Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Clinique, Take the Day Off, Make Up Remover (Dwufazowy płyn do demakijażu oczu i ust)

Cena już od 67,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Dwufazowy płyn do demakijażu przyspiesza usuwanie trudnego do usunięcia makijażu oczu i ust bez naciągania skóry. Rozpuszcza i usuwa trudny do usunięcia makijaż, a nawet wodoodporny tusz do rzęs. Nie podrażnia, nie szczypie w oczy. Przetestowany okulistycznie. Produkt odpowiedni dla osób noszących soczewki kontaktowe.

dwufazowa
oczyszczające
w butelce
olejek, płyn
>100ml

Doskonaly do makijazu wodoodpornego :)

Plusy:
+ doskonale zmywa makijaz wodoodporny
+ nie drazni oczu i ich okolic
+ pomimo ze jest dwufazowy nie zostawia az tak duzo tlustego filmu na skorze
+ nie zapycha
+ posiada rozne wielkosci
+ wydajny ( ja stosuje wylacznie do zmywania makijazu oczu)
+ bezzapachowy
+ lubie design marki Clinique wiec opakowanie mi sie podoba na plus
+ dostepnosc ( mieszkam za granica i w kazdej drogerii jest )

Minusow nie zauwazylam :) Polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1452047].usefull || 0 }}% pomocna.

niestety nie dla mnie

Uważam, że kupowanie takie produktu jest pomyłką, gdyż na rynku są dostępne lepsze płyny do demakijażu.
Po pierwsze cena jest absurdalna, zapach bardzo średni.
Do tego płyn zostawia tłusty film na skórze, dla mnie nie do przejścia.
Dobrze zmywa makijaż, ale jako jeden z wielu kroków demakijażu...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1324161].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry produkt

Płyn ten poleciła mi Pani w Sephorze i kupiłam.
Ogólnie jestem bardzo zadowolona. Zacznę od plusów:
+ ładnie oczyszcza
+ zmywa dobrze makijaż
+ radzi sobie nawet z wodoodporną mascarą
+ jest łagodny
+ nie podrażnia
+ skóra nie jest po nim sucha

+/- wydajność
+/- opakowanie

- mam wrażenie, że skóra jest po nim delikatnie tłusta, a nie do końca ten efekt mi odpowiada.

Za cenę regularną raczej nie kupię kolejny raz.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1306396].usefull || 0 }}% pomocna.

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

Oj, nie...

Dostałam próbkę przy zakupach w Sephorze. Od razu postanowiłam go wypróbować i niestety się rozczarowałam. Jest strasznie tłusty i to najbardziej mnie w nim denerwowało. Poza tym makijaż może i zmywa, ale dość opornie mu szło zmywanie tuszu do rzęs. Resztki i tak potem domywałam micelem z Garniera, przy którym chyba jednak pozostanę. A Clinique po tygodniu testowania podziękuję.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1304066].usefull || 0 }}% pomocna.

Taki sobie

Owszem jest to dobry plyn, zmywa rowniez wodoodporny makijaz lecz jest bardzo tlusty, pozostawia lepka warstwe na skorze, na koniec musialam go zmywac mleczkiem do demakijazu. Jakosc nie jest adekwatna co do ceny poniewaz istnieje kilka produktow ktore rownie dobrze usuwaja makijaz, a kosztuja kilkanascie zl..

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1158136].usefull || 0 }}% pomocna.

mega!!!

Tak!To jest najlepszy jak do tej pory płyn do demakijażu oczu,szczególnie gdy stosuje mocne(w sensie trwałe) maskary typu Diory.Jedno pociągnięcie z przytrzymaniem płatka kosmetycznego i oczka są czyste.Rano budzę się bez pand.Wydajny,mimo ceny jakość jest wysoka.Swoją przygodę z tym płynem zaczęłam od 2 mini produktów,które dostałam w gratisie do zakupów i zdecydowałam się na pełnowymiarowe opakowania.Myślę,ze powrócę do niego jeszcze nie raz ale raczej niesystematycznie ze względu na cenę.

Ilość zużytych opakowań: 2 miniaturki oraz zaczęte 125ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1080756].usefull || 0 }}% pomocna.

jedynym minusem jest cena

Jest to dopiero mój drugi płyn dwufazowy do demakijażu, więc nie mam za dużego porównania, ale bardzo się cieszę, że mogłam go przetestować.

Po wstrząśnięciu fazy bardzo dobrze się ze sobą łączą, tworzą swego rodzaju piankę, która jest trwała i dzięki temu demakijaż jest szybki i przyjemny.

Do działania płynu nie mam zastrzeżeń. Nie maluję się jakoś mocno. Używam tuszu do rzęs, kredki, bazy do cieni i cieni. Z cieniami radzi sobie ekstra, wystarczy przyłożyć płatek i przetrzeć oko. Z tuszem trzeba chwilkę zaczekać, żeby zdążył się rozpuścić.

Mam małe zastrzeżenie, co do opakowania. Otwór jest za duży i przez to bardzo ciężko o precyzyjnie odmierzoną ilość preparatu. Często wylewało mi się na płatek trochę za dużo płynu, niż chciałam. Do tego zakrętka z blokadą jest oczywiście plusem, bo mamy pewność, że w podróży płyn się nie otworzy i nie wyleje, ale na co dzień jest to uciążliwe.

Płyn mnie nie podrażnił, nie szczypał w oczy. Nie wywołał żadnej alergii.

Generalnie nie mam mu nic do zarzucenia oprócz ceny. Ja w tej chwili nie mogę sobie na niego pozwolić, ale jeśli macie wolną stówkę w portfelu to polecam! ;)

Używam tego produktu od: marzec - kwiecień 2015
Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania 30ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1007296].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny

Bardzo lubię markę Clinique i jest to kolejny produkt, który na stałe zagości w mojej łazience.
Tą buteleczkę dostałam w prezencie ale nie jest to mój pierwszy flakonik.
Świetnie zmywa makijaż oczu, praktycznie bez pocierania mogę usunąć kilka warstw tuszu, cienie i eyeliner.
Nie podrażnia okolicy oka co jest dla mnie istotne bo niektóre preparaty powodują u mnie łzawienie, ten delikatnie oczyszcza bez efektu łez płynących strumieniami.
Polecam z wielką przyjemnością.

Używam tego produktu od: kilka opakowań w przeciągu ostatnich kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 4-6

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[995620].usefull || 0 }}% pomocna.

cud miód

Trudno o lepszy produkt. Miałam kilka kosmetyków tej firmy i w każdym przypadku nie mogę powiedzieć złego słowa.
Jeżeli chodzi o ten płyn to nasuwają się również same superlatywy. Bardzo mi odpowiada jego formuła, jego działanie.
Makijaż nie ma szans przy pierwszym kontakcie z wacikiem. Drugie pociągnięcie powiek w zasadzie to już proforma bo wacik jest czysty. Nie używam co prawda wodoodpornego tuszu, więc w tej kwestii nie mogę się wypowiadać, ale normalny tusz, kredka, cienie, wszystko to schodzi bez mocnego pocierania przy pierwszym zmywaniu.
Pozostawia chwilowe uczucie lepkosci, natłuszczenia, ale ja akurat to lubię, moim oczom to nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie, mam poczucie, że przez chwilę moje powieki są dodatkowo pielęgnowane.
Nie podrażnia. Bezzapachowy. Bardzo wydajny, także rozgrzeszam się gdy muszę wydać takie pieniążki na płyn do demakijażu. Wystarcza na kilka miesięcy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[954571].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak to Clinique - rewelacja!

Bardzo dobry produkt do zmywania oczu.
+ Dokładnie zmywa nawet wodoodporny makijaż.
+ Nie pozostawia tłustej warstwy.
+ Wygodne i bezpieczne opakowanie, choć do zakrętki trzeba się przyzwyczaić.
+ Nie podrażnia.
+ Bardzo wydajny.

- Oczywiście cena. Jak na produkt do zmywania tylko makijażu ciągle za wysoka, dlatego pewnie więcej go nie kupię.

Ja ze swojej strony zachęcam do testowania :)

Używam tego produktu od: październik 2014

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[953643].usefull || 0 }}% pomocna.