Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Ziaja, Med, Kuracja Lipidowa, Krem tłusty z filtrami UV ochronno - regenerujący

Ziaja, Med, Kuracja Lipidowa, Krem tłusty z filtrami UV ochronno - regenerujący

Odżywcza emulsja lipidowa ukierunkowana na łagodzenie objawów skóry suchej - nadmierna wrażliwość, szorstkość, uczucie ściągnięcia, brak elastyczności. Zawiera biomimetyczne lipidy - ceramidy o skutecznym działaniu ochronno-regenerującym.
- idealnie kompatybilna ze skórą
- bez kompozycji zapachowej
- bez parabenów
- bez olejów mineralnych
- bez silikonów i barwników

Wykorzystała: kilka próbek

Krem uratował mi twarz przed rozsianiem infekcji

Korzystałam z wielu leków, kremów i maści (znane marki... Bioderma itd.) oraz wydałam dużo pieniędzy na kuracje, które nie pomagały, a wręcz niekiedy zaostrzały problem.
W okolicach płatków nosa pojawiło mi się zaczerwienienie i silne łuszczenie skóry. Początkowo małe, ale z czasem infekcja zaczęła rozprzestrzeniać się na policzki. Zrezygnowałam z makijażu, wywaliłam wszystkie smarowidła do twarzy i szukałam pomocy u dermatologów. Męczyłam się (bo inaczej tego nazwać nie można) z przeróżnymi specyfikami. Nic nie pomagało.

Zaczęłam więc szukać czegoś na własną rękę i po prostu testować różne rozwiązania. Tak trafiłam na ten krem (oraz wersję lżejszą - na dzień i na noc).

Nie powiem, że pomogło od pierwszego użycia, ale stosowałam ten krem regularnie (głównie na noc i w zimowe dni), zamiennie z lżejszą wersją i po kilku tygodniach najpierw problem zmalał, a teraz sytuacja jest niemal opanowana i będę ten krem stosować aż do całkowitego ustąpienia dolegliwości.

Krem nie pachnie, ale nie musi, jest wydajny, chwilkę się wchłania, ale to normalne - jest kremem tłustym. Skóra jest po nim odżywiona, lekko wygładzona.

Polecam wszystkim szukającym pomocy dla kłopotów ze skórą. Jest tani, można go dostać w sklepach marki Ziaja oraz w aptekach.

Marka Ziaja (z małymi wyjątkami ;) nigdy mnie nie zawodzi!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1471477].usefull || 0 }}% pomocna.

Nieidealny ideał

Skusiłam się na ten krem, ponieważ wrócił mój problem suchych skórek na policzkach, co nieestetycznie wygląda szczególnie w połączeniu z podkładem.
Na początku stosowania kremu był m nim zachwycona i chyba dlatego przedobrzyłam. Krem jest "ciężki" i nakładanie go codziennie nie było dobrym pomysłem w moim przypadku. Po mniej więcej tygodniu takiego stosowania (codziennie, czasem nawet 2 razy dziennie) dostałam uczulenia.
Wyglądało to tak jakby moja cera chciała wyrzucić z siebie różne rzeczy w postaci malutkich grudek z bezbarwnym płynem. Podejrzewam, że za bardzo "zatkałam" ją tym kremem. Mimo wszystko miło go wspominam i na pewno do niego wrócę ale mam już nauczkę żeby nie przesadzać z częstym używaniem.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1381201].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealny na jesień i zimę

Krem kupiłam z niepewnością i wieloma znakami zapytania. Czy nie będzie za tłusty? Czy nada się pod makijaż? Czy nawilży moją przesuszoną skórę? oraz wreszcie czy znikną przesuszone placki, pojawiające się na twarzy po innych, słabszych kremach? Otóż krem poradził sobie świetnie ze wszystkimi problemami. Idealnie nawilża i łagodzi przesuszoną skórę, suche placki zniknęły :) Dodatkowo dobrze się wchłania, pozostawia co prawda na skórze delikatny film, ale to nie przeszkadza i krem dobrze współpracuje z podkładem. Dodatkowo posiada bezpieczny skład i nie zawiera parabenów. Czego chcieć więcej? Polecam, na chłodne dni idealny!

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1077556].usefull || 0 }}% pomocna.