Wibo, Diamond Illuminator, Rozświetlacz prasowany

Wibo, Diamond Illuminator, Rozświetlacz prasowany

Diamentowy rozświetlacz w kamieniu. Bogaty w wit. E i proteiny jedwabiu nadaje skórze miękkość, gładkość i jedwabistość. Dzięki zawartości oleju jojoba nawilża i ochrania, tworząc na skórze film ochronny zabezpieczający przed wysychaniem. Stosowanie: aby uzyskać efekt niezwykłego połysku na skórze, nałóż rozświetlacz na policzki, czoło i brodę. Efekt: jedwabiście gładka i rozświetlona cera pełna blasku i elegancji.

świetny zamiennik produktów z wyższej półki

Cóż mogę napisać? POLECAM :) ten produkt to chyba hit każdej blogerki :)
UMIEJĘTNIE użyty na naszą twarz wygląda cudnie :) Dodaje blasku, dziewczęcego wyglądu, słonecznego, ciepłego rozświetlenia :)
KAŻDY kto potrafi się malować, nie będzie narzekał:) Co za dużo to niezdrowo, więc należy nakładać go w minimalnych ilościach.

Cudo

Jestem w nim zakochana. Kolor piękny, małe drobiny co bardziej mi sie podoba, a przede wszystkim bardzo długo utrzymuje sie na twarzy jeśli się go nie dotyka. Nakładam go codziennie jakoś o 7 rano, o 22 przy zmywaniu moge jeszcze zobaczyć tą lekka tafle błysku. Polecam serdecznie

Bardzo dobry odpowiednik

Już od pierwszego użycia mam wrażenie, że jest on niebywale podobny do MAry Lou. Dla mnie ten produkt pomimo, iż jest o wiele tańszy to naprawdę nieźle sobie radzi. Można zauważyć przede wszystkim podobieństwo w odcieniu no i oczywiście efekcie jaki daje.
Odcień jest nieco jaśniejszy i mniej ciepły niż Mary Lou, dzięki temu jest bardziej uniwersalny i można go stosować nie tylko latem.
Może też nie tworzy tak spektakularnej tafli, bardziej są to drobinki, niż taki "mokry efekt"

Jak się spisuje?

+ładny, uniwersalny odcień
+dosyć trały
+wydajny
+można stopniować efekt
+bardzo uniwersalny, nadaje się zarówno do podkreślania kości policzkowych, jak i w inne miejsca
+zapewnia ładny i nie przesadzony efekt

Wady:
-mógłby bardziej oddawać efekt "tafli" oraz być nieco trwalszy

Dla mnie ten produkt jest naprawdę bardzo dobrym jakościowo rozświetlaczem, pomimo niskiej ceny.

piękny *_*

miłość od pierwszego pociągnięcia pędzlem. Pięknie odbija światło, trzyma się na twarzy długie godziny i same ochy i achy :) dodatkowo opakowanie jest naprawdę solidne, często mi upada, a ciągle jest w całości.

Wibo na wiosnę 2015

Dobry za niską cene :)

Kupiłam go na promocji w Rossmanie , sugerując się opiniami w internecie jak i koleżanek. Daje bardzo naturalny , lekki błysk. Nie przesadny. Ładnie wygląda. Podoba mi się ten efekt.

mój Ci on!

Wibo po raz kolejny wprowadziło bardzo dobry kosmetyk za super niską cenę. Rozwietlacz nabyłam po przeczytaniu innych recenzji na wizażu. Uwielbiam go za szampański kolor i lekki połysk. Używam go pod łuk brwiowy i na policzki.

Słabszy efekt niż go malują

+ Daje efekt delikatnej tafli bez drobinek.
+ Ładny szmapański kolor. Sądzę, że ma szanse sprawdzić się przy większości karnacji Polek.
+ Trzyma się na buzi niemal cały dzień, tzn kiedy tylko nie mamy supertłustej cery lub bardzo intensywnego dnia i się nie spocimy.
+ Przystępna cena.

- Swatchuje się intensywnie, ale efekt na twarzy jest o wiele delikatniejszy. Nie powiedziałabym, że to stricte wada, bo makijaż wygląda ładnie i naturalnie, ale wszyscy mówią, że jest takie wow i taki błysk, a mnie trochę zawiódł.

Błysk, błysk, błysk!

Rozświetlacz daje piękny efekt tafli. Odcień jest chłodny, szampański, co bardzo mi pasuje. Nie tworzy plam, można nim budować intensywność błysku.
Nadaje cerze pięknego, zdrowego błysku.

Jeden z moich ulubieńców w kategorii: widoczny blask

Jest to na pewno jeden z moich ulubionych rozświetlaczy. Ma w sobie wszystkie cechy, które najlepszy rozświetlacz powinien mieć: blask dający wrażenie wilgotnego, efekt taflowego połysku, wyważony szampański odcień, czyniący go odpowiednim dla różnych typów urody. Jeśli macie porównanie z Mary Lou, odcień Wibo jest nieco chłodniejszy, mniej złotawy. Bardzo drobno zmielony, bez widocznych drobinek, dzięki czemu nakłada się idealnie gładko, i równą powierzchnią odbija światło. No i jest tani ;) Nie są więc przesadzone opinie, że jest to fenomen wśród rozświetlaczy ze względu na połączenie ceny i jakości.

W zasadzie to, co najważniejsze, ujęłam we wstępie ;) Odcień - szampański, neutralny, nie wpada ani w zbyt zimny, ani zbyt ciepły ton. Nie zawiera drobin brokatu, a jego blask jest na pewno elegancki, w żadnym razie tandetny. Określiłabym jako mocny, ale nie bijący po oczach, nie wyglądający sztucznie.
Konsystencja - taka, jak najbardziej lubię w rozswietlaczach, czyli bardzo miękka, lekko kremowa, łatwo w nim zagłębić palec, nie pyli, nie jest suchy.
Trwałość - super. Nakładając go rano mam go na twarzy cały dzień bez utraty intensywności. Jedynie może migotanie drobinek rozświetlacza trochę rozprasza się wokół, jednak nie jest to aż tak duża wada (to po prostu zasadnicza różnica w rozświetlaczach za kilka i kilkadziesiąt złotych).

Opakowanie jest malutkie, dość zgrabne i nawet odporne - przetrwało upadek na podłogę (niestety sam rozświetlacz lekko się naruszył, co widać na zdjęciu. Na szczęście łatwo było go "uklepać" z powrotem i dalej się już nie pokruszył - to zaleta tej konsystencji).

Cena - co tu dużo mówić, nawet biorąc pod uwagę niewielkie rozmiary opakowania, nadal jest bardziej niż okazyjna ;)

Dla mnie - must have. Rozświetlaczy mam kilkadziesiąt, ten na pewno będzie ze mną na stałe. W tej cenie nie ma chyba lepszego. Jeśli nie chcecie lub nie możecie wydawać pieniędzy na Beccę - warto kupić Wibo, dają naprawdę podobne wykończenie: Becca Moonstone jest nieco bardziej złocista, ale poziom gładkości jest naprawdę zbliżony. Różnica taka, że Wibo trochę bardziej przenosi się w inne miejsca, czyli migocze po czasie trochę wokół miejsca, gdzie go nałożyliśmy (Becca jest trwalsza). Nie ta sama jakość, ale bardzo podobne wykończenie.

Nie ma co się nad tym dłużej rozwodzić: to naprawdę mocny zawodnik. Polecam wypróbować, raczej się z nim nie rozstaniecie.

Super rozświetla

Rozświetlacz sprawia, że skóra twarzy wygląda na wypoczętą, zdrową i promienną.Ma piękny odcień, na skórze daje efekt tafli. Nałożony w umiarze jest dosyć subtelny w kolorze, nie daje mocnego połysku, a więc nie można z nim przesadzić. Efekt można stopniować, od naturalnego wykończenia po bardzo mocne, widoczne rozświetlenie. Łatwo się go nakłada, dobrze przenosi się z pędzla na skórę.

Naturalny efekt

Rozświetlenie jest widoczne, ale nie nachalne. Daje bardzo naturalne efekty, doskonały do stosowania na co dzień, zwłaszcza po "zarwanej" nocy. Spokojnie utrzymuje się cały dzień.

Ulubieniec!

Jest to na ten moment zdecydowanie mój ulubiony rozświetlasz :) Daje piękny, subtelny efekt tafli, cudownie się mieni. No i cena jest bardzo kusząca, polecam! Jedynym minusem jest dla mnie opakowanie - strasznie ciężko się otwiera.

Same plusy

Ten rozświetlacz, to prawdziwe cudeńko. Daje piękny, naturalny efekt rozświetlenia, używam go nie tylko na kości policzkowe, ale też w kącikach wewnętrznych przy makijażu oczu. Drobinki są tak miałkie i subtelne, że achhhh, tylko się zachwycać ;) Tworzy przepiękną taflę, ale bez niechcianego looku bożonarodzeniowej bombki :) Odcień jest idealny- nie za złoty, ale też nie za chłodny. Bardzo polecam,jest wisienką na torcie każdego makijażu!