Maybelline, Lash Sensational Mascara (Tusz do rzęs pogrubiający)

Maybelline, Lash Sensational Mascara (Tusz do rzęs pogrubiający)

Pojemność 9,5 ml

Tusz Lash Sensational Maybelline zwiększa objętość rzęs, definiując każdą rzęsę z osobna i nadając efekt wachlarza, od kącika do kącika. Zaokrąglony kształt szczoteczki o zróżnicowanej strukturze pozwala na dotarcie nawet do najkrótszych rzęs.
Lekka formuła tuszu Maybelline Lash Sensational bez sklejania rzęs:
- mała zawartość wosków,
- lekka formuła wydobywająca intensywną czerń,
- lekkość formuły i kształt szczoteczki pozwalają na nakładanie maskary bez tworzenia nieestetycznych grudek.

Szczoteczka
silikonowa

W porządku

Ten tusz idealnie sprawdza się u mnie do codziennego makijażu. Nie rozmywa się, ani nie kruszy, nie podrażania oczu, trzyma się wzorowo cały dzień. Nie daje bardzo spektakularnego efektu, ale efekt jest zdecydowanie zadowalający, ładnie pogrubia i wydłuża rzęsy nie sklejając ich. Daje naturalny efekt.

W porządku

Ulubieniec

Zawsze skakałam od mascary do mascary, ale tę znalazłam i przy niej zostaje. Ma świetną szczoteczkę, nie kłuje w oczy i dociera wszędzie, baaardzo długo się trzyma (rzadko kiedy mam czas na poprawki makijażu w ciągu dnia i jest to dla mnie ważne), ślicznie wydłuża, ślicznie pogrubia no i nie skleja rzęs.

Niezastąpiony w mojej kosmetyczce

Przetestowałam już wiele tuszy do rzęs, jednak nie przekonywały mnie na 100%. Ten tusz kupiłam przypadkiem zachęcona promocją w Rossmann. Na początku sceptycznie do niego podchodziłam, ponieważ trzeba nauczyć się nim malować (na początku zawsze się brudziłam lub wkładałam szczoteczkę do oka, co było uciążliwe), jednak po pewnym czasie doszłam do wprawy i nie zmienię go już na żaden inny. Teraz dużo osób pyta mnie się czy mam sztuczne rzęsy, gdy mówię że naturalne są wręcz w szoku. Zazwyczaj nakładam 2-3 warstwy, gdy nałoży się go więcej potrafi posklejać rzęsy.

Mój ulubiony

Najlepszy tusz jaki miałam. Idealnie pogrubia i wydłuża rzęsy a jednoczesnie ich nie skleja. Żadnen tusz nie daje tak dobrego. Efektu na moich rzęsach

Skąd takie dobre recenzje ?

Mogę rzec, że to najgorszy tusz do rzęs jaki miałam. Oprócz fajnej szczoteczki nie ma nic w nim ciekawego. Jest bardzo wodnisty, można ubrudzić całą powiekę i soczewki kontaktowe, co oznacza, ze od razu odpada nawet jeśli robiłby efekt wow. No i ten efekt, czy pogrubiający ? Dla mnie na maksa sklejający rzęsy jest po prostu a na szczoteczce zbiera się za wiele produktu, który robi grudki. Nie nie i jeszcze raz nie

Fajny, ale...

Tusz rzeczywiście unosi rzęsy i otwiera oko. Szczoteczką można się mocno wybrudzić, ale też nadać rzęsom kształt. Można tą szczoteczkę używać na różne sposoby i wykorzystać różne jej funkcje. Konsystencja jest niestety grudowata, ciężka, często nakłada się zbyt wiele tuszu. Jakiś czas po otwarciu tusz przestaje dobrze wydłużać. Pogrubienie ok. W miarę ładny design opakowania, może ciut nudny.

Jeden jedyny wybrany

Mój faworyt zdecydowanie, który jest ze mną od dłuższego czasu. Przerobiłam w swoim życiu wiele tuszy do rzęs zawsze po skończeniu opakowania kupowałam inny tusz w nadziej że odkryje coś lepszego. Ten tusz kupiłam przypadkiem pod wpływem impuls (była promocja) i się zakochałam. Pierwszy tusz, po którego sięgnęłam ponownie i to nie jeden raz Jak dla mnie tusz idealny, nie jest wodnisty ma idealną konsystencję, nie skleja rzęs, nie osypuje, się nie odbija. Głęboka czerń, pięknie podkreśla i pogrubia rzęsy. Kiedy pierwszy raz go użyłam wszyscy pytali się czy mam sztuczne rzęsy ;) Posiada silikonową szczoteczkę która dobrze rozczesuje rzęsy i rozprowadza produkt

KIT! KIT! KIT!

Od wielu lat jestem fanką tuszy z Maybelline. Prawie wszystkie z nich spisują się u mnie bardzo dobrze. Są wyjątki, ale ten osobnik pobił swoim kiczem wszystkie tusze, których dotychczas uważałam za złe.

Zalety:
- dostępność
- design opakowania
- pojemność
- głęboka czerń tuszu
- wygodna silikonowa szczoteczka
- nie osypuje się
- dość długo utrzymuje się na rzęsach
- łatwość zmycia

Wady:
- powoduje łzawienie oczu
- nie pogrubia rzęs! Nałożony i w 5 warstwach nadal tworzy owadzie nogi
- przy większej ilości tuszu niesamowicie skleja rzęsy
- brudzi dolną powiekę przy próbie pomalowania dolnych rzęs
- nie wydłuża
- za drogi jak na efekty jakie daje

Podsumowując: mam tusz za 10 zł i robi o niego lepszy efekt niż ten produkt. Szkoda na niego każdej złotówki.

Robi efekt wow!

Każdy się mnie pyta, czy są to moje rzęsy :) Różnica jest ogromna, nie ma drugiego takiego tuszu, a testowałam ich wiele. Nakladam 3 cienkie warstwy, najpierw nakladam dłuższymi włoskami a następnie roczesuje tymi mniejszymi. Kocham ten produkt, polecam każdemu, kilka koleżanek już go kupiło z mojego polecenia i są zachwycone:)

Naprawdę porządny

Tusz sam w sobie rewelacja, innowacyjna szczoteczka ułatwiająca aplikację radzi sobie dobrze. Rzęsy równomiernie pokryte tuszem, bez grudek i efektu posklejanych. Pogrubia i nawet podkręca delikatnie rzęsy. Gorąco polecam!

bez zachwytów

Tusz wybrałam pod wpływem wysokich ocen na Wizażu. Moje rzęsy są długie i grube, nie wymagam od tuszu więcej niż ładnego rozdzielenia i intensywnego koloru. Niestety ten oprócz czerni nie oferuje zbyt wiele :( Na szczoteczkę tusz nabiera się nierównomiernie. Po użyciu rzęsy mam posklejane w dziwne, sztywne kępki, których zwyczajnie nie potrafię rozczesać - tusz jest nie do ruszenia. Plus za trwałość i oczywiście za cenę, łatwo dostać go w promocji.
Niestety w moim przypadku więcej z nim roboty nad poprawkami niż efektu - wróciłam do Volume Million Lashes So Couture i dalej szukam dla niego poprawnego młodszego brata w lepszej cenie.