Wibo, Diamond Illuminator, Rozświetlacz prasowany

Wibo, Diamond Illuminator, Rozświetlacz prasowany

Diamentowy rozświetlacz w kamieniu. Bogaty w wit. E i proteiny jedwabiu nadaje skórze miękkość, gładkość i jedwabistość. Dzięki zawartości oleju jojoba nawilża i ochrania, tworząc na skórze film ochronny zabezpieczający przed wysychaniem. Stosowanie: aby uzyskać efekt niezwykłego połysku na skórze, nałóż rozświetlacz na policzki, czoło i brodę. Efekt: jedwabiście gładka i rozświetlona cera pełna blasku i elegancji.

U mnie nietrafiony

Kilka dni po zakupie niestety musiał gdzieś spaść i calutki się pokruszył.. naprawiłam go alkoholem, po czym znowu cały się pokruszył.. nie mam już siły do niego. Po za tym, moim zdaniem nie daje "efektu tafli" tylko widać w nim mnóstwo drobinek brokatu. Wielki minus za to, że za każdym jak go użyje, mam strasznie przesłuszoną skórę w tym miejscu do tego stopnia, że aż boli jak dotykam.

Rozświetlacz

Z rozświetlaczem Wibo spotkałam się ponad rok temu. Opakowanie jest bardzo wydajne. Efekt rozświetlenia jest bardzo dobry. Myślę że cena zachęca. Jedyny minus szybko się ściera. Polecam mimo to.

Mój ulubieniec!

Ten rozświetlacz przebija mary lou, strasznie mi się podoba na moich policzkach, daje niezwykły błysk, wręcz lustro, i do tego jest trwały i nie przenosi się po całej twarzy. Odkąd go kupiłam sięgam tylko po niego. Można nim uzyskać naturalny efekt jak i intensywną tafle i ja zawsze korzystam z tej drugiej opcji. Jego odcień będzie pasować każdemu typu urody. Jestem w nim zakochana!

świetny dla każdej karnacji

Kupiłam go około rok temu na promocji w Rossmanie i od tamtej pory używam go praktycznie każdego dnia! Jest idealny na dzień, bo nadaje lekki, nie przesadzony błysk. Nie jest to brokat ani tafla. Szampański kolor pasuje do mojej opalonej skóry, ale odpowiada również mojej mamie, która ma jasną karnację. Idealnie nadaje się też do delikatnego rozświetlenia wewnętrznych kącików. Bardzo łatwo z nim podróżować, bo opakowanie jest małe i wygodne. Cena też dla każdego.

Tani i dobry rozświetlacz

Kupiłam dzięki dobrym opiniom na wizażu i nie żałuję. Rozświetlacz miło mnie zaskoczył a kosztuje grosze. Dobrze napigmentowany, daje dość dobry efekt rozświetlenia. Nie jest to jakieś wielkie, super glow ale ładnie i wystarczająco jak dla mnie rozświetla kości policzkowe. Opakowanie wersja mini, ma to swoje plusy i minusy. Jeśli chodzi o design no to już słabo wypada, takie zwykłe pudełeczko wygląda dość tandetnie no ale nie o opakowanie a o efekt chodzi. Z wydajnością moim zdaniem jest dobrze, z trwałością też. Nie powoduje żadnych niespodzianek, dobrze się rozprowadza. Jest to dobry, tani rozświetlacz. Jak za taką cenę to wręcz bardzo dobry, miałam dużo droższe rozświetlacze i nie były wcale lepsze od tego.

Aż za bardzo shine :)

Generalnie nie mam więksych zastrzeżeń do produktu, ale... Rozumiem, że jest to rozświetlacz, ale w porównianiu do innych nie rozjaśnia tylko daje efekt rozbitej bąbki czy rozsypanego opakowania brokatu. Drobinki są zbyt widoczne co daje nieco sztuczny efekt maski. Opakowanie szybko się rozpada,a kamień jest nieco za twardy.

Shine like diamond...

Produkt jak najbardziej dobry... Cena bardzo fajna i tak samo produkt. Efekt bardzo naturalny. Jak dla mnie idealny... Nie lubie się mocno świecić. Dlatego ja jestem zadowolona.
Twarz po zastosowaniu nadaje skórze miękkość i gładkości. Zgodnie z tym jak obiecał producent.
Dużym minusem jest małe opakowanie. Nie przekonuje mnie do siebie. Ciężko jest dostać się pędzelkiem gdy już się kończy. Wydaje mi się, że lepszym rozwiązaniem byłoby opakowanie okrągłe...

Ciekawość wzięła górę

Długo się wahałam..dlaczego? Produkt wydawał mi się mało pociągający ze względu na swoje opakowanie. Małe to i tandetne.
Produkt sprawuję się idealnie. Jeśli chodzi o swoje właściwości nie mam mu nic do zarzucenia.

Apeluję jednak do producentów o wydanie opakowania EXCLUSIVE :-)
Niech to będzie jakieś ładne duże opakowanie, w którym bez problemu zanurzymy pędzle specjalnie do pudru produkowane. Niechby kosztował 10 zł więcej, ale można było używać normalnego pędzla. Teraz musiałam się naszukać jakiegoś żeby w celować w ten mały 2,5 cm kwadracik :/

Dobry

Kupiłam ten rozświetlacz ze względu na olbrzymią ilość bardzo dobrych ocen na Wizaż.pl. Byłam bardzo ciekawa czy za te pieniądze można dostać takie cudo.
Rozświetlacz prasowany Wibo rzeczywiście daje bardzo ładny efekt delikatnego blasku na twarzy. Łatwo się go aplikuje, trudno z nim przesadzić, taki bezpieczny kosmetyk. Nie wysusza skóry. Jednak nie jest zbyt trwały, dość łatwo ściera się przy kontakcie np. z ubraniami. Kiedy przytuliłam moją małą siostrzenice miała cały policzek w rozświetlaczu, więc lepiej uważać na pieszczoty, kiedy mamy Diamond Illuminator na twarzy. Jednak ten kosmetyk ma jeszcze jeden minus, jest chyba słabo sprasowany. Kiedy ostatnio pojechał ze mną na delegacje jakimś cudem w kosmetyczce popękał i pokruszył się... jako jedyny z moich kosmetyków... Może i ładnie wygląda na twarzy, ale już do niego nie wrócę, wolę dopłacić i mieć kosmetyk, który mogę bezpiecznie wynieść za próg łazienki.

Fantastyczny rozświetlacz

Uwielbiam efekt rozświetlonych kości policzkowych, używałam już kilkunastu rozświetlaczy. Nigdy nie miałam takiego, który by mi odpowiadał w 100%. Jestem po prostu oczarowana i kończę kolejną sztukę :) piękny efekt w kolorze szampańskim. W zależności od tego jak pada światło to zmienia się odcień i intensywność koloru. Cena do jakości wielkie wow! Serdecznie polecam, u mnie w pracy połowa dziewczyn patrząc na moje policzki też kupiła ten rozświetlacz :)

Sproszkowany diament od Wibo :)

Kiedyś byłam sceptycznie nastawiona do marki Wibo, ale po obejrzeniu recenzji jednej z czołowych youtuberek skusiłam się, był to jednej z pierwszych produktów od Wibo. Produkt daje świeży delikatny glow. Niestety mam bardzo ciepły odcień skory , a rozświetlacz jest dosyć chłodny. Co mogę powiedzieć więcej? Nie jest to zły produkt jeżeli pasuje Ci odcień możesz śmiało po niego sięgnąć. Jest bardzo wydajny, ponieważ wystarczy mała ilość produktu do uzyskania fajnego, świeżego efektu. Mogliby dopracować opakowanie, dla mnie to trochę tandetny plastik :)

Dobry rozświetlacz

Używam go na co dzień. Daje ładny delikatny efekt rozświetlenia, delikatnie się ściera . Na wyjścia typu wesela itp. dla mnie ma za słabe glow i trwałość. ;)