Maybelline, Lash Sensational Mascara (Tusz do rzęs pogrubiający)

Maybelline, Lash Sensational Mascara (Tusz do rzęs pogrubiający)

Pojemność 9,5 ml

Tusz Lash Sensational Maybelline zwiększa objętość rzęs, definiując każdą rzęsę z osobna i nadając efekt wachlarza, od kącika do kącika. Zaokrąglony kształt szczoteczki o zróżnicowanej strukturze pozwala na dotarcie nawet do najkrótszych rzęs.
Lekka formuła tuszu Maybelline Lash Sensational bez sklejania rzęs:
- mała zawartość wosków,
- lekka formuła wydobywająca intensywną czerń,
- lekkość formuły i kształt szczoteczki pozwalają na nakładanie maskary bez tworzenia nieestetycznych grudek.

Szczoteczka
silikonowa

ulubiony!

Testowałam wiele tuszy do rzęs,ale ten okazał się najlepszy.
Moje rzęsy są proste więc porzebują podkręcenia,nie muszę już używać. zalotki,ponieważ ten tusz podkręca je lepiej niż ona, a do tego wydłuża i pogrubia.
Nie osypuje się i jest trwały,lecz olejek do demakijażu świetnie sonie z nim radzi bez większego pocierania za co ogromny plus.

Najlepszy w swojej klasie

W zasadzie jest to tusz na którego czekałam całe moje dorosłe życie. Człowiek przebrnął przez taniochę i marki luksusowe, dziwne szczoteczki, wymyślne formuły i oto on, jedyny, jest przeze mnie kupowany w ilości trzech sztuk na zapas po 20 zł w drogerii. Znam go na wylot. Wiem, że na początku jest za rzadki, szczotka czasem kłopotliwa. Można go nabrać za dużo przy pierwszych użyciach. czymże to jest w obliczu pięknych rzęs bez osypywania za jedyne 20 zł.

Ideał

Uwielbiam tusze Maybelline używam ich od kilku lat na żadnym się jeszcze nie zawiodłam. Tusz ładnie pogrubia rzęsy i co najważniejsze nie kruszy się. Rzęsy są świetnie rozdzielone. Napewno nie raz jeszcze do niego wrócę.

mimo wszystko mój ulubiony

po kilkunastu zużytych opakowaniach tego tuszu, muszę przyznać, że jest on najlepszy, kiedy już lekko podeschnie.. ale niestety od tego już niedługa droga do jego całkowitego wyschnięcia. tusz zachowuje się fatalnie, kiedy jest świeży, można się do niego przez to zrazić, no chyba że przepada się za efektem posklejanych nóżek pająka:) polecam jednak otworzyć go i dać mu kilka dni na "dojście do siebie".

Z chęcią do niego wracam

Z racji tej, że moje rzęsy są naprawdę długie to lubię to podkreślać. Zaintrygowałam mnie szczoteczka tej maskary. Wydłuża rzęsy do nieba bez efektu sklejania oraz nakładania nawet dwóch warstw. Efekt pogrubienia nie jest aż tak spektakularny. Mniej praktyczna jest krótka strona szczoteczki bo można się nią odrobinę umazać, ale za efekt końcowy można na to przymknąć oko. Tusz nie osypuje się w ciągu dnia, nie rozmazuje tak łatwo mimo, iż nie jest to wodoodporna wersja co jest naprawdę na plus. Jest łatwy do zmycia bez konieczności tarcia. Zużyłam już kilka sztuk i na pewno do niego wrócę.

Mój ulubieniec

Jakiś czas temu gdy ujrzałam go w reklamie z Panią która miała wachlarz rzes, o ktorych marzy wiekszosc z nas, od razu zapragnełam mieć go w posiadaniu. Tak oto zużyłam kilka opakowań i stał sie moim ulubieńcem do dziś. Idealnie wygięta silikonowa szczoteczka dociera do każdej rzesy rozdzielając i dając taki sam efekt woow jak w reklamie.

Bardzo go lubię

Tego tuszu używam już dłuższy czas i jestem zadowolona. Fajna szczoteczka, można pomalować najmniejsze rzęsy, fajnie wydłuża i pogrubia. Mam swoje długie rzęsy ale jasne i ich nie widać a z tym tuszem są super długie

Nie dla mnie

Tusz okropnie skleił mi rzęsy i osypywał się cały dzień. miałam kilka podejść do niego ale każda kończyła się klęską. Jeśli dla kogoś jest najlepszym tuszem to super ale na moich rzęsach się nie sprawdził.

Tusz pogrubiający

Fajna mascara, w dodatku szczoteczka też fajna. Przez pierwszy tydzień użytkowania super , można dokładać warstwy. I stworzyć efekt WOW, Ale juz po paru razach użytkowania strasznie się wysuszył i w dodatku po paru godzinach noszenia kruszył się i tworzył pandę pod oczami...

Zawiedziona

Oczekiwałam po tym tuszu mega pogrubienie, które będzie trwać. W rzeczywistości z trudem umalowałam rzęsy, po raz pierwszy tusz sklejał mi rzęsy i odbijał się naokoło. Kilka podejść zajęło mi dojście do wprawy. Niestety zamiast pogrubienia wychodzi mi posklejanie, tusz jest bardzo czarny- tak jak lubię, ma fajna szczoteczke która u mnie się nie sprawdziła. Jestem na nie. Jedynym plusem jest fajne opakowanie i szczoteczka.

PODKRĘCA

Ma bardzo ciemny czarny kolor. Nie kruszy się, podkręca i wydłuża rzęsy. Nie uczulił mnie, i nie podrażnił oczu. Zwiększa objętość , nadaje wielowymiarowości.

Świetny tusz

Zużyłam już kilka opakowań, lubię testować nowe produkty, jednak do tego wracam najczęściej. Idealny na co dzień, pogrubia, wydłuża a cena jest niska w stosunku do jakości. Jeden z lepszych drogeryjnych kosmetyków. ????

Ulubieniec!

Rewelacyjny, czarny tusz do rzęs! Fantastycznie pogrubia i wydłuża rzęsy! Nie skleja rzęs, nie odbija się, nie kruszy. Silikonowa, bardzo wygodna szczoteczka, produkt bardzo wydajny!