Yves Rocher, Hydra Vegetal, Gommage Éclat Fraîcheur (Nawilżający peeling do twarzy)

Peeling delikatnie usuwa zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka pozostawiając skórę czystą i gładką. Bambusowe mirogranulki w naturalny sposób peelingują skórę, bez podrażniania jej. Delikatnie myje skórę. Usuwa zrogowaciały naskórek. Pozostawia na skórze przyjemny, świeży zapach.
Sposób użycia: Stosuj raz lub dwa razy w tygodniu po uprzednim oczyszczeniu i stonizowaniu twarzy. Nałóż na twarz i delikatnie masuj okrężnymi ruchami. Obficie spłucz wodą.

naprawdę nawilża!

Kupiłam go w komplecie z kremem z tej samej serii i pozytywnie się zaskoczyłam. Sądziłam że będzie to peeling jakich wiele. Tylko to "nawilżający" w nazwie mi nie pasowało, no bo jak coś co ma oczyszczać może równocześnie też nawilżać? Pierwsze użycie mnie urzekło :D Skóra po tym kosmetyku jest świetnie oczyszona, bez podrażnienia i uczucia ściągnięcia. Seria hydra vegetal trzyma poziom :D No zapach - uwielbiam!

Delikatny

Peeling Hydra Vegetal ma przyjemną, żelowo-płynną konsystencję z niewielką ilością małych drobinek ścierających. Dobrze się rozprowadza, drobinki bardzo delikatnie zdzierają naskórek. Nie rysuje skóry, nie podrażnia i nie uczula. Oczyszcza i wygładza przyzwoicie, ale nie zauważyłam spektakularnego nawilżenia. Trzeba przyznać, że jest wydajny i na długo wystarcza.

całkiem dobry

Cera po użyciu jest promienna i wypoczęta i przede wszystkim czysta. Zabieram gwiazdkę gdyż ma niewielkie działanie oczyszczające pory, ale w związku z tym ze mam duzy problem w oczyszczeniu ich i próbowałam już wszystkiego nie oczekiwałam jakiś świetnych rezultatów.
Jest bardzo dobry.

Nawilżanie i wygładzenie

To fakt nawilża i wygładza skórę szczególnie na nosie,zawsze miałam z tym problem a teraz mam bardzo miła w dotyku skórę bo użyciu tego peelingu. Jeśli chodzi o opakowanie to według mnie małe ale z tego co widać wydajne :)

Świetny dla suchej i delikatnej skóry

Zacznę od tego, że mam dość suchą i wrażliwą skórę twarzy. Peeling z pewnością sprawdzi się u osób z podobną cerą, bo daje możliwość regularnego (ja używałam go codziennie), a zarazem delikatnego pozbycia się suchego naskórka.
Aplikacja produktu jest bardzo przyjemna, można kontrolować siłę złuszczania stosując peeling na sucho lub na mokro. Dodatkowo podczas zabiegu możemy poczuć bardzo świeży i naturalny zapach, jak najbardziej sprzyjający wieczornemu odprężeniu :) Trochę gorzej jest przy zmywaniu, drobinki są bardzo małe i trudno je wszystkie zmyć w krótkim czasie; dla lubiących poświęcać czas na pielęgnację nie będzie to problem.
Peeling po użyciu pozostawia skórę gładką i co ważne nieprzesuszoną (produkt faktycznie nawilża zgodnie z opisem, ale rzecz jasna bez kremu czy innego dodatkowego nawilżenia się nie obejdzie).

Podsumowując: produkt nie sprawdzi się każdemu, przed zakupem należy się przyjrzeć jakie ma właściwości i czego tak naprawdę oczekujemy od peelingu.

Średni

Produkt mam od ponad roku, dostałam dwa opakowania do zakupów, ale raczej rzadko do nich wracam. Jest drobnoziarnisty dzięki czemu jest delikatny dla skóry, jednak niestety też ma delikatne działanie. Nie złuszcza, jedynie oczyszcza skórę z zewnątrz i ją myje. Zapach nawet przyjemny. Skóra nie jest podrażniona, nie wysusza też jej, ale nie nawilża, jedynie zostawia ją gładką zaraz po użyciu. Raz na jakiś czas dla odświeżenia można użyć.

To jest peeling?

Ten produkt nie ściera skóry.
Wcale nie czuć jego działania.
Można trzeć i trzeć i nic nie czuć.
Jedynie delikatnie odświeża.
Ma ładny zapach.
Nie jest wart swojej ceny.

Zużyłam jedynie 3/4 opakowania.

W końcu znalazłam mój ideał! :)

Praktycznie każdy peeling jaki stosowałam powodował u mnie pojawienie się niedoskonałości. Peeling hydra végétal kupiłam spontanicznie, gdy był na promocji. To był strzał w 10! Po użyciu skóra staje się gładka, delikatna i nawilżona :) Do tego zapach jest cudowny! :) Jestem zdecydowanie na tak!

Delikatny i przyjemny

Delikatny peeling, niezwykle przyjemny. Świetny na rano, żeby dodać skórze nieco energii i rozświetlenia. Zapach bardzo delikatny, wygodne opakowanie. Nie wiem czy nawilża, ale na pewno nie wysusza.

Nie robi tego, co robić powinien

Niestety dla mojej cery się nie sprawdził. Jedyne co mi się w nim spodobało to naprawdę przyjemny zapach i trochę nawilżenia. Podczas używania wydawało mi się, że w produkcie jest zdecydowanie za mało tych "drobinek" peelingujących.

Minusy:
-stosunek jakości do ceny mógłby być znacznie lepszy
-nie oczyszcza mojej skóry praktycznie w ogóle
-pozostawia u mnie suche skórki
-wielkość opakowania

lubię

Kupiłam ten peeling podczas akcji promocyjnej wraz kremem z tej samej serii. Postawiłam na umywalce, by używać go 1-2 razy w tygodniu zamiast żelu. Poinformowano mnie, że peeling jest bardzo żelowy i lekko oczyszcza oraz tonizuje twarz.

Jestem zadowolona. Twarz robi się bardziej promienna i jest takie miłe odczucie odświeżenia. Jest to taki bardziej peelingujący żel. Większych zanieczyszczeń nie usunie, ale doenergetyzuje twarz.

Służy mojej wrażliwej i suchej cerze . Polecam włączyć od czasu do czasu do pielęgnacji. Ja kupiłam ten żel za połowę ceny. Starczył mi na 2 miesiące.

Pokochaliśmy się!

Miłość od pierwszego wejrzenia <3 Seria Hydra Vegetal od razu skradła moje serce, peeling to ostatni produkt z tej serii, który testowałam i.. jak zwykle strzał w 10! Świetnie zdziera martwy naskórek, skóra staje się gładka i świetnie oczyszczona. Nie wysusza i nie podrażnia skóry, wręcz przeciwnie: ładnie nawilża :) Polecam wszystkim posiadaczką skóry mieszanej. Piękny zapach też kusi! :)