NYX, Baked Blush (Wypiekany róż do policzków)

NYX, Baked Blush (Wypiekany róż do policzków)

Pojemność 6,5 ml

Luksusowa formuła wypiekanych róży do policzków podkreśli naturalny blask Twojej cery i natychmiast ją rozświetli. Intensywne napigmentowanie oraz idealna ilość cząsteczek rozświetlających pozwolą Ci uzyskać cudowny rezultat makijażu już za jednym pociągnięciem pędzla. Wypiekane róże można aplikować suchym lub wilgotnym pędzlem, w zależności od efektu makijażu, jaki chcemy osiągnąć. Róż stosowany na sucho zapewnia lekki, świeży rezultat kolorystyczny. Jeśli chcemy uzyskać mocniejszy odcień, wystarczy zastosować róż na mokro.

nie nie nie

roz posiadam w odcieniu ignite- brzoskwiniowy kolor, delikatnie połyskujacy złotymi drobinkami. ale co z tego, skoro musialam kilkanascie razy przetrzec palcem w produkcie zeby na palcu wgl zobaczyc kolor. pigmentacja jest po prostu zadna, mieszam pedzlem jak szalona a efekt jest ledwo widoczny
nie polecam!

Rozczarowanie

Oceniam 05. Foreplay

+ ładny, bardzo delikatny odcień
+na twarzy wygląda bardzo naturalnie

- tanie, badziewne opakowanie
- mój róż leży spokojnie w kosmetyczce a i tak odpadł i obija się o ścianki
- drobinki rozświetlające są jedynie w opakowaniu - na twarzy znikają
- żaden z niego bronzer
- znika z twarzy ekspresowo

Uwielbiam

Dostałam ten różo - bronzero - rozświetlacz w prezencie i się zachwyciłam. Nie lubię mieć na twarzy dużo tapety, a w kosmetyczce dużo szpargałów, więc ten kosmetyk 3in1 idealnie spełnia moje oczekiwania. Daje delikatny, subtelny efekt rozświetlenia, nie mam wrażenia brudnych policzków po jego użyciu. Dobrze trzyma się na twarzy, przyjemnie pachnie, jest ładnie opakowany i wydajny. Polecam!

Przeciętny jak na taką markę...

Nie można zbyt dużo powiedzieć - róż jak róż. Nie różni się dla mnie niczym, niż tańsze drogeryjne.
Zakupiłam 'Ladylike' - piękny cukierkowo różowy z dość dużymi złotymi drobinkami. Miałam nadzieję, że będzie to piękny kolor, a drobinki będą się mienić delikatnie na policzkach.
A co zastałam? Zwykły, płaski róż, drobinek nie widać, a produkt z samego opakowania ciężko wydobyć, jakby na powierzchni była jakaś twarda powłoka. Przy rozświetlaczu z MUA była powłoka, którą trzeba było przedrzeć jakimś szorstkim pędzlem, aby dostać się do bardziej kremowej konsystencji, zatem i tutaj zrobiłam podobnie - stwierdziłam, że może trzeba trochę poszorować.
Nic z tego. Dalej twarda skorupa, z której ledwo co można wydobyć produktu, a sam efekt jest przeciętny.

Więcej minusów niż plusów

Plusy:
-dużo drobinek rozświetlających,

Minusy:
-żaden bronzer,
-tandetne i trudno otwierające się pudełko,
-mało napigmentowany,
-szybko znika z twarzy,
-za tę cenę można dostać o niebo lepsze wypiekane róze

Dobry rozświetlacz, nie trzeba nakładac oddzielnego na policzki i to tyle. Co do pigmentacji to jak kto woli, jest bezpieczniejszy, ale i tak znika po chwili...

Rewelacja

Róż bronzer w jednym. Dla kogoś kto zaczyna swą przygodę z różami polecam właśnie ten róż. Daje naturalny efekt, rozświetla, nadaje policzkom delikatny brąz z drobinkami różu. Rewelacja! W dobrej cenie! Polecam :)

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 małe