Essence, Like An Unforgettable Kiss, Duo blush (Podwójny róż do policzków)

Essence, Like An Unforgettable Kiss, Duo blush (Podwójny róż do policzków)

Pojemność 5,1 ml

Podwójny róż zapewni cerze dotyk koloru dzięki dwóm perfekcyjnie dopasowanym odcieniom i wysokiej pigmentacji. Kombinacja jasnej moreli i wibrującej brzoskwini albo jasnego i mocniejszego różu nada twarzy świeży i zdrowy wygląd. Produkt został opakowany w urocze opakowanie w kształcie serca. Dostępne w odcieniach: 01 nothing but lovestoned oraz 02 pink me.

Cena: 13,90zł / 5,1g.
/w/

Lubię go ;)

Róż moim zdaniem jest dobrym produktem dla bladziochów-ma ładny, delikatny odcień różu. W moim przypadku nie wystąpiło uczulenie, zapchanie itd. Na początku byłam zawiedziona, że go praktycznie nie widać, ale wystarczyło zdrapać wierzchnią warstwę. Dzięki temu pigment nabiera się na pędzel i jest widoczny na policzkach.

Używam tego produktu od: sierpnia 2015

Bubel

Na szczęście jest to tylko limitowana wersja, ale zawiodłam się bardzo. Nie wiem co mnie podkusiło, chyba urocze opakowanie i moja miłość do wszystkiego co ma kształt serduszka...
Charakterystyka:
- Zerowa pigmentacja (nawet przy skrobaniu paznokciem)
- Opakowanie jest bardzo tandetne, ciężko się otwiera
- Umalowałam się nim 2-3 razy i... wysypało mnie akurat na linii nakładania różu. Przypadek? Nie sądzę.

Nie kupujcie!
Jeżeli chodzi o róż w kształcie serca - polecam ten z Makeup Revolution, jest to naprawdę porządny produkt.
A Essence niestety wypuściło bubel...

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie, poleciało do kosza

Tragedia

Zakupiłam odcień nr 1, skuszona ładnym opakowaniem..jak wróciłam do domu mój zapał minął od razu. Opakowanie kartonowe, tandentne, bardzo ciężko się go otwiera i jest mega niewygodne. Sam produkt jest tragiczny , pigmentacja zerowa, praktycznie w ogóle go nie widać. Bardzo się zawiodłam, róż wylądował w koszu. Tanie badziewie.

Używam tego produktu od: kilka razy

Bardzo lubię, szkoda, że to limitka

Szukałam go w polskich sklepach, bo zakochałam się w uroczym pudełeczku i cukierkowo różowym odcieniu. Kocham essence i kocham róże do policzków, poluję jeszcze na jakiś śliczny fiolet. Niestety nie znalazłam tego słodkiego produktu w polskich drogeriach, ale trafiłam na niego w niemieckim d&mie
plusy
+piękne pudełeczko, zakochałam się w nim!
+nie jest mocno napigmentowany - to dla mnie plus, idealny na codzień i mogę nakładać go również na nosek, trudno z nim przesadzić
+kolor! mam 02 pink me
+zapach, uwielbiam kosmetyki o takim zapachu, przypomina mi vibovit
do plusów mogę zaliczyć jeszcze wydajność, bo nie zauważyłam znaczącego ubytku, a od kiedy go mam stosuję co drugi dzień lub częściej, na zmianę z moim drugim ulubieńcem. Ale to może dlatego, że krótko go używam - opinię wystawiam już, bo to limitka i niedlugo moja ocena nikomu się nie przyda
+/- biała część - ni to rozświetlacz, ni róż. ale w niczym nie przeszkadza, zazwyczaj nakładam za jednym zamachem i to i to, nie zmienia znacząco wyglądu całości
+/- trwałość - jest przeciętna, typowa, trzyma się parę godzin, a ja jestem jednym z tych ludziów, którzy często dotykają swojej twarzy
minusem jest wytrzymałość pudełeczka, jest bardzo delikatne i podatne na uszkodzenia.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie