Venus, Myjący żel do rąk o właściwościach antybakteryjnych

Venus, Myjący żel do rąk o właściwościach antybakteryjnych

Sprawdź ceny produktu

Czyste ręce bez wody i mydła. Wystarczy tylko, że wmasujesz kilka kropli tego myjącego żelu w dłonie, a twoje ręce staną się higienicznie czyste. Dzięki wygodnemu opakowaniu możesz stale nosić go przy sobie, aby w każdej sytuacji czuć się świeżo i komfortowo.

w butelce
Struktura
lekkie
żel
50 - 100ml
odświeżające
bezzapachowa

do tej pory najlepszy

Uważam ten żel za jeden z lepszych, z tych dotychczas stosowanych.
Idealna konsystencja.
Nie ma mocnego zapachu alkoholu, a opakowanie jest z klapką co czyni go bardzo higienicznym. Nie potrzeba męczyć się z odkręcaniem brudnymi rękami itd.
Do tego ta cena powoduje, że można mieć kilka takich żeli, po jednym w każdej torebce ;)
Gdziekolwiek się nie wybieram ten żel jest ze mną.

HIT dla kryzysowych sytuacji

Żel noszę zawsze przy sobie, bo nie wiadomo kiedy się przyda.
Co najważniejsze - jest mega skuteczny. Dodatkowo bardzo ładnie pachnie i nie wysusza dłoni. Jest też bardzo wydajny i w poręcznym opakowaniu, które zmieści się do każdej damskiej torebki.
Cena też przypadnie każdemu do gustu.

Podstawa

Żel mam zawsze... Jak nie w szkole, to w torebce, samochodzie i nawet w domu. Z racji pracy... Mam i używam, jest mi z tym dobrze.
Ten kupiłam około pół roku temu. Używam na zmianę z innymi, ale przyznaję szczerze, że nie widzę żadnej różnicy.
Jego wydajność zaskoczy każdego, jakość też na najwyższym poziomie. Opakowanie podoba mi się. Prostota i elegancki róż.
Lubię produkt, ktory jesr tańszy niż inne anty żele

Must have w torebce

Żel antybakteryjny to niezbędnik w mojej torebce. Mam go zawsze przy sobie niezależnie od sytuacji. Ten kupiłam będąc w R. Zaciekawiło mnie dziewczęce opakowanie z różowymi wzorkami i wylądował w koszyku.

OPAKOWANIE

Klasyczne jak dla tego typu produktów – mała, plastikowa butelka wykonana z przezroczystego plastiku. Zamykana jest na klik, co jest wygodne i praktyczne. Ma śliczne różowe elementy wzbogacające prosty wygląd. Dzięki małemu rozmiarowi można mieć ją ze sobą wszędzie.

ZEL

Żel jest bezbarwny i dosyć rzadki, jednak dzięki temu bardzo wydajny. Wystarczy mała ilość na całe dłonie. Najbardziej podoba mi się to, że nie ma tak alkoholowej woni jak inne żele, których używałam, a sam zapach po ulotnieniu tej alkoholowej powłoczki jest przyjemny. Żel nie przesusza dłoni używany regularnie, ale musimy dbać o ich codzienne nawilżanie, to podstawa. Produkt jest bardzo wydajny, dobrze dostępny i ma korzystną cenę.

PLUSY:
+ poręczne opakowanie
+ ładny wygląd
+ nawet przyjemny zapach po ulotnieniu alkoholu
+ dobra konsystencja
+ wydajność
+ niska cena
+ dobra dostępność

Super

Takie żele antybakteryjne są moim must have. Ten bardzo fajnie działa, nie zostawia lepkiej warstwy i nie wysusza rąk. Odświeża natychmiastowo ręce, miejmy nadzieję że faktycznie jest antybakteryjny bo tego nie sprawdzimy wzrokiem.

Mała rzecz a cieszy

Mała, przydatna rzecz w niskiej cenie i stosunkowo wydajna, w zależności, jak często używamy. Aktualnie ciężko mi żyć bez tego żelu na co dzień, a już w okresie letnim, wakacyjnym to jest moim zdaniem must have. Oczywiście nic nie zastąpi dokładnego umycia rąk mydłem, ale takie żele czy wilgotne chusteczki naprawdę potrafią wielokrotnie uratować życie i chwilowo odświeżyć dłonie. Kupię tak naprawdę i chusteczki i takie żele i zawsze mam przy sobie. Polecam i będą ze mną zawsze!

Stale w mojej torebce

Jest to mój ulubiony żel antybakteryjny do rąk, zawsze mam go w torebce, na wyjazdach i w podróży. Spełnia swoją rolę, odświeża dłonie i daje uczucie orzeźwienia. Jak każdy tego typu produkt wysusza dłonie, jednak nie umniejsza mu to w żadnym stopniu- alkohol jest najwyżej w składzie, a więc nie powinien taki efekt dziwić. Żel ma odpowiednią konsystencję i przystępną cenę, jest łatwo dostępny, ja zawsze kupuję go z zapasem. Zapach jest intensywny, ale szybko się ulatnia. Polecam.

Jest to mój pierwszy taki produkt.
Posiada on przyjemnie cytrusowy zapach.
Idealnie sprawdził mi się podczas wakacyjnego wyjazdu w góry.
Na promocji kupiłam go za niecałe 4zł.
Wydajny.
Mam nadzieję, że zwalcza bakterie, bo niedokonca jestem przekonana do takich żeli, jednak wolę normalnie umyć ręce ;)

Tego właśnie szukałam

Czyste ręce to u mnie konieczność, manię mycia rąk mam od dziecka. Kiedy nie mam możliwości umycia rąk pod bieżącą wodą (np. podczas jazdy samochodem), wariuję, haha.
Szukałam dobrego żelu antybakteryjnego i przyznam, że trafiłam w 10 ;)
+ produkt w pełni zgodny z opisem
+ wygodne, malutkie opakowanie, które zawsze się zmieści w torebce/plecaku
+ nie pozostawia nieprzyjemnego zapachu na rękach
+ nie wysusza
+ wydajny (wystarczy kilka kropel i ręce czyste)

Na początku obawiałam się, kiedy po zastosowaniu moje ręce zaczęły się lepić. Efekt ten jednak zniknął, co jest bardzo dużym plusem.

Używam tego produktu od: Miesiąc
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

robi co trzeba

Zalety:
+ małe, poręczne opakowanie, które można zmieścić wszędzie, dzięki czemu zawsze jest pod ręką
+ lekke konsystencja
+ świetnie myje łapki
+ daje uczucie świeżości i czystości
+ łatwa aplikacja
+ wydajny
+ świetna cena

Minusy:
- zaraz po umyciu ręcę są trochę lepkie, ale po chwili lepkość schodzi
- zapach, jednak chyba to normalne w tego typu produktach

Kupiłam go ponieważ mam obsesję na punkcie czystych rąk i kiedy tylko mogę zawsze je myję, a, że nie zawsze jest taka możliwość taki płyn idealnie się nadaje! Polecam!

Ilość zużytych opakowań: cztery

Fajna sprawa

Do produktów tego typu byłam zniechęcona przez cenę carexa - myślałam, że one wszystkie są takie drogie. Kupiłam w rossmanie za 4,99. Ku mojemu zaskoczeniu żel okazał się być super. Bardzo szybko się wchłania, dobrze oczyszcza, nie ma drażniącego zapachu i nie wysusza rąk.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: zero

Niezły produkt w niskiej cenie

Jedną buteleczkę trzymam na biurku w pracy, a drugą w torebce;) Faktycznie wystarczy niewielka ilość żelu, aby umyć dłonie. Bardzo szybko się wchłania i nie zostawia lepkiej warstwy. Nie wysusza rąk , mam nadzieje że dezynfekuje, ale tego nie sprawdzę gołym okiem:)

Ilość zużytych opakowań: dwa