Bielenda, Golden Oils, Peeling do ciała `Ultra - ujędrniający`

Bielenda, Golden Oils, Peeling do ciała `Ultra - ujędrniający`

Zawiera w sobie prawdziwą moc drogocennych olejków piękna. Bogata formuła peelingu bazuje na połączeniu naturalnego cukru oraz regenerujących i uelastyczniających właściwościach szlachetnych olejków z najdalszych zakątków świata. Peeling dokładnie złuszcza martwy i zgrubiały naskórek, szybko poprawia kondycję skóry, zmiękcza ją i wygładza, jednocześnie dostarczając jej wszystkiego co najlepsze. Znika uczucie suchości skóry i nieprzyjemnego napięcia i łuszczenia.
Stosowanie: Peeling nałożyć na wilgotną skórę całego ciała i masować, zmyć letnią wodą. Następnie na skórze rozprowadzić Mleczko lub Masło do ciała z linii Golden Oils.

zapachowa
w słoiku
Struktura
drobnoziarniste
100 – 250ml

Rozkosz dla zmysłów

Znakomity, cudowny, wspaniały! Przede wszystkim zapach-obłędny! Miałam już mleczko do ciała z tej linii i urzeczona, skusiłam się na peeling. Ten pachnie równie wybornie, cudowna woń migdałów, pistacji, passiflory, ukojenie dla skóry i zmysłów!
Sam peeling jest mocny, intensywny, trzeba uważać, by za bardzo nie podrapać skóry. Nie polecam nakładać suchego, ani na suchą skórę. Należy go wcześniej nieco zwilżyć lub rozetrzeć w rękach, tym bardziej, że gdy weźmiemy za dużo w dłonie i nałożymy na ciało, to po prostu spadnie do wanny. Lepiej wziąć mniej, rozetrzeć nieco w dłoniach i dołożyć, niż stracić, bo peeling jest ciężki i spada.
Mocno ściera, dobrze drapie, usuwa martwy naskórek, bosko wygładza skórę, a przy tym świetnie natłuszcza i nawilża, nie ma potrzeby stosowania balsamu. No chyba, że chcemy wzmocnić zapach ;)

Super peeling

Z Bielendy miałam kilka peelingów z różnych serii i ten przypadł mi najbardziej do gustu. Przede wszystkim konsystencja - zbita masa, więcej zdzieraka niż tłustej substancji. Nie pozostawiał na skórze tłustej warstwy, idealny do masażu. Opakowanie pod wieczkiem jest zabezpieczone w sreberko, co też jest plusem. A ten produkt kupiłam w Tesco przy okazji ;)

super peeling

Peeling już od pierwszego uzycia przypadł mi do gustu!! uwielbiam go za jego opakowanie, odkręcany słoiczek- można całą rękę zanurzyć :D peeling pięknie pachnie i jest wydajny, wszędzie mozna go dostać, no i cenajest przystepna.

Ilość zużytych opakowań: jedno i idę kupić kolejne :)

polecam

Peeling o przyjemnej konsystencji i swietnym orzezwiajacym zapachu. Porzadnie sciera martwy naskore, skora pozostaje gladka i przyjemna w dotyku. Do tego czuc nawilzenie i odzywienie skory. Jak dla mnie swietny produkt w dobrej cenie. Zwlaszcza ze peeling jest bardzo wydajny

Używam tego produktu od: miesiaca

Może być

Spoko skład (kocham masło shea a tu jest dość wysoko w składzie ).

Ścieranie średnie.

Zapach mi się nie podoba ale nie jest oddychający.

Wydajność słaba.

Nie ujędrnia, specjalnie nie nawilża (lubię peelingi które zostawiają warstewkę na skórze ten tego prawie nie robi) skóra wymaga dodatkowego nawilżenia.

Ale też nie wysusza.

Moim zdaniem średniak. Pewnie już go nie kupię.

Używam tego produktu od: 2 mce

Warto spróbować...

Na zakup peelingu zdecydowałam się z powodu składu. Zamiast parafiny zawiera on masło shea i to wysoko w składzie. Malutkie drobinki cukru zanurzone są w gęstej masie o jasno-żółtym zabarwieniu. Czuć, że pracują na skórze, czyniąc ją aksamitnie gładką i miękką. Peeling zostawia delikatnie tłustą warstewkę. Nie wysusza przy częstym stosowaniu. Jego zapach określiłabym jako świeży, przyjemny i delikatny. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1: 200g