Organique, Terapie SPA, Goat Milk & Lychee Repair Serum (Naprawczo - łagodzące serum z kozim mlekiem i liczi)

Jedwabiste serum do ciała, o nowej udoskonalonej formule przeznaczone do pielęgnacji skóry wrażliwej, wymagającej rewitalizacji i odżywienia. Ekstrakty z koziego mleka i owocu liczi dostarczają niezbędnych witamin, białka i kwasów tłuszczowych, które wzmacniają, regenerują oraz pobudzają produkcję kolagenu. Kompleks IRICALMIN (wyciąg z kiełków pszenicy i drożdży) jest łatwo przyswajalnym źródłem aminokwasów, soli mineralnych i enzymów, przez co normalizuje, koi i nawilża podrażnioną skórę oraz delikatnie ją schładza. Kwas hialuronowy i gliceryna roślinna gwarantują odpowiedni poziom nawilżenia, olej canola wzmacnia barierę lipidową, a w połączeniu z witaminą E zapewnia silne działanie antyoksydacyjne. Ekstrakt z perły wygładza skórę, zapewnia komfort w trakcie stosowania. Serum można stosować samodzielnie lub pod mleczne masło do ciała.

Średnio

Przy pierwszym opakowaniu byłam zachwycona, gdyż moja skóra potrzebowała nawilżenia. Produkt bardzo ładnie pachnie. Szybko zastyga, dobry pod podkład. Pomaga zniwelować suche skórki.
Jednakże teraz przy drugim opakowaniu zaczęłam odczuwać podrażnienie twarzy , jest ona lekko zaczerwieniona i szczypie. Mam też wrażenie, że przez to iż pozostawia film na skórze zapycha nieco skórę.

Wykończę opakowanie i nie wracam już do tego sreum.

bardzo słabo

bardzo lubię kosmetyki Organique, ale to serum jest kompletnym niewypałem...

mega długo się klei, jest wyjątkowo nieprzyjemne w stosowaniu a ze skórą nie robi kompletnie nic. lekko ją wygładza, ale każdy jeden kosmetyk z taką ilością gliceryny podziałałby podobnie.

zdecydowanie nie polecam. smaruje nim wszystko byle zużyć, a i tak idzie mi jak krew z nosa i chyba w końcu wyrzucę bo już nie chce mi się z nim męczyć.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno