Bioelixire, Argan Oil, Volumizing Mask (Maska zwiększająca objętość włosów z olejkierm arganowym)

Maska zwiększająca objętość z olejkiem arganowym. Przywraca włosom elastyczność, połysk i nadaje im objętość. Włosy stają się jedwabne, pełne życia i łatwe w układaniu.
Sposób użycia: nałóż maskę na wilgotne włosy, zaczynając od końcówek po skórę głowy. Masuj, pozostaw na 5 minut i obficie spłucz wodą.

Nie dla długich i cieńkich włosów

Mam długie, cienkie i bardzo delikatne włosy potrzebujące zwiększenia objętości, maskę wraz z szamponem kupiłam na jakiejś promocji w markecie zachęcona opisem niestety moim włosom nie tylko nie pomogła ale bardzo je obciążyła. Włosy tuż po myciu i wysuszeniu wygladaly nie świeżo, mocno obciążone, przyklapnięte, wyglądałam jakbym nie myła ich od kilku dni. Cały zestaw oddałam mamie, która ma grube i gęste włosy i ona sobie go chwali.

Super!

Używałam jej wiele miesięcy wraz z szamponem z tej serii i uwielbiam oba produkty.
Mam po niej bardzo przyjemne włosy - odżywione, przyjemne, błyszczące - ale pachnące jak po żadnej innej (no może poza fioletowym Organixem).
Uwielbiam tę serię za efekty, ale przede wszystkim za zapach, który utrzymuje się na włosach jeszcze długo po wysuszeniu - to po prostu olbrzymia przyjemność.....

Gorąco polecam. ;)

Dobra maska dla średnio wymagających włosów

+ Dobrze nawilża moje średnioporowate włosy.
+ Nie obciąża ich, ani nie zwiększa przetłuszczania (przy czym ja nigdy nie nakładam masek i odżywek tuż przy skórze głowy).
+ Ma na tyle lejąca konsystencję, że łatwo rozprowadza się na włosach, ale jest też na tyle gęsta, że nie spływa z nich i jest wydajna.

- Cena w niektórych drogeriach jest zdecydowanie zawyżona. Prawie 20 złotych to sporo, zwłaszcza kiedy w supermarketach (ba, nawet dość drogi Piotrze i Pawle) kosztuje nie więcej niż 15. Dlatego, jak chcecie ją kupić, rozejrzyjcie się za niższą ceną ;)