Maybelline, Lash Sensational Mascara (Tusz do rzęs pogrubiający)

Maybelline, Lash Sensational Mascara (Tusz do rzęs pogrubiający)

Pojemność 9,5 ml

Tusz Lash Sensational Maybelline zwiększa objętość rzęs, definiując każdą rzęsę z osobna i nadając efekt wachlarza, od kącika do kącika. Zaokrąglony kształt szczoteczki o zróżnicowanej strukturze pozwala na dotarcie nawet do najkrótszych rzęs.
Lekka formuła tuszu Maybelline Lash Sensational bez sklejania rzęs:
- mała zawartość wosków,
- lekka formuła wydobywająca intensywną czerń,
- lekkość formuły i kształt szczoteczki pozwalają na nakładanie maskary bez tworzenia nieestetycznych grudek.

Szczoteczka
silikonowa

Jestem zadowolona

Tusz stosuje od dawna i wracam do niego. Spełnia moje wymagania podkręca i pogrubia rzęsy nadaje im wyrazisty efekt. Jedyny minus przy kilkukrotnym nałożeniu tuszu rzęsy się sklejają.

Jestem zadowolona

strzał w 10

bardzo polubilam od pierwszego uzycia, spełnia wszystkie wymagania
pogrubia, wydluza, nadaje efekt objetości,napewno kupie ponownie
kupilam go przez przypadek, a okazal sie strzałem w 10, czesto mozna znalezc go na promocjii

super

Moja z jednych ulubionych mascar. Podobała mi się wszystko. Szczoteczka idealnie rozczesuje rzęsy, nadaje im głęboki czarny kolor. Nie kruszy się i nie osypuje. Cena jest do przyjęcia. Podsumowując, produkt dobry, godny polecenia.

STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ!

Jeden z lepszych tuszy jakie miałam okazję używać. Tusz pogrubia i wydłuża rzęsy. Świetnie sprawdza się na bazę z Eveline jakiej używam pod ten tusz. Cena jest bardzo atrakcyjna. Tusz nie pozostawia grudek.

NAJLEPSZY!

Tusz idealny dla mnie.Pięknie podkreśla rzęsy.Nie skleja i nie zsypuje się.
oko wygląda spektakularnie.
PRÓBOWAŁAM WILE TUSZY,ALE TEN WCIĄŻ POZOSTAJE MOIM FAWORYTEM

Super tusz!

Super tusz w niskiej cenie.Silikonowa szczoteczka dociera do każdej rzęsy.Ładnie otwiera oko.Głęboka czerń.Zużyłam już kilka opakowań.Przeważnie kupuję Go gdy jest w promocji za cenę ok.20-25zł.

Jestem raczej na nie

Całkiem przyzwoity dla osób, które oczekują od tuszu pogrubienia i wydłużenia, natomiast niekoniecznie sprawdzi się przy rzęsach wymagających podkręcenia, gdyż najzwyczajniej w świecie tego nie robi. Kolejnym minusem jest to, że kruszy się oraz przy codziennym używaniu po około 3 tygodniach zasycha, przez co nadaje się do wyrzucenia.

Tak bardzo mnie zawiódł...

Kiedyś był moim ideałem. Rok czasu przedłużałam rzęsy, zrezygnowałam, bo widziałam, że czas na regeneracje, pół roku używałam samych odżywek, a kiedy już rzęsy odzyskały mniej więcej swoją dawną długość i gęstość, sięgnęłam po tusz Maybelline, którego kiedyś używałam cały czas i był moim KWC... Teraz już nie jest :( Pierwszy tydzień po otworzeniu nowego opakowania, było super jak dawniej. Piękny efekt, głęboki kolor, ani jedna rzęska nie sklejona, żadnej grudki, wręcz mały efekt sztucznych rzęs, piękne wachlarze... A później zaczął się koszmar. Tusz zaczął schnąć, zasychać wręcz, zgęstniał, sklejał, same grudy, absolutnie nie podkręcał, usztywniał włoski, okropność. Nie piszę o tym, że ciężko się zmywa, bo coś za coś, trwały efekt tego wymagał... Nie mam pojęcia czy akurat mój tusz (kupiony na iPerfumy) tak zgęstniał, bez możliwości łatwej i ładnej aplikacji, czy po prostu wszystkie są takie beznadzieję i tak się popsuły :( spróbuję jeszcze raz go kupić, ale już w drogerii i zobaczę, może moja recenzja się zmieni, na razie oceniam na bardzo słabo, zawiodłam się :( kiedyś łatwy i piękny makijaż, teraz prawdziwa męczarnia.

Maybelline, Lash Sensational Mascara

Kupiłam ze względu na kuszącą reklame w TV. Opakowanie bardzo ładne, ale niestety do moich długich i podkręconych rzęs w ogóle się nie nadaje. Strasznie skleja i pozostawia grudki. Szczoteczka nie jest poręczna bo podczas aplikacji tuszu zawsze brudzi powiekę. Plusem jest cena i zapach

Okej, ale...

Naprawdę dobry tusz! Co do malowania super, lecz polecam czyścić szczoteczke po jakimś czasie uzytkowania, ponieważ rzęsy sie lepią :)

Jak dla mnie minusem jest to, że po kilku godzinach zaczyna sie kruszyć.

The best

Najlepszy ze wszystkich, które do tej pory miałam. Przebił nawet mojego ulubieńca z Loreal'a będąc tym samym połowę tańszy :D
Silikonowa szczoteczka robi robotę.
Do tego ładne opakowanie.
Mam go drugi miesiąc, używany codziennie wygląda jak nowy.