Yves Rocher, Sérum Végétal, Rides et Éclat, Soin Lissant Jour Tous Types de Peaux (Krem wygładzający zmarszczki na dzień)

Kosmetyk dla kobiet poszukujących produktów, które przywrócą ich skórze blask. Dzięki zawartości wyciągu z przypołudnika kryształowego, krem działa na wszystkie rodzaje zmarszczek.
Bruzdy i drobne zmarszczki są natychmiast zmniejszone a skóra rozświetlona.

na dzień
50 – 100ml
Wiek
30+

Bardzo dobry

Krem, jak cała seria,jest bardzo dobry. Świetnie nawilża i wygładza drobne zmarszczki. Po kilku dniach stosowania widać wyraźną różnicę w stanie skóry. Jest delikatniejsza, gładsza i promienna.
Plusy:
+ dobrze nawilża
+ dobrze się wchłania
+ wygładza
+ ma ładny zapach

Minusy:
- cena

Bardzo dobry

Krem znajduje się w szklanym, eleganckim słoiczku. Bezproblemowo można wydobyć odpowiednią ilość produktu. Ma gęstą konsystencję, jest więc wydajny. Dobrze rozprowadza się na skórze. Wchłania się szybko, choć pozostawia delikatną tłustą warstewkę, która nie do końca mi odpowiada. Twarz jednak nie świeci się, więc nie jest źle. Zwłaszcza, że efekty po tym kremie są naprawdę widoczne- skóra jest gładka, miękka, przyjemna w dotyku. Jest też promienna, świeża i ładnie rozświetlona. Prz dłuższym stosowaniu zauważyłam też , że skóra jest bardziej jędrna, napięta a drobne zmarszczki są wygładzone. Jeśli chodzi o zapach,to nie jestem w stanie go ocenić, ponieważ dla mnie jest on niewyczuwalny.

Dobry, odżywczy krem dla cery dojrzałej.

Krem ma bogatą konstystencję, podczas nakładania wchłania się dając natychmiastowe odczucie ulgi i nawilżenia skóry. Cera po jego użyciu staje się lekko napięta, gładka i przyjemna w dotyku. Pozostawia niewielki tłusty film na skórze, który jednak dość szybko się wchłania, trzeba jednak chwilę odczekać ze zrobieniem makijażu. Ze względu na bogate, odżywcze działanie moim zdaniem nie nadaje się do skóry młodej, gdyż może być zbyt tłusty. Idealny za to dla cery 30+.
Plusy:
+bogata konstystencja
+natychmiastowe odczucie ulgi dla skóry po użyciu
+nawilża, odżywia
+pozostawia skórę miłą w dotyku i gładką
+ lekko napina
+nie podrażnia
Minusy:
- pozostawia niewielki tłusty film po użyciu
- może być zbyt ciężki dla skóry młodej lub mającej skłonność do przetłuszczenia

Wykorzystała: kilka próbek

straszny!

Nie spotkałam się jeszcze z produktem,takim jak ten,który praktycznie w ogóle się nie wchłania! Ile kremu się nałoży,wszystko zostaje na buzi! Cera świeci się po nim niemiłosiernie,jest lepka,tłusta,można pomarzyć o nałożeniu podkładu czy pudru. Dodatkowo krem przysporzył mi kilka niespodzianek na twarzy,wyszły mi po nim na czole pryszcze. Kolejny produkt z YR, który okazuje się bublem niewartym swojej ceny. Resztę zużyję jako krem do stóp albo do rąk,moze do tego się nada.

Nico

Krem jest dosc rzadki jak na odżywczy krem do buzi. Zapach ma ładny, wydajność jest w porządku. Opakowanie solidne i ciężkie. Zakrętka dokładnie zamykana co i tak nie pomoże w przypadku kremu w słoiczku. Bakterie zawsze sie tam znajda i namnożą. Dlatego nie Jestem ich zwolenniczka. Mozna spróbować kremu, jest on jednak drogi i nie zauważyłam działania w żadnym kierunku.

zostanie ze mną na dłużej

Jestem bardzo zadowolona z nowej wersji serum vegetal. Wcześniej używałam jego poprzednika, który dosyć mocno matowił cerę, ten pozostawia skórę promienną, nawilżoną i świeżą przez cały dzień. Idealnie sprawdza się pod makijaż, cera się po nim nie błyszczy mimo iż mam mieszaną w kierunku tłustej. Trochę przeszkadza mi zapach, który na początku jest bardzo intensywny ale dla efektu warto pocierpieć:) Stosuję go zarówno na dzień jak i na noc i sprawdza się świetnie. Nie zapycha porów i nie podrażnia. Po kilku dniach używania zauważyłam znaczną poprawę kondycji skóry, która stała się gładka, jędrna i ma wyrównany koloryt. Polubiliśmy się i krem na pewno zakupie po raz kolejny.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Udany zakup

Krem zakupiłam po uprzednim przetestowaniu kilku 10 ml próbek. Mam cerę suchą i skłonną do podrażnień.

Krem spisuje się znakomicie, nawilża, odżywia. Jest to krem na dzień, ale ja również stosuję go na noc. Rano wstaję z wypoczętą i wygladzoną cerą. Nie zapchał mnie ani nie spowodował podrażnień i zaczerwienień. Mam wrażenie również, że cera jest delikatnie rozjaśniona. Cena w stosunku do jakości adekwatna. Ładnie pachnie, konsystencja niecno gęstsza ale ja lubię treściwe kremy - tylko takie się u mnie spisują.
W zasadzie nie mam mu nic do zarzucenia.

Z pewnością do niego wrócę, produkt warty polecenia.

edit: 09.07.2015
znalazłam jeden mały minus - zbyt intensywny zapach, czasem gryzie się z balsamem do ciała bądź innymi specyfikami

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: próbki + słoiczek w trakcie

za ciężki

Mam cerę mieszaną, ktora po 30 nieco klapła i potrzebuje nieco odżywienia i wypełnienia, bez ciężkiej warstwy. Te wymagania spełnia olay Total effects, ale jako fanka wszelkich nowości postanowiłam zakupić ten krem po przetestowaniu próbki.

próbka jednak była na tyle niewielka, że nie byłam w stanie przewidzieć dokładnie właściwości tego kremu ;)

krem ma dość zbitą konsystencję, dobrze się rozprowadza mimo to, ale niestety ciężko wchłania, przez co odpowiedni będzie dla cer suchych. Dla mieszanej jest za ciężki, nie wchłania się, pozostawia wyraźny, lepki film. Przez co niestety utrudnia wykonanie makijażu i powoduje, ze puder sypki robi plamy. Ja go trochę ściągam, przykładając do twarzy chusteczkę higieniczną :)

działanie - moją cerę obciąż, przez co wygląda nieświeżo :( nie napina, nie niweluje zmarszczek, ale tego umówmy się żaden krem nie dokona ;)

z uwagi na Malo komfortowa formułę, raczej do niego nie wrócę.

krem na noc z tej serii jest dużo gorszy, jeszcze bardziej zbity jakby sztucznie zagęszczony, strasznie obciąża cerę.