Lovely, Tempting Cheeks, Baked Blusher (Wypiekany róż do policzków)

Lovely, Tempting Cheeks, Baked Blusher (Wypiekany róż do policzków)

Dzięki technologii wypiekania, róż niezwykle delikatnie aplikuje się na twarzy. Formuła wysoko napigmentowana, wydajna i bardzo trwała. Idealnie rozprowadza się, nie pozostawiając smug. Efekt: naturalnie i zdrowo podkreślone kości policzkowe o kuszącym charakterze.

bomba !

produkt jest genialny ! sprawdza się doskonale. Popierwsze dobrze współpracuje z innymi produktami, po drugie daję efekt rozświetlonej i promienistej twarzy, nie powoduje smug i dobrze się go nakłada zarówno pędzelkiem jak i gąbeczką. jest długotrwały, nie zatyka porów i nie powoduje alergii.
Dodadkowym atutem jest to że podczas jego nakładania nie pyli się !

Lovely wypiekany róż

Róż pozytywnie mnie zaskoczył pomimo swej niskiej ceny. Niczym nie odbiega od swoich droższych odpowiedników.
Mozaika różu bardzo ładnie prezentuje się w pudełku. Dodatkowo pudełko zawiera instrukcję nakładania różu na twarz.
Kolejnym plusem jest to, iż nie pyli i dobrze dozuje się go zarówno pędzlem jak i gąbeczką.
Jest idealny do podkreślenia kości policzkowych i rozświetlenia twarzy. Daje naturalny efekt.
Wspaniale współpracuje z innymi kosmetykami doskonale wykańczając twarz.

Wow!

Piękny róż, sprawia ze cera jest bardziej ożywiona, przy nakładaniu nie nabiera się go za duzo, mimo że ,ma fajną pigmentacje. Często po niego sięgam, jeden z moich ulubionych róży. Cena jest po prostu śmieszna, to jak wygląda, nakłada się, spokojnie mógłby stać obok drogich róży. Z całego serca polecam !

UWIELBIAM!!!!!

To jeden z moich ulubionych kosmetyków. Stawiam go obok markowych kosmetyków i rozświetlaczy nawet powyżej 100 zł i nie odbiega od nich absolutnie niczym. Ciągle do niego wracam, po nałożeniu pięknie się mieni, drobinki fajnie się odbijają od światła. Trzeba uważać żeby nie przesadzić z jego ilością ale to jak z każdym bronzerem.

Bardzo, bardzo wydajny! Jedyne 15 zł a inwestycja na miesiące.. jak nie lata ;)
Lovely znowu mnie nie zawodzi. Gorąco polecam :)

fajny roz

zaczne od tego iz mam go jakis rok, a nie widac ubytku

na twarzy kolor prezentuje sie troche inaczej niz w opakowaniu czy na palcu. "zesłoczowany" ma miedziano-rozowy odcien ze złotymi drobinkami, na twarzy tego miedzianego tonu wgl nie widac, aczkolwiek i tak prezentuje sie bardzo ładnie

jest trwały, tani, wydajny

polecam

Idealny

Długo szukałam odpowiedniego różu i ten jest idealny! Moim głównym problemem była wydajność, prawie wszystkie róże do policzków są w śmiesznie malutkich opakowaniach, przez co można zbankrutować... Ten używam już jakieś 2 miesiące, a do końca jeszcze długa droga. Łatwo się nakłada, wystarczy delikatnie przejechać pędzelkiem, nadaje cerze zdrowszy wygląd, jest trwały, zawiera delikatnie lśniące drobinki (nie wiem, brokat?), ale nie jest to minusem, ponieważ przez nie skóra nabiera złocistego blasku i dobrze się to komponuje.
+wydajność
+nadaje skórze zdrowy wygląd
+ładnie się wtapia, nie zostawia smug

Minusów brak.

ŚWIETNY!

Ś W I E T N Y
Kocham ten róż! Ma na tyle ciekawy kolor, że nie trzeba nakładać już bronzera i rozświetlacza. Idealny do szybkiego (i nie tylko :) ) makijażu. Trzyma się długo, pięknie wygląda i łatwo się z nim pracuje. Pigmentacja bardzo dobra, wydajność wybitna, używam rok,bardzo często i praktycznie nie widać śladów użytkowania, chyba szybciej się przeterminuje niż wykorzysta. Dobrze wygląda także jako cień do powiek. Kupiłam przez przypadek, a zostanie ze mną na długo i na pewno kupię ponownie.
Polecam każdemu! :)

fajny

Kupiłam za połowę ceny na promocji w Rossmanie.Bardzo dobry róż,nazwałabym go różem brązującym.Daje ładny połysk.Jest trwały i ślicznie wygląda na policzkach.Minus za opakowanie.Pomijam fakt że przez gapiostwo kupiłam z pękniętą pokrywką i w domu odpadła,to bardzo ciężko mi się go zamyka i dlatego trzymam go otwartego:/

Używam tego produktu od: 3tygodni
Ilość zużytych opakowań: nadal jedno

bardzo dobry

Świetny róż, idelany do szybkiego makijażu, bo ja gdy go używam, to już nie potrzebuję dodatkowo bronzera i rozświetlacza. Daje ładny efekt zdrowej cery, nadaje koloru i blasku. Nie jest bardzo różowy i przesłodzony. Produkt jest świetny i gdyby nie chęć przetestowania innych produktów, to mogłabym przy nim zostać :) cena jest niska, i wygląda na bardzo wydajny.

Genialny !

Szoooook!
Zostałam zachęcona recenzjami na wizaż.pl oraz promocją w Rossmanie.
Za 7,5 zł mam za***isty duży róż! :D
Fantastycznie fantastycznie rozświetla
Największym jego plusem jest to ze wpada w moje blizny po wargach na kościach policzkowych dzięki czemu są niedostrzegalne.
Śmiało dorównuje produktom za >60 zł
Bo takich do tej pory używałam.
Minusem jest pudełko. Zbyt duże i ciężko się otwiera.

Jestem zachwycona! Polecam "zaryzykowac" ;)

Używam tego produktu od: Tygodnia
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Świetny!

Jak na razie jest to najlepszy róż jaki do tej pory używałam. Upolowałam go w Rossmannie na przecenach -49%, więc kosztował mnie grosze, a jego pojemność jest bardzo duża.

Plusy tego produktu:
+ cena jest niska, a pojemność produktu duża
+ pięknie rozświetla, nadaje naturalny odcień policzkom (rozświetlenie wg mnie jest subtelne, buzia wygląda na bardzo świeżą i zdrową, a nie zsypaną brokatem)
+ wydajny, bo zaledwie jedno przeciągnięcie pędzla po produkcie daje super efekt
+ dostępny w każdym Rossmannie
+ opakowanie wykonane z solidnego plastiku, nie pęka, co prawda sam design nie przypadł mi do gustu, ale w ocenie produktu nie zwracam uwagi w co jest zapakowany, tylko jaki produkt znajduje się w środku.

Użyty w zbyt dużej ilość może skrzywdzić zbyt wymalowanym rumieńcem, ale to jak ze wszystkim.
Szczerze polecam!

Bardzo fajny

Bardzo fajny i przyjemny róż :) bardzo długo się utrzymuje na policzkach , wystarczy jedno góra dwa machnięcia pedzlem i go widać. Idealny nie sciera się jak na razie mój hit i strzał w dziesiatkę :)

+ wydajny
+ niska cena