Wibo, Diamond Illuminator, Rozświetlacz prasowany

Wibo, Diamond Illuminator, Rozświetlacz prasowany

Diamentowy rozświetlacz w kamieniu. Bogaty w wit. E i proteiny jedwabiu nadaje skórze miękkość, gładkość i jedwabistość. Dzięki zawartości oleju jojoba nawilża i ochrania, tworząc na skórze film ochronny zabezpieczający przed wysychaniem. Stosowanie: aby uzyskać efekt niezwykłego połysku na skórze, nałóż rozświetlacz na policzki, czoło i brodę. Efekt: jedwabiście gładka i rozświetlona cera pełna blasku i elegancji.

Dobry za niską cene :)

Kupiłam go na promocji w Rossmanie , sugerując się opiniami w internecie jak i koleżanek. Daje bardzo naturalny , lekki błysk. Nie przesadny. Ładnie wygląda. Podoba mi się ten efekt.

mój Ci on!

Wibo po raz kolejny wprowadziło bardzo dobry kosmetyk za super niską cenę. Rozwietlacz nabyłam po przeczytaniu innych recenzji na wizażu. Uwielbiam go za szampański kolor i lekki połysk. Używam go pod łuk brwiowy i na policzki.

Słabszy efekt niż go malują

+ Daje efekt delikatnej tafli bez drobinek.
+ Ładny szmapański kolor. Sądzę, że ma szanse sprawdzić się przy większości karnacji Polek.
+ Trzyma się na buzi niemal cały dzień, tzn kiedy tylko nie mamy supertłustej cery lub bardzo intensywnego dnia i się nie spocimy.
+ Przystępna cena.

- Swatchuje się intensywnie, ale efekt na twarzy jest o wiele delikatniejszy. Nie powiedziałabym, że to stricte wada, bo makijaż wygląda ładnie i naturalnie, ale wszyscy mówią, że jest takie wow i taki błysk, a mnie trochę zawiódł.

Wibo na wiosnę 2015

Błysk, błysk, błysk!

Rozświetlacz daje piękny efekt tafli. Odcień jest chłodny, szampański, co bardzo mi pasuje. Nie tworzy plam, można nim budować intensywność błysku.
Nadaje cerze pięknego, zdrowego błysku.

Jeden z moich ulubieńców w kategorii: widoczny blask

Jest to na pewno jeden z moich ulubionych rozświetlaczy. Ma w sobie wszystkie cechy, które najlepszy rozświetlacz powinien mieć: blask dający wrażenie wilgotnego, efekt taflowego połysku, wyważony szampański odcień, czyniący go odpowiednim dla różnych typów urody. Jeśli macie porównanie z Mary Lou, odcień Wibo jest nieco chłodniejszy, mniej złotawy. Bardzo drobno zmielony, bez widocznych drobinek, dzięki czemu nakłada się idealnie gładko, i równą powierzchnią odbija światło. No i jest tani ;) Nie są więc przesadzone opinie, że jest to fenomen wśród rozświetlaczy ze względu na połączenie ceny i jakości.

W zasadzie to, co najważniejsze, ujęłam we wstępie ;) Odcień - szampański, neutralny, nie wpada ani w zbyt zimny, ani zbyt ciepły ton. Nie zawiera drobin brokatu, a jego blask jest na pewno elegancki, w żadnym razie tandetny. Określiłabym jako mocny, ale nie bijący po oczach, nie wyglądający sztucznie.
Konsystencja - taka, jak najbardziej lubię w rozswietlaczach, czyli bardzo miękka, lekko kremowa, łatwo w nim zagłębić palec, nie pyli, nie jest suchy.
Trwałość - super. Nakładając go rano mam go na twarzy cały dzień bez utraty intensywności. Jedynie może migotanie drobinek rozświetlacza trochę rozprasza się wokół, jednak nie jest to aż tak duża wada (to po prostu zasadnicza różnica w rozświetlaczach za kilka i kilkadziesiąt złotych).

Opakowanie jest malutkie, dość zgrabne i nawet odporne - przetrwało upadek na podłogę (niestety sam rozświetlacz lekko się naruszył, co widać na zdjęciu. Na szczęście łatwo było go "uklepać" z powrotem i dalej się już nie pokruszył - to zaleta tej konsystencji).

Cena - co tu dużo mówić, nawet biorąc pod uwagę niewielkie rozmiary opakowania, nadal jest bardziej niż okazyjna ;)

Dla mnie - must have. Rozświetlaczy mam kilkadziesiąt, ten na pewno będzie ze mną na stałe. W tej cenie nie ma chyba lepszego. Jeśli nie chcecie lub nie możecie wydawać pieniędzy na Beccę - warto kupić Wibo, dają naprawdę podobne wykończenie: Becca Moonstone jest nieco bardziej złocista, ale poziom gładkości jest naprawdę zbliżony. Różnica taka, że Wibo trochę bardziej przenosi się w inne miejsca, czyli migocze po czasie trochę wokół miejsca, gdzie go nałożyliśmy (Becca jest trwalsza). Nie ta sama jakość, ale bardzo podobne wykończenie.

Nie ma co się nad tym dłużej rozwodzić: to naprawdę mocny zawodnik. Polecam wypróbować, raczej się z nim nie rozstaniecie.

Super rozświetla

Rozświetlacz sprawia, że skóra twarzy wygląda na wypoczętą, zdrową i promienną.Ma piękny odcień, na skórze daje efekt tafli. Nałożony w umiarze jest dosyć subtelny w kolorze, nie daje mocnego połysku, a więc nie można z nim przesadzić. Efekt można stopniować, od naturalnego wykończenia po bardzo mocne, widoczne rozświetlenie. Łatwo się go nakłada, dobrze przenosi się z pędzla na skórę.

Naturalny efekt

Rozświetlenie jest widoczne, ale nie nachalne. Daje bardzo naturalne efekty, doskonały do stosowania na co dzień, zwłaszcza po "zarwanej" nocy. Spokojnie utrzymuje się cały dzień.

Ulubieniec!

Jest to na ten moment zdecydowanie mój ulubiony rozświetlasz :) Daje piękny, subtelny efekt tafli, cudownie się mieni. No i cena jest bardzo kusząca, polecam! Jedynym minusem jest dla mnie opakowanie - strasznie ciężko się otwiera.

Same plusy

Ten rozświetlacz, to prawdziwe cudeńko. Daje piękny, naturalny efekt rozświetlenia, używam go nie tylko na kości policzkowe, ale też w kącikach wewnętrznych przy makijażu oczu. Drobinki są tak miałkie i subtelne, że achhhh, tylko się zachwycać ;) Tworzy przepiękną taflę, ale bez niechcianego looku bożonarodzeniowej bombki :) Odcień jest idealny- nie za złoty, ale też nie za chłodny. Bardzo polecam,jest wisienką na torcie każdego makijażu!

zamiennik drogich rozświetlaczy

Na początek warto napisać, że jest trochę problem z kupieniem tego rozświetlacza, stacjonarnie o niego bardzo ciężko, a jak już jest to macany i otwarty. Jeśli chodzi o drogerie online to też nie jest jakoś powszechnie dostępny, ja swój dorwałam na Cocolita.pl.

To jak wygląda na twarzy porównałabym do popularnego rozświetlacza firmy MAC Soft&Gentle, a różnica w cenie jest KOLOSALNA.
Jeśli chodzi o kolor bardzo przypomina The Balm Mary-Lou.
Zrobiłam swatche z podobnymi produktami, załączyłam zdjęcie.

Rozświetlacz zamknięty w solidnym, plastikowym opakowaniu.

Przepięknie wygląda na twarzy, jest trwały i wydajny. Brak zapachu i brak jakichkolwiek drobinek.

Super efekt

Jak na tak niską cenę, efekt jest bardzo fajny! Po nałożeniu nie ma żadnych drobninek, tylko pozostaje cudowna tafla rozświetlenia. Utrzymuje się dosyć długo, jednak nie cały dzień. Opakowanie plastikowe, ale solidne.

Bardzo przydatne

Używam tego kosmetyku dosyć krótko. Już przy pierwszym użyciu bardzo mi się spodobał. Dobrze się rozprowadza i daje piękny efekt :) Nie kosztuje dużo i ta cena to wielka zaleta.