Oriflame, Love Nature, Gel Cream Hydrating Combination Skin (Krem - żel do twarzy z aloesem)

Ten lekki krem-żel natychmiast po nałożeniu przywraca skórze odpowiedni poziom nawilżenia oraz nadaje jej miękkość i zdrowy wygląd.

w słoiczku
50 – 100ml
Wiek
20+

rewelacja

krem ten kupiłam na próbę i okazał sie być rewelacyjny
jego kremowa konsynstencja idealnie nadaje sie na lato
jest lekki nie zapycha porów jest dość wydajny ma bardzo ładny zapach i dość niską cenę
moim zdaniem krem jest godny polecenia

Strzał w 10

Pierwsze opakowanie dostałam w prezencie, i patrząc na skład nie spodziewałam się rewelacji, wręcz podchodziłam do niego z rezerwą. Jednak gdy zaczęłam do używać, okazał się świetny! Ma lekką, nietłustą formułę, szybko się wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy na twarzy. Przyjemnie nawilża skórę. Nadaje się pod makijaż. Nie zapycha porów, nie spowodował wysypu niedoskonałości. Ma przyjemny zapach i jest bardzo wydajny.

Jeden z najlepszych

+ Idealne nawilżenie mojej cery mieszanej/tłustej na noc, bez zapychania
+ Całkiem szybko się wchłania
+ Nie podrażnia mi skóry
+ Piękny, delikatny zapach
+ Estetyczny słoiczek

- Nie zawsze jest w promocji, jego cena katalogowa to 26 zł
- W promocji kosztuje co najmniej 12 zł (tylko raz, w noworocznej promocji kosztował 10 zł), a używając codziennie dosyć szybko się kończy.

jeden z gorszych

Zacznę od tego, że w tym kremie aloesu jest mniej niż konserwantów...mimo tego nie zapycha porów, poza tym mimo kremowo-żelowej konsystencji, mam wrażenie, że na ten letni czas krem średnio nadaje się do mojej cery... jest zbyt ciężki, ale dobrze nawilża. Zapach najbrzydszy z całej serii, tonik i żel pachniały ładnie, ten pachnie dziwnie.

Może być

Krem ten zakupiłam w zestawie razem z tonikiem i maseczką. Jest on całkiem przyjemny, lekki. Ładnie pachnie i dość dobrze nawilża skórę. Używałam go dość dawno, ale nie wróciłam do niego jak na razie. Można znaleźć dużo lepszych kremów albo po porównywalnej cenie lub nawet niższej, więc raczej do niego nie wrócę.

świetnie nawilża

używam go przewaznie na noc, rano moja skóra jest nawilżona i miękka jak u dziecka :) jezeli mam rano czas to nakładam go przed makijażem, ale trzeba poczekac żeby się wchłonął, bo inaczej się roluje :( to chyba jego jedyny minus.

Odkrycie miesiąca!

Skusiłam się na promocję w Oriflame i kupiłam ten krem razem z innymi kosmetykami z serii aloesowej (którą baaardzo polecam!).

Krótko mówiąc - jestem zachwycona!

Konsystencja jest kremowo-żelowa i lekka, dlatego produkt jest wydajny i nie trzeba nakładać go dużo na skórę. Fajnie się rozprowadza, nie jest "tępy" ani zbyt tłusty, nie pozostawia lepkiej warstwy na twarzy (a często się z tym spotykam w kremach nawilżających), cera po nim jest mięciutka. Co do efektu nawilżenia - utrzymuje się przez bardzo długi czas i jest naprawdę świetny. Krem szybko się wchłania, fajnie nadaje się pod podkład (nawet cięższy), ja używam go pod krem CC. Jest idealny dla mojej mieszanej cery z trądzikiem, nie zapycha porów, nie miałam po nim uczulenia czy wysypu wyprysków. Opakowanie plastikowe, poręczne, nie zajmuje dużo miejsca w kosmetyczce (dużo przemieszczam się z miejsca na miejsce i nie tacham wielkiego kufra z kosmetykami :)).

Jedyny minus to regularna cena - 50 ml kosztuje ok. 25 zł, a za podobny efektem produkt z Ziai (krem bionawilżający z białą herbatą, też mój ulubieniec) zapłacimy ok. 10 zł.

Letni ulubieniec

Kupiłam go za jakieś 10 zł z katalogu, na wiosnę. Lekki, żelowy, miał być kremem na dzień, bazą pod makijaż. I taką rolę spełniał, całkiem dobrze, więc skusiłam się na drugie opakowanie, na lato. Mam cerę mieszaną, z tendencją do wyprysków, z mocno przetłuszczającym się nosem.
+idealny na upały, lekko nawilżający, szybko się wchłaniający, nie przetłuszczający cery,
+śliczny zapach, kojarzący mi się z zapachem kiwi, mimo tego że krem jest z aloesem
+wygodne, plastikowe, małe i lekkie opakowanie, idealne na podróż/do torebki
+nie powodował u mnie wysypu nowych wyprysków

-po dwóch opakowaniach jego zapach zaczął mnie męczyć, jednak na pewno w okresie wiosenno-letnim znowu do niego powrócę

Przeciętniaczek

Właśnie skończyłam całe opakowanie produktu i właściwie to cieszę się, że moja przygoda z nim się kończy. Nie mówię, że jest to produkt kiepski i w ogóle się nie nadaje. Po prostu nie jest dla mnie.

Plusy:
Nawilża przeciętnie, ale nawilża. Ma ciekawą konsystencję - jest żelowo-kremowy. Nie zapycha (przynajmniej w moim przypadku).
W promocji niedrogi - kupiłam za niecałe 10 zł.

Minusy:
Stała cena kremu jest zbyt wysoka - ok 25 zł za mały, plastikowy słoiczek? Nie warto. Ale do rzeczy:
Dziwny zapach, troszkę mdlący. Opakowanie jest plastikowe, niezbyt mnie to zachęca. Słoiczek - wsadzanie palców do niego to namnażanie bakterii. Nie lubimy tego i nie chcemy robić krzywdy skórze... W gorące dni spływał mi z buzi. Po kilku godzinach, kiedy robiłam trening, krem rolował się na buzi. Nic fajnego. Na bazę pod makijaż również się nie nadaje, gdyż podkład mi się wtedy warzy i roluje.

Nie będę ukrywać, mam bardzo mieszane uczucia do tego produktu.
Czasem bez większych pobudek produkt nie przypada do gustu - i w moim przypadku tak właśnie jest z tym.

Ja do niego nie będę wracać na bank, szukam dalej.
Pozdrawiam,
Maddi