Maybelline, Lash Sensational, Lash Multiplying Mascara (Tusz do rzęs pogrubiający)

Pojemność 9,5 ml

Tusz Lash Sensational Maybelline zwiększa objętość rzęs, definiując każdą rzęsę z osobna i nadając efekt wachlarza, od kącika do kącika. Zaokrąglony kształt szczoteczki o zróżnicowanej strukturze pozwala na dotarcie nawet do najkrótszych rzęs.
Lekka formuła tuszu Maybelline Lash Sensational bez sklejania rzęs:
- mała zawartość wosków,
- lekka formuła wydobywająca intensywną czerń,
- lekkość formuły i kształt szczoteczki pozwalają na nakładanie maskary bez tworzenia nieestetycznych grudek.

najlepszy z drogeryjnych tuszy

Kupiłam go przypadkiem bo z reguły wybierałam małe, regularne szczotki lecz tutaj Lash Sensational okazał się hitem.
Zalety:
- płynna konsystencja nie zostawia grudek i równomiernie pokrywa wszystkie rzęsy
- wyprofilowana sztoteczka, która dodatkowo je unosi
- nie kruszy się!
- nawet pod wpływem wilgoci nie ma efektu pandy, nie odbija się na górnej powiece ani na dolnej, w razie zamoczenia wystarczy delikatnie sciągnąć tusz z rzęs szczypiąc je palcami, schodzi w całości, nie upłynnia się pod wpływem wody. :D

wady:
po miesiącu wysycha i juz konsystencja nie jest tak rewelacyjna i robią się grudki, ale to chyba normalne po miesiacu....

GODNY POLECENIA

Odkąd zaczęłam go używać parę lat temu, jestem mu wierna do dnia dzisiejszego. Oczywiście kusi mnie kupno nowego tuszu, ale za każdym razem okazuje się, że to nie to i wracam do mojego IDEAŁU.

Fajny tusz

Przy moich sztywnych rzęsach ten jest jednym z niewielu, które dają rzęsom przyzwoity wygląd. Jak na tusz, który nie jest wodoodporny, ma bardzo dobrą trwałość.

Bardzo dobry tusz w atrakcyjnej cenie

Często wracam do tego tuszu do rzęs. Moje rzęsy po jego zastosowaniu wyglądają bardzo atrakcyjnie. Idealnie rozdzielone, pogrubione, podkręcone i delikatnie wydłużone. Maskara podbija ich ciemny kolor i trzyma je w ryzach przez cały dzień. Nie ma problemu z grudkami i sklejaniem. Nic się nie osypuje i nie szczypie w oczy. Odpowiada mi jego sylikonowa szczoteczka. Dodam, że jestem osobą, która od urodzenia ma ładne naturalne rzęsy, więc większość tuszów do rzęs podbija ich piękno, ale są też takie, z których nie jestem zadowolona.

Mój ukochany tusz!

Od dawna lubiłam tusze Maybelline (słynne Colossale), ale wolałam jednak tusze z silikonową szczotką i gdy zobaczyłam premierę tego tuszu to go kupiłam. Mój bożu. To jeden z najlepszych drogeryjnych tuszy, jakich używałam w całym swoim życiu. Idealnie wydłuża, podkręca rzęsy, pogrubia je. Tusz utrzymuje się cały dzień na rzęsach, pod koniec lekko się kruszy, ale tak to jest idealny "wachlarz". Używam go od lat i nie zamierzam zrezygnować.

Tusz naprawdę pogrubiający

Kupiłam go przez internet za 15 zł. W Rossmannie kosztuje 30 zł. Tusz super podkręca rzęsy, ładnie wydłuża i pogrubia. Szczoteczka jest naprawdę profesjonalna, nie ma nadmiaru tuszu na niej. Nie odbija się, nie tworzy cieni pod oczami, łatwy w użyciu. Poręczny.

Bez większych atrakcji

ładny daje efekt o ile nałożymy mało produktu. Skleja rzęsy gdy chcemy dokładniej pomachać szczoteczką. Szybko sie kruszy, jest nietrwały i jej osyp podrażnia mi oczy

Uwielbiam :)

Używam tego tuszu z przerwami od kilku lat, bardzo chętnie do niego wracam. Daje efekt pogrubionych i wydłużonych rzęs czyli spełnia swoje zadanie. Jest trwały, nie osypuje się, ma fajną szczoteczkę i kosztuje grosze:)

Mój ulubiony:)

Testowałam tańsze, droższe i w podobnej cenie, a jednak zawsze do niego wracam:) Fajnie podkręca i pogrubia rzęsy, uwielbiam tę szczoteczkę. Jeśli kiedykolwiek znajdę lepszy – dam znać. Na razie się na to nie zapowiada ;)

Dobry tusz

Zacecona pozytywnymi opiniami postanowiłam kupić ten tusz. Po pierwszym użyciu byłam rozczarowana. Tusz słabo wydluzyl i pogrubił. Po kolejnych próbach było już tylko lepiej. Rzęsy pięknie rozdzielone, wydłużone i pogrubione. Tusz najwyraźniej potrzebował utlenienia ;)

Chętnie do niego wracam.

Jeden z produktów, który jest ze mną już długo i chętnie do niego wracam.
Lubię go w zasadzie za wszystko - ma idealną szczoteczkę - nie za dużą ani nie za małą, taka którą można swobodnie operować ale jednocześnie nie trzeba się nią namachać aby uzyskać dobry efekt. Efekty są widoczne - rzęsy są pogrubione, ładnie uwydatnione. Trwałość też jest jak dla mnie idealna - nie kruszy się, nie osypuje, a jednocześnie nie jest bardzo ciężki do zmycia. Początkowo trochę ciężko się nim operuje, ale to jak w przypadku większości nowych tuszów, jest dosyć 'mokry' , mimo to nie odbija się na powiece, szybko schnie na rzęsach, ale przy tym nie wysycha zbyt szybko w opakowaniu.

NIE moja bajka...

Z tuszami Maybelline jest tak, że albo się je kocha, albo nienawidzi. Ja należę do tej drugiej grupy. Robiłam dwa podejścia do tego tuszu. Za drugim razem przypomniałam tylko sobie za co tego tuszu nie polubiłam, gdy używałam go po raz pierwszy... Zdecydowanie w tej cenie cenowej mogę kupić dwa tusze mojej ulubionej marki i cieszyć się super ujmującym spojrzeniem.