Sephora, Smoothing & Brightening Powder (Wygładzający puder podkreślający blask cery)

Kompaktowy puder wygładzający, który podkreśla blask cery.Matuje i utrwala makijaż. Długotrwały. Redukuje widoczność porów i płytkich zmarszczek. Bezbarwny.

matujące, utrwalające
prasowany
Krycie
lekkie

bardzo spoko!

bardzo fajny puder, łatwy w aplikacji, nie daje tępego matu. Delikatnie wygładza i sprawia ze twarz wygląda promiennie. jest transparentny więc raczej powinien podpasować każdemu. przetestowałam kilka podkładów i z kazdym wyglada bardzo dobrze

Jest OK :)

Kupiłam go kiedyś zupełnie przypadkowo, po prostu szukałam transparentnego pudru. Stosuje go głównie na strefę T, aby ją zmatowić. Przede wszystkim nie wysusza mi skóry, a efekt zmatowienia utrzymuje się wystarczająco długo. Jest ok :)

Kolejny trafiony produkt Sephory.

Puder świetnie matuje i utrwala makijaż. Idealnie nadaje się do każdej karnacji. Wygładza twarz i nadaje cerze świeży wygląd. Dzięki sitku, jest w łatwy w aplikacji. Niewielka ilość produktu wystarcza, aby wykończyć makijaż.

fajny

bardzo lubię ten produkt, super sprawdza się z wieloma podkładami, dzięki temu, że jest transparentny świetnie sprawdzi się u każdego. Utrwala makijaż, matowi dobrze sie sprawdza przy ewentualnych poprawkach w ciągu dnia

Dobry

Puder świetnie utrwala makijaż i długotrwale matowi cerę. Sprawdza się idealnie z utrwalającą bazą z tej samej kolekcji.
Minusem produktu jest jego wydajność - zużycie jest zauważalne już po kilku tygodniach

polecam

bardzo fajny produkt, świetnie się sprawdza na codzień, pięknie wygładza buzię, pory są prawie niewidoczne. cera wydaje się świeższa i bardziej promienna

Hmmm...

Jestem kobietą po 30. Mam cerę jasną, ale nie bladolicą, mieszaną z pierwszymi pojawiającymi się zmarszczkami, z którymi walczę jak na razie za pomocą kosmetyków i diety. :)
Ciężko znaleźć odpowiedni puder dla siebie. Musi on matowić, ale jednocześnie nie podkreślać zmarszczek. Nie może też wysuszać skóry.

Skusiła mnie obietnica WYGŁADZENIA i podkreślenia BLASKU CERY.
Puder jest biały, transparentny, choć nie do końca. Czasami koloru mu brak innym razem bieli cerę. Nie odkryłam dlaczego? Zawsze nakładam te same ilości.
Matuje przeciętnie, ale bardzo ładnie zmiękcza rysy i nadaje twarzy satynowego blasku. Twarz wygląda na młodszą i bardziej wypoczętą.
Doskonale sprawdza się w roli, tzw. fixera, przedłuża trwałość makijażu i ładnie scala ze sobą poszczególne warstwy.
Nie wysusza.
Wydajny i miękki.
Trochę się pyli.
Sprawdza się celem rozjaśnienia zbyt ciemnego podkładu, który nałożyłyśmy na twarz.
Szkoda, że opakowanie jest tak ascetyczne i brak w nim lusterka i gąbeczki. Nie obraziłabym się przecież. :)
Od nadmiaru głowa nie boli.

Bardzo miłe zaskoczenie

Puder kupiłam w Hiszpanii za 12 euro. Używam od grudnia i bardzo przypadł mi do gustu. Posiadam cerę tłustą, więc od pudru wymagam bardzo wiele. Matuje na długo, nie bieli, utrwala. Jak dla mnie lepszy od znanych pudrów matujących np. Paese (ryżowy) czy Stay Matte Rimmel'a. POLECAM;)

Produkt bardzo dobry !

Produkt ma bardzo dużo zalet:
+ Wydajność- od 5 miesięcy użyłam lekko ponad połowę, a używam codziennie
+ nie zapycha
+ Brak zapachu
+ Robi swoje
+ ładne opakowanie

minusem jakim tu znalazłam jest to, że się kruszy. Osypuje się w opakowaniu.

Bez problemu można nabrać odpowiednią ilość produktu. Nie robi z naszej twarzy białej maski. Świetnie się wtapia w cerę.

Za taką cenę w stosunku co do jakości można go używać.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Po prostu dobry produkt

Niewielką ilością pudru omiatam twarz pędzlem.

Plusy:
- matuje, ale twarz nie sprawia wrażenia "suchej",
- nie podkreśla skórek ani niedoskonałości,
- twarz sprawa wrażenie gładszej (pisze to posiadaczka rozszerzonych porów),
- nie zatyka porów,
- nie daje uczucia dyskomfortu na twarzy,
- sprawia wrażenie wydajnego.

Minusy:
- brak aplikatora w opakowaniu na poprawki w ciągu dnia).

Zawiedziona

Jestem bardzo zawiedziona i wściekła ze wydałam 60 zł na ten kosmetyk. Szukałam takiego pudru ale za ta cenę oczekiwałam fajnego efektu niestety tylko utwierdziłam sie w przekonaniu ze produkty sephory nue są najlepsze. Teraz wiem jak poszperałam w necie ze miglam kupić taki puder za o wiele mniejsze pieniądze a z lepszym efektem. Niestety na mojej twarzy ten pridukt pozostaje białym pudrem . Nie wpasowuje sie pozostawiając na twarzy biała maskę . Żal :( poza tym nic więcej nie robi.

Używam tego produktu od: Tygodnia

Rewelacja!!!!

Zdecydowanie polecam ten puder posiadaczkom cery tłustej! Matuje bardzo mocno ale nie nadaje efektu płaskiego matu. Cera jest bardzo widocznie wygładzona, aksamitna. To tak w ogólnikach ;)

Po pierwsze sprawa matowienia, u mnie skóra nie świeci się po nim nawet przez 2-3h co jest u mnie niespotykane... zazwyczaj \'świece się\' już po godzinie.
Oczywiście puder ten używam w połączeniu z jakimś pudrem sypkim np. clinique\'a lub bourjois, który stosuje po tym pudrze, aby skórze dodać zdrowego kolorytu. Na co dzień nie używam oczywiście bazy matującej ale podstawą jest u mnie jakiś krem matujący (obecnie effaclar mat la roche posay lub emulsja avene cleanance). Używam też podkładu i korektora i dopiero potem wklepuje puszkiem puder sephory ale nie używam go zbyt dużo by nie obciążać skóry.

Kolejna zaleta to faktyczne przedłużenie trwałości makijażu. "wszytsko" trzyma się pięknie- podkład, puder, korektor, róż... Naprawdę widać różnicę w porównaniu z innymi tego typu pudrami np. inglot, art deco, kultowy make up forever, essence, vichy.
Żadne z wyżej wymienionych nie spełniały aż tak moich oczekiwań.

Czy ten puder bieli? Tak, troszkę bieli ale nie nadaje efektu porcelanowej lalki ( jeśli używamy go w przyzwoitych ilościach... ;) ). Generalnie skóra jest po nim wygładzona, aksamitna i taka "świeża", zauważyłam to rozświetlenie o którym mówi producent ale trzeba zdawać sobie sprawę, że on nie ma absolutnie żadnych drobinek rozświetlających, po prostu wygładza skórę i to troszkę "rozświetla" cerę.

U mnie nie wysuszył ani kawałeczka twarzy, używam go już około miesiąc i naprawdę jestem tym faktem zachwycona bo czasami moja skóra sprawia problemy- suche skórki a tu nic! :) Jestem z niego bardzo zadowolona!

Opakowanie proste, funkcjonalne, estetyczne.

Cena jest jak najbardziej adekwatna do jakości, 59zł to nieduże pieniądze patrząc na to, że tego typu produkty dobre jakościowo kosztują tyle samo jeśli nie więcej!!

Polecam zakup tego cacka, niezbędny w przypadku tłustej skóry na którą niewiele co działa. Nie ma co katować skóry silnie matującymi ciężkimi bazami, zostawmy je na specjalne okazje. Ten puder działa już w minimalnych ilościach, jest łatwy w uzyciu, niedrogi i wg mnie nie ma konkurentów, najlepszy.

Używam tego produktu od: mieisąca
Ilość zużytych opakowań: pierwsze