Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Maybelline, Lash Sensational Mascara (Tusz do rzęs pogrubiający)

Maybelline, Lash Sensational Mascara (Tusz do rzęs pogrubiający)

Pojemność 9,5 ml

Tusz Lash Sensational Maybelline zwiększa objętość rzęs, definiując każdą rzęsę z osobna i nadając efekt wachlarza, od kącika do kącika. Zaokrąglony kształt szczoteczki o zróżnicowanej strukturze pozwala na dotarcie nawet do najkrótszych rzęs.
Lekka formuła tuszu Maybelline Lash Sensational bez sklejania rzęs:
- mała zawartość wosków,
- lekka formuła wydobywająca intensywną czerń,
- lekkość formuły i kształt szczoteczki pozwalają na nakładanie maskary bez tworzenia nieestetycznych grudek.

Szczoteczka
silikonowa

ulubiony!

Testowałam wiele tuszy do rzęs,ale ten okazał się najlepszy.
Moje rzęsy są proste więc porzebują podkręcenia,nie muszę już używać. zalotki,ponieważ ten tusz podkręca je lepiej niż ona, a do tego wydłuża i pogrubia.
Nie osypuje się i jest trwały,lecz olejek do demakijażu świetnie sonie z nim radzi bez większego pocierania za co ogromny plus.

Swietny tusz

To bardzo dobry tusz ,w bardzo przystępnej cenie .Wogóle bardzo lubię tusze Maybelline.Firma jest świetna jeżeli chodzi o maskary.Mam używam kilku ,między innymi tego.Mam bardzo jasne rzęsy i maluję codziennie,wypróbowałam już bardzo dużo ,jestem dośc wymagająca.Ten tusz spełnia moje oczekiwania .
Opakowanie dosc duże, przy wyjmowaniu szczoteczki tusz nie wylewasię ,nie wyłazi ,nie ma problemu z przysychającą nakrętką ze szczoteczką.
Na silikonowej ,fajnie wyprofilowanej szczoteczce pozostaje odpowiednia ilość produktu .
Tusz jest wydajny, nie ma mocnych nie wysycha ,nie zmienia konzystencji.
Na rzęsy aplikuje się ładnie, łatwo, ładnie pokrywa kolorem,który jest intensywny .Nie zlepia ,nie pozostawia grudek .Nie odciska się, nie obsypuje ( nawet gdy nałożymy więcej niż jedną warstwę ) .
Cały dzień świetnie się trzyma .Rzęsy są prgrubione, lekko podkręcone .Sylikonowa szczoteczka cudownie je stylizuje . Polecam -tusz drogeryjny ,niedrogi a mający super moc :P

Mój niezbędnik

Tusz Maybelline Lash Sensational jest ze mną niezmiennie od dwóch lat. Nie mam ochoty testować innych tuszów, ponieważ ten od lat spełnia moje oczekiwania. Pięknie rozdziela rzesy, wydłuża i pogrubia. Dzięki oryginalnej budowie szczoteczki tusz dociera do najkrótszych rzęs dając rewelacyjny efekt. Kocham go i nie zamienię na żaden inny!

Bardzo dobry 5/5

Co mogę napisać ? Opakowanie mnie nie zachwyca Ale tusz robi wszystko to co trzeba ;) rzęsy są porządnie wydłużone i pogrubione .Nie miałam z tym tuszem żadnych problemów :)

Polki - nietypowe kosmetyki

Hicior! :)

Chyba nie ogłoszę nowości :) Ten tusz jest rewelacyjny :) Świetnie podkręca,pogrubia i wydłuża. Nie kruszy się:) Pięknie wygląda na rzęsach przez cały dzień. Mój must have w kosmetyczce :) Może i cena drogeryjna może zniechęcić, ale jest też łatwo dostępny w drogeriach internetowych. Naprawdę polecam !

Jeden z moich ulubionych

Jest to pierwszy tusz tej marki, ktory udalo mi sie testowac. Zaskoczyl mnie. Poradzil sobie bez problemu z moimi krotkimi rzesami. Nadał im super efekt. Ma wygodna szczoteczke oraz jest bardzo trwaly. Niestety osypywal mi sie po dluzszym czasie uzywania.

Mój ulubiony

Jeśli chodzi o tusz do rzęs to jestem bardzo wymagająca, a jako studentka nie lubię wydawać majątku na kosmetyki. Dlatego tusz Lash Sensational to moja MIŁOŚĆ. Idealnie pogrubia i podkręca moje rzęsy. Nie zliczę ile ich już zużyłam. Jak na razie nie znalazłam niczego lepszego.

Całkiem dobry tusz

Owy tusz jest całkiem dobry, aczkolwiek ma pewne małe mankamenty. Ale zacznijmy od pozytywów - ma świetnie wyprofilowaną szczoteczkę, odpowiednią pigmentację, odpowiednio rozdziela, wydłuża i pogrubia rzęsy bez tworzenia tzw. "pajęczych odnóży", lecz jego negatywem jest to, że się osypuje, w trakcie dnia robią się grudki, co przy noszeniu soczewek kontaktowych bardzo utrudnia życie, a przy tym się rozmazuje i szybko wysycha w opakowaniu, przez co jest średnio wydajny.

Królowa pośród maskar

Tusz prezentuje się na rzęsach bardzo ładnie. Nie skleja, pięknie wydłuża i daje niesamowity efekt zadbanych i wypielęgnowamych rzęs. Przyjemny w aplikacji, szczoteczka idealnie dopasowuje się do linii rzęs. Maskara zaskakuje wyrazistym i intensywnym kolorem.

taki "codzienniak"

Tusz jest bardzo przyjemny w użyciu. Można nim stopniować efekt, nie zostawia grudek, ładnie wydłuża i podkręca rzęsy ( uwierzcie, mam bardzo krótkie i proste). Poza tym nie osypuje się, wystarcza na długo, a jego cena na promocjach jest bardzo atrakcyjna. Jedyny minus to taki, że ciężko maluje się nim dolne rzęsy, jest to dla mnie niewygodne, ale może to tylko moja bolączka :).

Pozytywna

Maybelline, Lash Sensational Mascara (Tusz do rzęs pogrubiający) jest wydajny rzęsy świetnie po nim wyglądają pogrubia i wydłuża. Jestem jak najbardziej na tak.

Jeden z lepszych na codzień

Pierwszy raz kupiłam na słynnej rossmanowskiej promocji - 50%. Obecnie jestem w trakcie drugiego opakowania.
Tusz bardzo przypadł mi do gustu i na pewno jest w moim top 10.
Plusy? Dobrze rozdziela rzęsy, ponieważ ma świetnie wyprofilowaną szczoteczkę oraz unosi je i bez problemu utrzymuje cały dzień. Ma dobrą pigmentację i bardzo miło się go nakłada.

Jak dla mnie nie daje jednak "spektakularnego efekt wachlarza rzęs", a podobnym hasłem był reklamowany ..Ja mam ciemne i dość gęste rzęsy z natury i on podkreśla mi ich naturalny wygląd nie powodując pogrubienia. Wobec tego używam Lash Sensational raczej na co dzień, na imprezę wolę te o bardziej spektakularnych efektach. Kolejnym drobnym minusikiem jest to, iż po kilku godzinach mam wrażenie, iż moje rzęsy są bardzo wysuszone, a pod koniec dnia ciężko mi go zmyć płynem do demakijażu. No i szybko wysycha w opakowaniu!
Ale to drobne minusy, a rzecz idealna nie istnieje i ja tusz polecam i bardzo chętnie kupię ponownie!

Piękne, długie, podkręcone rzęsy :)

Jako, że mam rzęsy proste jak druty, to potrzebowałam własnie tuszu, który z pomocą zalotki by je trochę podkręcił i ujarzmił :) I tutaj własnie się to udało.
Tusz pięknie rozdziela rzęsy, pięknie je podkręca i wydłuża nawet bez pomocy zalotki. Jestem nim zachwycona i jako że w swoich zbiorach posiadam dużo tuszy do rzęs, to ten jest w takiej mojej TOP 5 tuszy do rzęs.