Holika Holika, Medi Medi, Magnesium Pack (Oczyszczająca maseczka z magnezem)

Holika Holika, Medi Medi, Magnesium Pack (Oczyszczająca maseczka z magnezem)

Zawierająca magnez maseczka Medi Medi Magnesium Pack pomaga oczyścić pory i zmniejszyć ich widoczność. Obecna w składzie glinka wulkaniczna głęboko oczyszcza skórę i poprawia jej strukturę, a glinka biała absorbuje nadmiar sebum, kojąc i łagodząc podrażnienia. Regularnie stosowana maseczka pomaga zredukować ilość zaskóników, sprawiając, że skóra staje się miękka i gładka.

Bardzo dobry produkt

Chętnie kupuję wszelkie produkty przeznaczone do oczyszczania i zwężania porów. Różnie na tym wychodzę, ale w przypadku tej maseczki mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że to był dobry wybór :)

Opakowanie jest wypełnione po brzegi, a maseczkę od nakrętki oddziela dodatkowo plastikowa membranka.

Maseczka jest gęsta i zbita, ma szarobrązowy kolor i przyjemny, nienachalny zapach. Po aplikacji przyjemnie chłodzi (ale nie przesadnie), nie ma tendencji do tworzenia skorupy (jak np. maseczki z samej glinki).

W kwestii działania i ogólnych pozytywów:

+ maseczka widocznie rozjaśnia skórę, w moim przypadku efekt utrzymywał się przez ok. 12 godzin

+ łagodzi stany zapalne, zmniejsza zaczerwienienia

+ widocznie zwęża pory (tutaj też efekt na jakieś 12 h)

+ odświeża

+ bardzo wydajny produkt - konsystencja jest tak zbita, że niewielka ilość wystarczy na pokrycie całej twarzy

Jedyny minus jaki zauważyłam:

- maseczka wymaga dokładnego zmycia - dość ciężko schodzi ze skóry i trzeba na to poświęcić dłuższą chwilę

Jestem bardzo zadowolona z działania tego produktu i polecam go wszystkim osobom mającym problemy z niedoskonałościami i/lub rozszerzonymi porami.