Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Maybelline, Lash Sensational Mascara (Tusz do rzęs pogrubiający)

Maybelline, Lash Sensational Mascara (Tusz do rzęs pogrubiający)

Pojemność 9,5 ml

Tusz Lash Sensational Maybelline zwiększa objętość rzęs, definiując każdą rzęsę z osobna i nadając efekt wachlarza, od kącika do kącika. Zaokrąglony kształt szczoteczki o zróżnicowanej strukturze pozwala na dotarcie nawet do najkrótszych rzęs.
Lekka formuła tuszu Maybelline Lash Sensational bez sklejania rzęs:
- mała zawartość wosków,
- lekka formuła wydobywająca intensywną czerń,
- lekkość formuły i kształt szczoteczki pozwalają na nakładanie maskary bez tworzenia nieestetycznych grudek.

Szczoteczka
silikonowa

Piękne, długie, podkręcone rzęsy :)

Jako, że mam rzęsy proste jak druty, to potrzebowałam własnie tuszu, który z pomocą zalotki by je trochę podkręcił i ujarzmił :) I tutaj własnie się to udało.
Tusz pięknie rozdziela rzęsy, pięknie je podkręca i wydłuża nawet bez pomocy zalotki. Jestem nim zachwycona i jako że w swoich zbiorach posiadam dużo tuszy do rzęs, to ten jest w takiej mojej TOP 5 tuszy do rzęs.

Wspaniały!

Kupiłam ten tusz,ponieważ w sklepie nie było tego w żółtym opakowaniu i jestem z niego bardzo zadowolona.Po jego użyciu można uzyskać spektakularny efekt wachlarza rzęs.Jego plusem jest to,że nie skleja rzęs i szybko nie zasycha w opakowaniu oraz jest wydajny.

Jeden z lepszych na rynku

Używałam tego tuszu kiedy wszedł na rynek i wtedy byłam od niego po prostu uzależniona. Teraz co jakiś czas do niego wracam (znalazłam tańszy i lepszy zamiennik).
Niemniej jednak ta mascara doskonale rozdziela i unosi rzęsy, do tego stopnia, że bardzo często pytano mnie czy są przedłużane, daje efekt pięknej, głębokiej czarni, która utrzymuje się bez osypywania cały dzień. Tusz ma świetnie wyprofilowaną szczoteczkę, która ułatwia dokładne wytuszowanie rzęs. Warty swojej ceny, choć mi dosyć szybko wysycha i ciężko się go zmywa mimo, że wodoodporny nie jest.
Plusem jest też estetyczne, różowe opakowanie. Cieszy oko :)
Mam jednak wrażenie, że od kiedy ja namiętnie używałam tego tuszu do teraz przeszedł on szereg "ulepszeń" i zmian, co jednak zadziałało na niekorzyść... Przestał po prostu działać na moje rzęsy tak jak kiedyś. Niegdyś były pięknie uniesione, teraz mam większy problem ze spełniającą moje oczekiwania aplikacją.

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

Bardzo dobry

Dobry tusz.
Bardzo wydajny. Nie kruszy się. Ładna czerń. Nie skleja rzęs.

Nie przepadam jedynie za silikonowymi szczoteczkami jednak często do niego wracam.

Idealny do każdych rzęs!

Uwielbiam ten tusz. Od dawna gości w mojej kosmetyczne. Na codzień idealny, nawet jedna warstwa daje super efekt. Z połączeniu z zalotką daje efekty delikatnych sztucznych rzęs! Nie kruszy sie aż tak bardzo. Nie rozmazuje sie. Nic dodać nic ująć. Polecam! ;)

Bardzo dobry tusz

Świetny tusz, w tym momencie to jest mój ulubiony. Świetna szczoteczka ułatwia nakładanie tuszu. To jest moje kolejne opakowanie i na pewno nie ostatnie.

Ulubieniec.

Jest to mój ulubiony tusz do rzęs, pogrubia, wydłuża, jest trwały i bardzo czarny. Wszystko to jedynie po jego lekkim zaschnięciu bo na początku jest aż za bardzo wodnisty.

Super tusz za niewygórowaną cenę.

Bardzo dobry tusz do rzęs. Robi wszystko, czego oczekuję. Pięknie rozdziela rzęsy, nie skleja ich, nie tworzy tzw. "pajęczych nóżek". Doskonale pogrubia rzęsy, wydłuża, unosi je.
Tusz się nie osypuje i nie odbija nawet po dłuższym używaniu. Do samego końca jego żywotności.
Polecam.

Nie wiem skąd ten zachwyt

Kupiłam tusz, ponieważ recenzje były bardzo pochlebne.
Niestety tusz całkowicie nie dla mnie, sklejał mi rzęsy, nie wydłużał ich, nie pogrubiał, stały się suche

Najlepszy!

Zużyłam już chyba z 10 opakowań. Jestem wierną fanką tego tuszu i jeszcze długo go nie zmienię. Idealny dla cienkich rzęs, ładnie można je ukształtować i dołożyć kolejną warstwę. Kupię kolejne opakowania.

Genialna

Od dawna szukałam tuszu idealnego i chyba właśnie go znalazłam! Zakochałam się w nim od pierwszego użycia. Nie skleja rzęs co było moją zmorą. Można go nałożyć w pośpiechu a on nadal wygląda woow a po całym dniu nadal mam go na rzęsach a nie pod oczami

Dobre rozdzielenie rzęs

Do kupna tuszu Lash Sensational przekonała mnie zaokrąglona szczoteczka. Tusz okazał się bardzo dobrym zakupem. Pogrubia, podkręca i wydłuża. Nie zostawia grudek i świetnie rozdziela rzęsy. Nadaje się zarówno na co dzień jak i do mocniejszego makijażu. Jest wydajny i trwały, u mnie trzyma się cały dzień. Jeden z lepszych jakie miałam. Polecam :)