Wibo, Shimmer in Pearls (Rozświetlacz w kulkach)

Wibo, Shimmer in Pearls (Rozświetlacz w kulkach)

Ekskluzywny rozświetlacz w kulkach. Dzięki perłowej konsystencji zapewnia niewiarygodne rozświetlenie nawet najbardziej wymagającej cerze. Perłowy odcień rozświetla i tuszuje wszelkie zaczerwienienia oraz usuwa oznaki zmęczenia. Nadaje cerze trwałego i pięknego blasku.

Za delikatny...

Była promocja w Rossmannie, pomyślałam - skuszę się i przetestuje. Niestety... Wymagam czegoś więcej od tego typu kosmetyków. Plusów ma niewiele, jedynie opakowanie. Jest wydajny, ale to za sprawą bardzo małego efektu kuleczek na twarzy. Żeby uzyskać coś więcej niż efekt lekkiego, bardzo lekkiego brokatu na twarzy, to trochę trzeba się namęczyć, nałożyć przynajmniej trzy warstwy. Rozświetlacz bardzo się obsypuje i w efekcie finalnym mamy całą buzię w kosmetyku. Kolejnym minusem jego jego trwałość, a w zasadzie jej brak. Chwila i produkt znika z twarzy. Jeśli ktoś lubi bardzo delikatne podkreślenie za pomocą rozświetlacza, to produkt się idealnie do tego nadaje. Ja jednak oczekiwałam czegoś więcej.

Marnie to wygląda

Rozświetlacz kupiłam z ciekawości , korzystając z promocji.
Niestety po użyciu okazało się że jest to marna podróbka kultowych kulek
rozświetlających.
Efekt jest bardzo mało widoczny , trzeba naprawdę nakładać kilka warstw
żeby cokolwiek zobaczyć.
Chwilę po nałożeniu migruje po całej twarzy i nie tylko.
Bardzo szybko znika , nie pozostawiając żadnego rozświetlenia.
Obietnice producenta co do tuszowania wszelkich zaczerwienień , oraz
usuwania oznak zmęczenia , są w ogóle nie spełnione .
Na plus dobra wydajność , oraz wygodne opakowanie i cena w promocji.
Ja niestety się z nim nie zaprzyjaźnię.

To chyba jakiś żart

Dostałam ten rozświetlacz w prezencie. Podniecona opiniami w internecie i cudiwnym opisem zavrałam się za testowanie. Niestety skończyło się to jednym wielkim rozczarowaniem. Kuleczki kruszą się, efektu rozświetlenia brak, pozostawia plamy. Reszta poniżej.

Nie za bardzo

Mam i nie jestem do końca zadowolona. Pierwszy raz kupiłam rozświetlasz w kulkach (wcześniej miałam róz i korektor) jednak nie jest to kosmetyk którego szukałam. Może zacznę pierw od plusów, bardzo wydajne perełki w ładnym opakowaniu, nie wywołują podrażnień czy innych alergii na mojej skórze. Odnośnie minusów - trwałość oraz bardzo delikatny efekt błysku wręcz niewidoczny, a mnie zależało jednak na tym by był widoczny ;/ Drugi raz się nie skuszę, lecz jeśli komuś zależy na bardzoo bardzo delikatnym efekcie może się w nie zaopatrzyć. NIe był jakoś mega drogi więc aż tak mi nie szkoda pieniędzy jakie na ten produkt wydałam jednak nie ukrywam że nie jestem do końca zadowolona

Delikatny rozslświetlacz

Kosmetyk tani i przyjemny. Trudno z nim przesadzić, bo ma dość mało drobinek rozświetlających. Efekt nie utrzymuje się długo, więc dobrze podczas wieczoru go poprawić. Ogólnie - pieniędzy nie szkoda, bo jest dość tani, ale myślę, że na rynku są lepsze produkty w zbliżonej cenie.

Taki sobie.

Ładnie wygląda po nałożeniu ale krótko się utrzymuje. Szybko się ściera. Jest wydajny. Mam go od ponad roku i jeszcze jest go sporo. Trzeba nałożyć go trochę więcej żeby dał jakiś efekt.

3x NIE

Nie doszukałam się żadnych zalet. Niska cena nie może być zaletą, skoro produkt niczym nie zabłysnął :( Bardzo słaby rozświetlacz, zdecydowanie lepszą opcją od Wibo jest ten drugi, w kompakcie.

Wady:
- słaba pigmentacja
- szybko się ściera

Beznadziejny :/

Plusy ( + )
- opakowanie
- dostępnośc

Minusy ( - )
- brokat sam brokat
- trwałość
- efekt rozświetlenia niewidoczny

Podsumowując rozświetlacz kiepski nawet do dziennego makijażu :/ Jest po prostu niewidoczny jedyny plus to opakowanie które akurat tym razem jest lepsze niż zazwyczaj :)Ciekawe dlaczego akurat do tych dobrych drogeryjnych rozświetlaczy opakowania są do du*y :/ Teraz już wiem jak je kupować na co zwracać uwagę najpierw ;)

Wibo Shimmer in Pearls Rozświetlacz

Świetnie radzi sobie tuszując oznaki zmęczenia.
Zawiera drobinki, dzięki którym twarz wygląda świeżo, młodo i promiennie.
Najlepszy efekt otrzymujemy nakładając go pędzlem i mieszając kolory z kuleczek. Nie jest agresywny i nie pozostawia brzydkich smug na twarzy. Nie daje też efektu bombki choinkowej.
Pozostaje na twarzy przez cały dzień.

Trwałość rozświetlacza pozostawia wiele do życzenia...

Puder rozświetlający w kulkach Wibo jest produktem, który bardzo mnie zawiódł. Spodziewałam się wspaniałego rozświetlenia, a okazuje się, że efekt jest mizerny. Jeżeli chodzi o trwałość - tu już jest fatalnie. Puder utrzymuje się bardzo krótko na twarzy. Mnie rozczarowanie dopadło już po pierwszej aplikacji: ten puder nie wniósł nic dobrego do makijażu. Mam wrażenie, że to produkt-bubel, zrobiony na "odczepne", w stylu - i tak się sprzeda, bo motyw kuleczek jest znany i lubiany. Kiepska imitacja, mizerne rezultaty. Żałuję, że kupiłam - strata kasy! Zwyczajnie nie był to przemyślany zakup, a powiem więcej - beznadziejny. Nie kupię ponownie. Słaby produkt.

chłodny

Kupiłam w sumie całkowicie w ciemno, bo mój rozświetlacz w trakcie przeprowadzki gdzieś zaginął.
Rozświetlacz ma kulki białe, złote i jakby lekko różowe. Daje efekt taki zimny. Trochę się go obawiałam, bo jestem opalona i wolę złote rozświetlenie, ale krzywdy nie robi. Nie ma dużych drobin brokatu, daje taki perłowy efekt. Nie da się z nim przedobrzyć. Liczyłam na trochę większy blask, a jest on raczej średni.
Trzyma się całkiem ok, przez kilkanaście godzin da radę z tym, że trochę mało go widać.
Opakowanie małe. Kuleczki się nie kruszą. Cena 20 zł, więc tak średnio.

Ja będę szukać czegoś z większym blaskiem.

taki sobie

Miałam kilka wątpliwości co do wyboru rozświetlacza. Chciałam wypróbować takiego od razu z aplikatorem w pędzelku, jednak wybór padł na kulki.
Kuleczki są w kolorze kości słoniowej. Mają przepiękny delikatny brokat który nie jest nachalny na twarzy. Nie osypuje się na twarzy. Nakładam go pędzelkiem Essence Blush. Moja cera z nim wygląda na wypoczętą i zdrową.
Opakowanie jest dość solidne. Przeżyło kilka podróży i nic mu się nie stało. Kulki mają delikatny zapach.
Nie wiem czy ponownie zakupie ten kosmetyk. Pewnie będę chciała przetestować coś nowego.