Garnier, Ultra Świeżość, Krem nawilżający 24 h do cery normalnej i mieszanej

Garnier, Ultra Świeżość, Krem nawilżający 24 h do cery normalnej i mieszanej

Lekka i ultra-świeża konsystencja kremu dostarcza skórze wyjątkowego doznania: jest nie tłusta, nie klejąca, wchłania się natychmiastowo i zanurza skórę w nawilżającej kąpieli na 24 godziny, dodając jej energii i zapewniając skuteczną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Jego formuła zawiera ekstrakt z winogron, który systematycznie dostarcza skórze bogactwo zawartych w nim niezbędnych składników odżywczych. Wnikając w samo serce komórek skórnych, stymuluje ich odnowę. Połączona moc witamin E i B5 tworzy prawdziwą tarczę ochronną przed czynnikami zewnętrznymi.

Oczekiwałam więcej

Lekki, lepki, wodnisty.
Używałam latem i nie sprawdzał się.

Łatwo się rozprowadzał, wystarczyła niewielka ilość, ale nie nawilżał za bardzo i dawal efekt mokrej skóry po paru godzinach - woda się z niego wytrącała.

Nie zdobył więc mojego uznania.

Używam tego produktu od: ***

Słabiutki

Używałam ten krem przez parę miesięcy jakiś czas temu, kiedy byłam na etapie poszukiwań idealnego kremu dla mojej mieszanej cery ze skłonnością do wysuszania. Krem ten w zasadzie nie robi nic ciekawego z naszą skórą - nie zauważyłam nawilżenia, jego zapach może być, chociaż perfuma to to nie jest :D Nie klei się, ma delikatną konsystencję, ale zostawia tłusty film na skórze, czego znieść nie mogłam. Opakowanie wydajne. Jeśli nasza skóra jest trochę przesuszona, albo umyłyśmy twarz jakimś peelingiem, to nie radzę stosować tego kremu, bo szczypie niemiłosiernie. Na szczęście są lepsze nawilżające kremy.

Używam tego produktu od: używałam około roku temu
Ilość zużytych opakowań: dwa całe

A kysz, maszkaro!

Któregoś dnia zapytałam się mojej starszej o kilka lat koleżanki z pracy, co ona takiego robi , że ma tak ładną cerę. Z wrodzonym humorem odpowiedziała, że codziennie, mimo restrykcyjnej diety odchudzającej prowadzonej do 16, na obiad wpiernicza wiaderko ziemniaków i litr kefiru. Po czym widząc moją zdiwioną minę, odpowiedziała, że tak naprawdę nie stosuje żadnego drogiego kremu, tylko najzwyklejszy Garnier. Genów też nie ma dobrych, bo i mama i babcia w dość młodym wieku się "pomarszczyły".

Osobiście nie mam większych problemów z cera, jednak od czasu do czasu wyskakują mi jakieś niespodzianki, ponadto na lewym policzku zauważyłam już widoczną zmarszczkę mimiczną. Wieczne sińce pod oczami i blady koloryt niweluję makijażem.

Pomyślalam sobie zatem , że warto jakoś tą skórę odżywić, wyrównać jej koloryt i kilka miesięcy póżniej, kiedy to zużyłam napoczęte wówczas specyfiki, zakupiłam sobie ten krem.

I co?
Nie byłam z niego zadowolona.
Owszem wchłaniał się dośc szybko, faktycznie miał lekką konsystencję i niezbyt intensywny zapach jakiś kwaśnych owoców, ale w działaniu zupełnie mi nie podpasował.
Ba, jestem nawet w stanie zarzucić mu to, że podrażniał moją mieszaną cerę. Przez co strefa T produkowała jeszcze więcej sebum, natomiast policzki zaróżowiły się i szczypały. Dawałam mu kilka szans, jednak żadnej nie wykorzystał.
Krem oddałam siostrze, która ma cerę normalną i była z niego zadowolona.

U mnie się nie sprawdził i nigdy więcej go nie chcę widzieć na oczy.

Daje 2 mniej (2 na szynach), tylko dlatego, że bliskie mi osoby nie pozwoliły mi ocenić tego mazidła na 1. ;)

A może warto się przerzucić na ziemniaki i kefir?

Używam tego produktu od: wiosny zeszłego roku
Ilość zużytych opakowań: pół?

Bordowe usta H&M

Niewypał jakiś taki.

Generalnie nigdy nie wierzyłam w supernawilżające kosmetyki o ultralekkiej konsystencji. Może i jestem niezbyt nowoczesna jeśli chodzi o kremy, ale dla mnie kosmetyk supernawilżający musi być nieco cięższy, aby było co w nim natłuszczać i nawilżać.

Kremiku wiele nie trzeba, fakt, ale co z tego. Często zdarzy się mi umyć skórę mydełkiem, bo jestem ostatnio amatorką mydełek, przez co skóra jest nieco ściągnięta, wiadomo. Po nałożeniu tego kremu bywało jeszcze gorzej... Ściągał cerę, nie dawał wrażenia nawilżenia, nie natłuszczał, nic :( czasem tak, jakbym go nie nałożyła.

Ale co zrobić, przecież nie wyrzucę. Dodałam trochę wit. E z apteki na bazie oleju archaidowego i jest lepiej, przyznaję, teraz coś nawilża i ma bogatszą konsystencję, ale po co kupować gotowy krem aby jeszcze go ulepszać?

Jestem na nie. I nigdy sama nigdy nie kupię tego typu kremów.

Co do zapychania - nie zauważyłam zbytnio, choć przyznaję, nie używam go regularnie.

Ot, taki zwykły, badziewny nie wart 1/5 swojej ceny.

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1/3 słoiczka

Jestem na nie

Krem jest drogi, myślałam więc, że jakoś będzie w parze z wysoką ceną. Myliłam się. Mam cerę mieszaną, a ten krem strasznie podrażniał i wysuszał moje suche policzki. Skóra po użyciu piekła i była czerwona. Efekt ten oczywiście po jakimś czasie znikał, ale nie było to zbyt przyjemne.

Używam tego produktu od: już nie używam

hm...nie aż taki lekki...

Kupiłam sobie na wiosnę. Szukałam lekkiego nawilżacza na noc. Do rzeczy:

- dobrze nawilża
- szybko się wchłania jak na krem na noc ale wiadomo trzeba chwilkę poczekac, bo jest treściwy
- nie jest to typowy lekki kremik. Ma bardzo gęstą konsystencję, mimo to jednak nie jest tłusty
- nie klei się
- nie zostawia tłustego filmu na twarzy
- starcza przy codziennym stosowaniu na średnio 2 miesiące
- ładne opakowanie, ale wolę szklane
- przystępna cena
- niezła dostępnośc
- nie lubię jego zapachu (winogronowo - ogórkowy) niby świeży, ale nie znoszę ogórkowców
- konsystencja nie jest tępa, ale średnio się rozsmarowuje

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca

dobry

Mam cerę normalną ale gdy robi się zimniej na dworze (jesień/zima) zaczyna mi sie przesuszać, dlatego zdecydowałam się na coś do twarzy, bo ogólnie kremów takowych nie używam.
*Lekka, przyjemna formuła, łatwo się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu na buzi, czego nie znoszę :)
*Ładnie pachnie, tak delikatnie
*Super wydajny, naprawdę wystarczy tylko troszeczkę nałożyć
*Jeśli chodzi o nawilżenie to jestem zadowolona
*Po nałożeniu ma się uczucię świeżości a skóra jest miękka :)

Ogólnie - podoba mi się, ae nie wiem czy poradziłby sobie z bardzo suchą skórą.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 słoiczka

Sredni

Kupiony na próbę z okazji jakiejś promocji, mam skórę problemową odwodnioną ale jednocześnie tłustą, potrzebuję nawilżenie. Na początku krem spełniał swoją funkcję czyli nawilżanie , skora była miękka, krem szybko się wchłaniał. Po dwóch tygodniach jednak jego działanie się zupełnie zmieniło,skóra już nie reagowała na niego tak dobrze, pozostawiał tłusty film na skórze ,zaczął zapychać pory, a nawilżenia nie było żadnego.

Podsumowanie:

Zalety:
- tani
- raczej nie uczula
- dosyć przyjemny zapach
- nawilżanie ale raczej do skóry bez problemowej
- lekka konsystencja

Wady:
- zapycha skórę
- zostawia lepki film na twarzy
- na pewno nie spełnia zapewnień o nawilżeniu do 24 godzin zapewnianych przez producenta , po godzinie skóra jest znowu sucha i ściągnęta

Lubię go, ale..

Przy pierwszym opakowaniu byłam nim zachwycona. Fajnie nawilżał i nie powodował podrażnień. Po miesiącu-dwóch moja skóra przestała na niego reagować, miałam uczucie ściągnięcia. odstawiłam go na trochę znowu do niego wróciłam i tak w kółko.
Teraz stosuję go sporadycznie, jako odetchnięcie od stałego kremu, zabieram go na wszystkie wyjazdy, podróże, bo ma lekkie, poręczne opakowanie (+).
Jeżeli stosuję go sporadycznie to świetnie spełnia swoje zadanie:
+nawilża (4) , ale spod tym względem jest kilka lepszych kremów
+odświeża
+skóra wydaje się po nim lekka
+ładnie się wchłania
+nie zapycha
+wydajny
+opakowanie pozwala na wykorzystanie do końca

- nie mogę używać go na co dzień, bo moja skóra przestaje na niego reagować.
Już się przekonałam o tym przekonałam i mam zasadę co do garniera: co za dużo to nie zdrowo.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

nawilżający?

skoro nawilżający to ja się pytam gdzie to nawilżenie?? Naprawdę nie wiem co mną kierowało kupując ten krem:

+poręczny słoiczek
+ cena

- zapach zupełnie mi nie odpowiada
- zbyt lekka konsystencja
- nie czuję nawilżenia, po kilku godzinach skóra szczypie, po prostu czuć że jest sucha
- pozostawia tłustą warstwę na skórze zaraz po nałożeniu, przez co podkład się roluje :/

Ogólnie rzecz biorąc jest dziwny. Nie kupię więcej na pewno

Ilość zużytych opakowań: kończę 1

N I E!

Kupiłam ten krem zachęcona opiniami na wizażu. Wiadomo - polecany i tani, czyli nie ma lepszego połączenia. Niestety ten krem źle na mnie działa...

- nie czuję tego 24-godzinnego nawilżenia
- pozostawia skórę "oblepioną" czymś, co ma sprawiać wrażenie miłego dotyku...
- co najgorsze - po jego użyciu moja cera robi się... dziwna. Pojawiają się zaczerwienienia, jakieś plamki. Przez to muszę używać podkładu, a wolałabym go odstawić.

Jedyne plusy :
+cena
+dostępność
+zapach

Ogółem nie polecam, być może na inne kobiety działa dobrze, lecz ja mu podziękuję w połowie słoiczka.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Ładnie pachnie - nic poza tym

Nie wiem do czego miałby służyć ten krem. Ani nie nawilżał, ani nie koił...
Odnosiłam wrażenie, że krem zostawiał na twarzy tak jakby maskę, która się nie wchłaniała.
Moim zdaniem krem tylko ładnie pachnie, bo innych efektów nie zauważyłam.

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania