Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Wibo, Diamond Illuminator, Rozświetlacz prasowany

Wibo, Diamond Illuminator, Rozświetlacz prasowany

Diamentowy rozświetlacz w kamieniu. Bogaty w wit. E i proteiny jedwabiu nadaje skórze miękkość, gładkość i jedwabistość. Dzięki zawartości oleju jojoba nawilża i ochrania, tworząc na skórze film ochronny zabezpieczający przed wysychaniem. Stosowanie: aby uzyskać efekt niezwykłego połysku na skórze, nałóż rozświetlacz na policzki, czoło i brodę. Efekt: jedwabiście gładka i rozświetlona cera pełna blasku i elegancji.

Diamond Illuminator

Bardzo lubiłam ten rozświetlacz, dopóki nie trafiłam na lepszy. Zawiera w sobie delikatne drobinki i niestety przeszkadzało mi to. Sam produkt ma dobrą trwałość, złotawy kolor i ładnie prezentuje się na twarzy.

Fajne wykończenie makijażu

Bardzo go lubię, do wieczorowego makijażu albo w lecie przy opalonej cerze. Czasami przy mocniejszym makijażu oka stosuje pod brwiami dla rozswietlenia. Ja za takie pieniądze efekt jest zadowalający.

Nie dla mnie

Efekt jaki daje ten rozświetlacz (jak dla mnie )jest niestety tandetny i bardzo rzuca się w oczy stosunek jakości do ceny... Produkt jest tani i wydajny, ale nie przekonują mnie te duże drobinki brokatu. Zamiast ładnej, eleganckiej tafli widzę tylko ogrom brokatu. Wiem, ze ten produkt ma wiece fanów i nic dziwnego. Ładnie sie rozciera, nie robi plam, można budować intensywność, ale miałam wrażenie, że w ciągu dnia gdzieś znikał... Nie jest to zły produkt, jednak efekt końcowy zdecydowanie nie przypadł mi do gustu

Wibo na wiosnę 2015

Na dzień nie, na wieczorne wyjście tak

Ma odrobinę za duże drobinki, jak dla mnie za mocne na dzienny makijaż. Na wieczorowy jak najbardziej :)
Długo się trzyma, jest tani. Kupiłabym go bo myślałam, że będzie małodrobinkowy niestety jest inaczej :(

jest okej

Daje bardzo ładny efekt,tylko dwa małe zastrzeżenia- ma za grube ziarenka według mnie,mógłby być bardziej zmielony oraz osypuje mi się na dół twarzy co na pewno nie jest atutem,bo cała twarz nie raz mi się błyszczy mimo,że nie nakładam go dużo.

Fajny, ale....

Daje bardzo ładny efekt na twarzy - jak za taką cenę HIT. Mimo, że wszystko praktycznie u niego jest na plus, to mam jednak zastrzeżenie: nie wiem czy tylko u mnie wydarzyło się takie coś, ale w miejscach, gdzie zazwyczaj go używam powstaje mi więcej wyprysków.... ale to nie jest jakiś większy problem

Szampański blask w przystępnej cenie

Szukałam rozświetlacza, który nie kosztuje miliony monet i zarazem rozświetli w subtelny sposób moje policzki . Znalazłam ! Trafiłam w 10! Rozświetlacz z Wibo kosztuje jedynie 10 zł! Stosuje go w codziennym makijażu i można osiągnąć nim na prawdę piękny efekt. Produkt nie znika, nie ściera się spokojnie wytrzyma cały dzień .
Polecam!

Bardzo fajny. :)

Bardzo fajny rozświetlasz w ciekawej i niskiej cenie. Uważam, że warto go kupić. Chociażby wypróbować, ponieważ daje fajny efekt. Lekko rozświetla kości policzkowe nadając im blasku. Jeśli użyje się go nieco więcej to idealnie nada się to rozświetlenia i nadania błysku w kąciku oka. Tak nałożony pomoże powiększyć oko. Bardzo lubiłam ten rozświetlacz i myślę, że do niego wrócę. Niestety upadł mi i cały się roztrzaskał. :(

Rozświetlacz Wibo

Na promocji mozna go kupić za około 6zł, wystarcza na wieki, nie kruszy się (wytrzymał upadek na płytki, pękło tylko opakowanie :P)
używam go na co dzień i trzyma się na twarzy cały dzień :)
Pięknie, delikatnie rozświetla tam gdzie trzeba,
Trafia do moich hitów :)

nie wiem czego Wy oczekujecie za 10 zł

Ja produkt uważam za bardzo dobry - ma ładny kolor, daje nienachalny efekt, pudełko się nie rozwala i nawet jak została tylko końcóweczka, które prawie nie widać - nie pokruszył się.
Czytając niektóre recenzję mam wrażenie, że albo ktoś niektóre laski oszukał i sprzedał im ten produkt za 200zl, że narzekają na DESIGN czy delikatny efekt. Ludzie! Nie przesadzajmy, za 10 zł nie dostaniemy diamentów.

Dobra jakość za małą cenę

Prosty w Użyciu to Oczywiste,
Przede wszystkim tani, w promocji rossmannowskiej 5 zl to jak za pół darmo.
W porównaniu do The Balm Metry LouManizer jest bardziej szampański, delikatnie Chłodniejszy.
Dobrze zmielone drobinki, wystarcza na długo, jedynie do czego mogę się przyczepic to to że mając mocno wrażliwą skórę ze skłonnościami do zapychania się mogą Wyskoczyć pryszczyki ale to się Zdarza przy ogólnym pogorszeniu stanu skóry

Jest ok

Daje podobną tafle jak Mary-lou, czyli zawiera delikatne drobinki, absolutnie nie jest to duży tandetny brokat. Jednakże trzeba zauwazyć, że te drobinki SĄ, obok bezdrobinkowego rozswietlacza ani ten produkt, ani Mary-lou nie stały. To że te rozświetlacze należą do bezdrobinkowych to internetowe mity niestety. Daje ładną szampanską taflę, kolor jest uniwersalny, pasuje chyba do każdego. Jest to mniej intensywny błysk niż w przypadku Mary-Lou, dzięki czemu nie świecimy się od razu jak stałe bywalczynie wiejskich dyskotek, co jest oczywiście na plus, dodatkowo efekt można stopniować, mozna nakładać go bardziej koncentrującym produkt pędzlem lub nawet na mokro. Jak dla mnie nie ma sensu wydawać pieniędzy na The balm. Wygrywa na pewno ładnym solidnym opakowaniem (rozświetlacz wibo niestety mi się pokruszył), ale poza tym to ten rozświetlacz za niespełna 11 zł daje bardziej subtelny efekt, mniej podkreśla powiększone pory, nie jest tak kremowy, ale i tak nie robi to dużej różnicy, bo suchy też nie jest i dobrze prezentuje się na twarzy. Osobiście wybrałam backing valvet spheres z kolorówki, to dużo efektywniej i naturalniej konturuje twarz, ale spośród rozświetlaczy zdecydowanie polecam ten.