Wibo, Fixing Powder (Puder sypki utrwalający)

Wibo, Fixing Powder (Puder sypki utrwalający)

Sprawdź ceny produktu

Wibo Fixing Powder to półtransparentny utrwalacz makijażu w sypkim pudrze. Matuje, utrwala zarówno podkład i korektor. Zapewnia idealną bazę wyjściową do aplikacji różu i rozświetlacza. Jego drobno zmielona konsystencja ułatwia dopasowanie do każdego rodzaju podkładu. Zawarty w pudrze sypkim Wibo Fixing Powder kolagen działa nawilżająco i regenerująco.

Cudo

Pierwszy raz spotkałam się z pudrem, który rzeczywiście jest w stanie zmatowić mi buzię na cały dzień, bez żadnych poprawek. Wypróbowałam już mega dużą ilość pudrów matujących, ale ten jest moim numerem 1 i już się z nim nie rozstanę. A do tego jest mega wydajny, kupiłam pierwsze opakowanie w kwietniu tego roku i myślę, że spokojnie do końca roku da radę lub nawet dłużej, chociaż już zaopatrzyłam się w zapas :D.

Bardzo dobry jak za tę cenę

Puder w stosunku do swojej ceny jest na prawdę bardzo dobry. Kolor zawiera różowe tony ale na mojej skórze efekt końcowy jest transparenty. Dobrze trzyma mat, nadaje się pod oczy, na powieki i do bakingu
Nie utrzyma matu na cały dzień ale jeśli ktoś lubi delikatne wyswiecenie po kilku godzinach to jest ok. Nie tworzy tez efektu cementu na twarzy. Nie wysusza twarzy.

Wielkie wow

Do tej pory przechodziłam obok tego pudru nie zwracając uwagi na niego. Wydawało mi się, że tak tani puder nie będzie czymś wyjątkowym jak się okazało myliłam się. Produkt okazał się być tym, którego od dawna szukam. Bardzo podoba mi się to, że jest bardzo drobno zmielony dzięki czemu na twarzy jest niewidoczny i pięknie utrzymuje makijaż i mat. Zostanie ze mną na zawsze.

Wibo fixing powder

Puder według mojej opinii jest średniakiem. Niestety ale również nie jest wydajny, szybko się kończy. W moim odczuciu bieli twarz.
Łatwo osypuje na ubranie. Spełnia zadanie jeśli chodzi o matowienie co jest plusem dla niego.

Cudeńko

Puder pozytywnie zaskakuje. Ślicznie rozświetla twarz, ładnie pachnie. Lekko się go nakłada. Długotrwały. Ciężko z nim przesadzić. Przez sitko wpada czasem zbyt dużo pudru, trzeba umyć umywalkę/biurko po nałożeniu, brudzi.

Średniak

Używam pudru w kolorze transparentnym.
Jest bardzo wydajny, zazwyczaj pudry transparentne sypkie szybko mi się zużywają (szczególnie ten z Catrice, który jest moim ulubionym na chwilę obecną).
Ten puder niestety mimo, że transparentny - bieli twarz, robi plamy, co nie zdarza się przy tym z Catrice. Mam wrażenie, że daje czasem "trupi" efekt, dlatego używam go tylko w miejscach, które chce naprawdę zmatowić.

Sypki puder Wibo

Puder ma odcień bladziutko różowy, w zasadzie po nałożeniu dostosowuje się do koloru podkładu. Bardzo łatwo nakłada się go pędzlem lub puszkiem, idealnie matuje cerę, efekt utrzymuje się stosunkowo długo i wygląda to całkiem dobrze. Trzeba uważać żeby nie przesadzić z ilością ponieważ cera robi się bardzo blada. Puder nie podkreśla niedoskonałości, nie roluje się w załamaniach. Jest w wygodnym opakowaniu, które można wrzucić do torebki.

Raczej nie w tropiki

Puder kupiłam zachęcona wieloma opiniami, no i notorycznym brakiem na półkach w drogerii. Kiedy go wreszcie dorwałam, byłam wniebowzięta. Pobiegłam testować i... Pierwsze kilka godzin był bez zarzutu. Około 3 godzin po utrwaleniu zaczęłam się niewiarygodnie świecić. Z innymi pudrami nie miałam aż tak dużego problemu, ale mam świadomość, że testowałam go w ekstremalnych warunkach- upał, duża wilgotność powietrza. Idzie jesień, więc dam mu jeszcze jedną szansę. Oby się sprawdził.

Mój ulubiony

Ten puder jest u mnie hitem w ostatnim czasie. Za śmieszną cenę dostaję pudełko sypkiego pudru, który idealnie współgra z moją cerą. Nie mam wrażenia, że przyciemnia mój podkład, ani odwrotnie - że za bardzo mnie bieli. Do tego ma wyraźny zapach, który na początku mnie zniechęcił, ale z czasem się do niego przyzwyczaiłam, a nawet go polubiłam. Korzystam już z trzeciego opakowania i mam zamiar wypróbować kolejne sypkie pudry od Wibo.

Dobry do codziennego makijażu

U mnie super się sprawdza jako wykończenie. Za tę cenę warto, jeśli nie ma się większych problemów z cerą. Co ważne nie podkreśla skórek, pomimo mojej bardzo suchej skóry.

Dobry i tani puder

Puder marki Wibo spełnił moje oczekiwania. Puder dopasowuje się do naszej cery, jest sypki - czasami, mocniejsze wstrząśnięcie i otworzenie pokrywki wiąże się z wysypaniem pewnej części, przez to z wydajnością jest średnio. Po nałożeniu pudru nie powstaje na naszej twarzy efekt "maski". Twarz jest matowa i rozjaśniona . Bardzo zadowalająca cena.

fajny

Puder to mój niezbędnik, a ten jak narazie jest moim ulubionym. Matuje cerę i ładnie wygładza, jednak po paru godzinach się świecę, średnio dziennie robię 2 poprawki. Mógłby być bardziej trwały, ale za tą cenę nie ma co narzekać. To moje drugie opakowanie i prawdopodobnie kupię kolejne. Będę szukać ideału, ale ten wolę mieć w razie czego, zawsze się może przydać sprawdzony produkt.