Dr Irena Eris, SPA Resort, Hawaii, Polinezyjski peeling do ciała

Dr Irena Eris, SPA Resort, Hawaii, Polinezyjski peeling do ciała

Odkryj tajemnicę oczyszczania polinezyjskich piękności i otul swoją skórę zmysłową esencją peelingu. Subtelne drobinki ścierające delikatnie odświeżą i oczyszczaja skórę, a egzotyczny nektar roślinny z bambusa, lotosa i lilii wodnej na długo zapewni uczucie aksamitnej gładkości i nawilżenia. Gliceryna w połączeniu z bogactwem owoców z avocado odżywia i ujędrnia ciało.
Sposób użycia: Na mokra skórę nanieś niewielką ilość peelingu. Chwillę masuj skórę. Spłucz wodą.

Luksusowe wygładzenie

Muszę przyznać, że już sam design opakowań kosmetyków Dr Irena Eris działa na zmysły i jest mocną sugestią oczekiwanego działania.
W każdym razie na mnie wygląd wielu produktów tej marki daje mi do zrozumienia, że mam do czynienia z kosmetykami luksusowymi, przy czym, szczęśliwie dla mojego portfela, jest to luksus, którego cena nie zwala z nóg, choć nie są to produkty tanie.

I tak też dzieje się w przypadku tego peelingu, który aktualnie testuję. Zapakowany jest w bardzo estetyczny słoiczek, choć i tak bardziej zaskakujący jest wygląd wewnątrz: peeling wyraźnie składa się z dwóch warstw ułożonych pionowo okręgami, więc trzeba go nabierać od środka by obie warstwy znalazły się na dłoni.
Peeling ma bardzo kremową, miękką, ale nie lejącą konsystencję i subtelny, egzotyczny zapach (chyba kwiatowy).
Świetnie rozprowadza się na skórze i dobrze przylega, dzięki czemu można swobodnie wykonać masaż całego ciała. Używając tego produktu naprawdę czuję się bardzo rozpieszczona ;)
Po spłukaniu wodą i osuszeniu ręcznikiem skóra jest wspaniale wygładzona i miękka. Co ciekawe, peeling z jednej strony świetnie wygładza, ale z drugiej jest na tyle w tym delikatny, że nie podrażnia. do tego posiada sporo składników pielęgnacyjnych, dzięki czemu po kąpieli nie muszę nakładać balsamu.
Doskonały produkt i w dodatku polskiej marki!