ale też czasami jako rozświetlacza. Bardzo naturalnie wygląda, twarz jest po nim promienna, stanowi ładne wykończenie makijażu. Opakowanie bardzo wydajne, cienie się nie kruszą. Noszę na zmianę soczewki kontaktowe i okulary i wiem, ze nieważne co wybiorę, cień będzie się prezentował równie dobrze, nawet lekko schowany za okularami.

Delicious - matowy, zimny brąz

Skusiłam się na niego przy okazji zakupów w drogerii internetowej, bo kiedyś ktoś mi powiedział, że ten kolor sprawdza się jako bronzer. Za 4 zł postanowiłam zaryzykować. Wg mnie do konturowania się jednak nie nadaje - robi brudne plamy, trudno go rozetrzeć. Ale to bynajmniej nie dyskwalifikuje tego kosmetyku, bo odkryłam, że świetnie sprawdza się jako cień do brwi. Jeśli chodzi o standardowe użycie na powieki, to będę musiała go jeszcze przetestować, ale nie za bardzo lubię pojedyncze kolory, bo wolę się malować paletami. Z tego powodu też prawdopodobnie nie kupię kolejnych sztuk.

Średnie

Tak jak uwielbiam palety czekolady z makeup revolution tak mam dwa pojedyncze cienie w kolorze beżowym i w sumie mogą być ale mam wrażenie że jakościowo odbiegają od palet. Mam jeden matowy a drugi satynowy z połyskiem i ten satynowy jakiś taki słabszy jest. Palety wygrywaja

Nie lubię ich

Mam trzy odcienie:
»Finally... perłowa brzoskwinia
»Base! to jasne, perłowe złoto
»I need You to perłowy brąz
Przyznam się, że do ich zakupu skusiła mnie cena bo 5zł (w drogerii internetowej) za tak duże opakowanie jest naprawdę korzystna. Jednak stacjonarnie, widząc kolory na żywo pewnie bym ich nie kupiła. Dla mnie są zbyt błyszczące, perłowe, grubo zmielone. Jak dla mnie nadają się jedynie do wewnętrznego kącika albo jako rozświetlacz jeśli ktoś lubi bardzo mocny blask.
Mają dobrą pigmentację, ale niestety osypują się niemiłosiernie. Raczej ich nie zużyję, nie lubię ich. I nie kupię ich ponownie

Polecam ;-)

Przepiękny kolor. Dużo cienia w opakowaniu. Dobrze się go aplikuje (zarówno na sucho jak i na mokro) i rozciera. Nie osypuje się. Trwały (nakładam zawsze na bazę pod cienie). Polecam bardzo gorąco.

super

mialam/mam sporo kolorow - akutalnie złoto (moutains of gold)
z kazdego jestem bardzo zadowolona,ogromny wybor kolorow, trwalosc wrecz nie do zdarcia :) bardzo bardzo lubie, a tym bardziej ze mam na miejscu w oklanej malej drogerii.

Jak za tę cenę, rewelacja!

Cien kupiłam na wyprzedaży za 5 zł.
Spodobał mi się nieoczywisty kolor- Purple Heaven; fiolet z niebieską poświatą, przypominający trochę kolor denaturatu. ;)
Co ciekawe, cień za taką cenę (2,3 G!) jest naprawdę przyzwoitej jakości.
Co prawda, ginie trochę przy rozcieraniu, ale da się to załatać. Dodatkowo, nie osypuje się podczas nabierania na pędzel. Ja jednak ukochałam sobie metodę nakładania go palcem - tak można łatwo podnieść jego pigmentację i blask na oku. Naprawdę łatwo się z nim pracuje.
Kosmetyk trzyma się bez zarzutu cały dzień.
Polecam.

Fajny

Cień kupiłam na promocji. Mam dwa odcienie : złoty i biały. Są fajnie napigmentowane, trzymają się, niestety lubią się osypywać. Jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny to jak najbardziej na plus. Cienie są strasznie wyraźne, dlatego nie używam ich na codzień.

Fajny

Posiadam cień w kolorze Smokin 2 czyli taki czarno-fioletowy i jestem bardzo zadowolona. Cień jest duży i tani. Bardzo wydajny, pigmentacja też okej, nie osypuje się i ładnie miesza się z innymi cieniami.

touch me- najlepszy cień bazowy!

uwielbiam ten produkt. niestety ze wzgledu na dostepnosc jedynie internetowa kilkukrotnie kupilam jedynie odcien touch me. bylam z niego bardzo zadowolona. gdy tylko bedzie okazja planuje znow sie w niego zaopatrzyc i byc moze wybiore kolejne odcienie. to bardzo dobry cien!

drogeryjna dobroć

Za niską ceną otrzymujemy fajny produkt. Mam w odcieniu Good life, to satynowy cień łączący w sobie róż, wrzos i srebro zarazem. Ładnie wygląda na oku, pigmentacja jest dobra (nie fenomenalna, ale naprawdę dobra). Łatwo się rozprowadza, zarówno pędzlami, jak i palcem (przy tym cieniu zdecydowanie ten efekt wolę). Dobrze się blenduje, trzyma się długo (chociaż z tym mogłoby być lepiej, szczególnie przy tłustej powiece, nawet przygotowanej). Jak na mono cień jest duży i wydajny. Ale ja to w ogóle lubię większość cieni i paletek Make-up Revolution, bo w dobrej cenie dostajemy duży wybór kolorów (w mono eyeshadows kilkadziesiąt odcieni, z których można wyczarować zarówno fajne dzienne makijaże, jak i poeksperymentować). Polecam szczególnie osobom, które dopiero ćwiczą, zaczynają przygodę z makijażem, bo ciężko sobie tym cieniem zrobić krzywdę, a fajnie się z nim pracuje.

dobre, ale pigmentacja bez szału

Mam odcień elektrycznego fioletu - w opakowaniu oraz nałożony na rękę sprawiał wrażenie, że jego pigmentacja będzie wręcz szalona, ale... nie jest to powalający efekt, po prostu, przyzwoita pigmentacja. Być może jestem rozpieszczona lepszej jakości cieniami (The Balm czy inglot), a ten cień nie dorównuje im jakością - ale powtórzę, jest całkiem dobrze, kolor na powiece ładnie się prezentuje. Po prostu nie uzyskamy takiego nasycenia jak wydaje się po opakowaniu.
Być może jest to kwestia odcienia, nie wiem jak zachowują się inne, jeśli zdecyduję się kupić, będę relacjonować (jednak znając paletki czekoladki Makeup Revolution, to ta pigmentacja w większości jest podobna, tak na czwórkę).

Cień nakłada się dobrze, nie sypie i nie pyli, jest wygodny w blendowaniu.
Trwałość - nieco blaknie w miarę upływu czasu, ale nie robi prześwitów ani nie zbiera się w załamaniach, jest to wiec zadowalająca trwałość.

Opakowanie wygląda na solidne, ale to okaże się pewnie po latach, szczególnie że koloru jak ten nie używa się za często, a ja nie mam go jeszcze tak długo ;)

Cena - za taką można zaryzykować.

Czy kupię ponownie, nie wiem, ponieważ ten cień kupiłam wyłącznie ze względu na jego kolor, trudno osiągalny w zestawach - a na co dzień kupuję jednak praktycznie tylko cale palety.