Maybelline, Lash Sensational, Lash Multiplying Mascara (Tusz do rzęs pogrubiający)

Sprawdź ceny produktu

Pojemność 9,5 ml

Tusz Lash Sensational Maybelline zwiększa objętość rzęs, definiując każdą rzęsę z osobna i nadając efekt wachlarza, od kącika do kącika. Zaokrąglony kształt szczoteczki o zróżnicowanej strukturze pozwala na dotarcie nawet do najkrótszych rzęs.
Lekka formuła tuszu Maybelline Lash Sensational bez sklejania rzęs:
- mała zawartość wosków,
- lekka formuła wydobywająca intensywną czerń,
- lekkość formuły i kształt szczoteczki pozwalają na nakładanie maskary bez tworzenia nieestetycznych grudek.

Yes and no

Obecnie używam drugiego opakowania tej maskary. Tusz ma swoje plusy i minusy. Na samym początku jest bardzo rzadki i efekt mnie wtedy nie zadowala- jest taki poniżej przeciętnej, natomiast później gdy trochę podeschnie jest już lepiej. Na początku skleja niemiłosiernie rzęsy, nic ich nie pogrubia, daje efekt pajęczych nóżek- robi 3-4 rzęsy zamiast wachlarza, nie mówiąc o tym, że nic ich nie wydłuża- jedynie lekko przyciemna. Po jakichś 3 tygodniach od otwarcia tusz zaczyna ładnie pogrubiać i wydłużać rzęsy, można nim wtedy uzyskać naprawdę ładny efekt.
Szczoteczka jest silikonowa, z dużą ilością małych wypustek, jest wyprofilowana do podkręcania rzęs, lecz ja i tak używam zalotki. Wydobywa odpowiednią ilość tuszu.
Jest dosyć wydajny, używam od jakichś 3 miesięcy i nadal się nie skończył.
Cena regularna w miarę do przeżycia, chociaż w drogeriach internetowych można kupić za 15-17 zł.
Nie wiem dlaczego, ale w moim obecnym egzemplarzu zrobił się duży czop z tuszu w środku opakowania i przy wyciąganiu szczoteczki wyszedł razem z nią- nigdy nie pompuję powietrza do środka opakowania, więc nie mam pojęcia dlaczego coś takiego się stało.
Na początku użytkowania dosyć długo schnie na rzęsach, więc trzeba uważać, aby nie odbił się na powiekach, później nie ma tego problemu.
Dosyć dobrze się zmywa przy użyciu zwykłego płynu micelarnego, chociaż to też zależy od płynu.
Nie kruszy się i nie tworzy grudek.
Szczoteczka minimalnie brudzi szyjkę opakowania.
Nie jest to najgorszy tusz, ale jak dla mnie brakuje mu takiego zacięcia, bardziej drapieżnego pazura, aby rzęsy były bardziej wyraziste, większe i miały mocniejszą czerń.

Ulubiony

Najlepszy tusz pod słońcem. Używałam różnych produktów ale tylko ten został na stałe. Zdecydowanie powinien zagościć w każdej kosmetyczce. Dziewczyny nie pożałujecie! Serdecznie polecam.

Najgorsza maskara

Ta maskara to masakra. Nie dość, że skleja rzęsy, to daje minimum wydłużenia i zagęszczenia. Całe opakowanie strasznie się brudzi, produkt po prostu obłapia szczoteczkę. Dodatkowo już po godzinie odbijał mi się na dolnej powiece, pomimo że nie miał kontaktu z wodą i kruszył się.

dobry tusz do rzęs

używałam go dawno temu ale mile go wspominam, kupiłabym go ponownie na promocji

jest ciemno czarny
dobrze się zmywał i nie kruszył w ciągu dnia
szczota dobrze rozdziela rzęsy :)

Maybelline, Lash Sensational mega efekt

Zakupiłam tusz bez przekonania na promce w Rosmannie.Już po pierwszym użyciu byłam zadowolona z efektu.Idealny kształt silikonowej szczoteczki,dokladnie chwyta każdą z rzęs.Dzięki niej każda rzęsa jest pięknie podkręcona i pogrubiona.Długo jest nienaruszony i ładnie się zmywa.

Bardzo dobry

Tusz, do którego często wracam. Ładnie rozdziela rzęsy, pięknie podkręca. Kupuję go zawsze na promce w rossmannie, także za taką cenę w ogóle ekstra. Oczywiście przez pierwsze kilka-kilkanaście dni jak każdy nowy tusz robi niezłe grudki na rzęsach i trochę je skleja, ale przy dłuższym stosowaniu jest naprawdę ekstra.

ulubiony tusz

To jest mój ulubiony tusz. Idealnie rozdziela rzęsy, wydłuża, pogrubia. Robi efekt WOW. No i jeszcze w dobrej cenie. Często można znaleźć na promocji. Fajne opakowanie. Jak tylko jest promocja w Rossmanie to robię zapas :-)

ulubiona :)

Długo szukałam swojej odpowieniej maskary. Przetestowałam już naprawde wiele mark. Ten tusz jest niesamowity! Pięknie rozdziela moje rzęsy, pogrubia je, wydłuża. Efekt trzyma się dosyć długo, dopiero po kilku dobrych godzinach rzęsy się rozprostowują. Gorąco polecam :)

Ulubiony

Uwielbiam!
Najlepszy tusz jaki miałam i bardzo lubię do niego wracać. Rzęsy dzięki niemu są bardzo ładnie rozdzielone i podkręcone.
Polecam z całego serca!

Tusz

Kupiony w Rossmannie na jednej z promocji makijażowych. Zachęciła mnie prostota opakowania i obietnica pogrubienia rzęs. Sama rzęsy mam bardzo rzadkie, więc sięgam tylko po tusze pogrubiające.

Maybelline Lasy Swnsational Lasy Multiplying Mascara (tusz do rzęs)

Kupiłam tusz na przecenie w rossmanie. Jest naprawdę idealny nie skleja wydłuża rzęsy . Na pewno kupię go ponownie i ponownie. Uwielbiam go! Polecam !

Przyjemny, ale nie ideał

Bardzo dobry produkt ówczesny ulubieniec, jednak brakuje mu tego czegoś (jestem miłośniczką efektu długich,delikatnie i minimalnie pogrubionych rzęs). Pięknie pogrubia, nie kruszy się oraz daje praktycznie nie zauważalne wydłużenie. Cena jak najbardziej stosowna do jakości. Co do wydajności też nie mam zarzutów. Użyje ponownie, ale tylko okazyjnie (jak nagle ruszy mi ochota na grube piękne rzęski :D)