Top Choice, Natura, Drewniana szczotka do włosów 4773

Top Choice, Natura, Drewniana szczotka do włosów 4773

Szczotka do włosów drewniana z metalowymi zębami, `Natura`. 2 wersje kolorystyczne. Idealna dla najbardziej wymagających włosów.

szczotki
Kształt
okrągłe

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Slabe

Szczotki mialam w obu wersjach kolorystycznych - ciemnej i jasnej. Jasna była moja a ciemna nalezała do mamy.
Oceniam ją nisko ponieważ w moim odczuciu (oraz mamy) jest to słaby produkt. Obie mamy gęste włosy lekko kręcone, ja dodatkowo długie.
Igiełki szybko wylatują.
Środek po jakiś dwóch tyg się wyrwał i cięzko go przykleić
Szarpie włosy oraz mialam wrazenie ,ze je niszczy.
Srodek(guma z igiełkami) po jakimś czasie robi sie zapadnieta i miękka nie dało sie uczesać włosów,
Obie szczotki- moja jak i mamy w tym samym czasie nadawały się do kosza.

Całkiem dobra

Super szczotka w super cenie, poręczna, estetyczna i co najważniejsze - nie wypadają jej ząbki, mam grube kręcone włosy i przeważnie szczotkę mam na kilkanaście razy, aż nie wyłamie się większość ząbków, tymczasem tutaj spotkało mnie miłe zaskoczenie - te się w ogóle nie wyłamują. Jedyna rzecz, która delikatnie mnie drażni, to fakt, iż ząbki zakończone są drewnianymi końcówkami, a ja wolę jednak metalowe, wtedy od razu mamy lekki masaż głowy.

Używam tego produktu od: kilkanaście lat
Ilość zużytych opakowań: kilka sztuk

Do pewnego czasu mój ulubieniec

Jak powyżej: uwielbiałam ją, kochałam, szanowałam i używałam, aż zaczęły wypadać jej zęby.
Zdradziłam ją jednak z ostatnio bardzo popularną szczotką w kształcie gruszki, przez to też Top Choice poszedł w odstawkę :) Mimo to, gdy czasem na szybko muszę poczesać włosy, nie narzekam i używam. Nie przeszłabym jednak na nią z powrotem z Tangle Tezeera. Zasługuje wg mnie na ocenę 4. Szczotka z metalowymi zębami w przypadku moich włosów sprawdza się lepiej niż te plastikowe, nie elektryzuje ich oraz jest przyjemna w używaniu. Plastikowe szczotki jakoś nie radzą sobie z kołtunami na mojej głowie. Mam tę szczotkę już 2 lata, straciła 1/3 swoich zębów, ale ja nie potrafię się z nią rozstać, bo nigdzie nie umiem znaleźć tej samej (chociaż w sumie to nie wiem, czy znów bym ją kupiła).

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: jeden egzemplarz