Bielenda, Golden Oils, Peeling do ciała `Ultra - nawilżający`

Bielenda, Golden Oils, Peeling do ciała `Ultra - nawilżający`

Zawiera w sobie prawdziwą moc drogocennych olejków piękna. Bogata formuła peelingu bazuje na połączeniu naturalnego cukru oraz regenerujących i uelastyczniających właściwościach szlachetnych olejków z najdalszych zakątków świata. Peeling dokładnie złuszcza martwy i zgrubiały naskórek, szybko poprawia kondycję skóry, zmiękcza ją i wygładza, jednocześnie dostarczając jej wszystkiego co najlepsze. Znika uczucie suchości skóry i nieprzyjemnego napięcia i łuszczenia.
Peeling nałożyć na wilgotną skórę całego ciała i masować, zmyć letnią wodą.

100 – 250ml
nawilżający, oczyszczający
zapachowa
w słoiku
Struktura
drobnoziarniste

bardzo lubię

Produkt świetnie złuszcza martwy naskórek i zostawia skórę nawilżoną, przyjemną w dotyku i odżywioną. Jest on cukrowy, więc ma duże drobinki, no a takie najbardziej lubię. Peeling ma bardzo przyjemny i nie za mocny zapach, który po użyciu zostaje przez jakiś czas na ciele. Kosmetyk jest dosyć wydajny, konsystencja jest bardzo przyjemna, a efekt po jego użyciu jest rewelacyjny. Produkt nie podrażnia za bardzo i nie uczulił mnie. Ciało po nim jest dużo lepsze, przyjemniejsze w dotyku niż przed zastosowaniem.

Strzał w 10 przy małym nakładzie pieniężnym

Z Bielendy miałam kilka peelingów z różnych serii, ale z tej serii podbiły moje serce. Przede wszystkim konsystencja - zbita masa, więcej zdzieraka niż tłustej substancji. Nie pozostawiał na skórze tłustej warstwy, idealny do masażu. Opakowanie pod wieczkiem jest zabezpieczone w sreberko, co też jest plusem. Produkt kupiony w Tesco przy okazji ;)

Ten ZAPACH!

Zakupiłam całkiem przypadkowo i całkiem przypadkowo przypadł mi do gustu.
PLUSY:
+ cena, kupiłam na promocji za ok. 10zł,
+ cudowny, nieziemski zapach,
+ konsystencja, jakby trochę żelowa, ale łatwo się nią pracuje,
+ robi dobrze to, co ma robić,
+ opakowanie.

MINUSY:
- na minus tylko wydajność, produkt szybko się kończy, a używałam go naprawdę rzadko. :(

Pomimo to, bardzo serdecznie polecam! :)

Nie mam mu nic do zarzucenia

Jeden z lepszych peelingów jakich do tej pory używałam.

Ma bardzo zbitą konsystencję, przez to jest bardziej wydajny. Ściera wzorowo martwy naskórek, a przy tym nie podrażnia. Nie jest to ekstremalnie mocny zdzierak, ale wykonuje swoje zadanie w stu procentach i o to chodzi. Po użyciu skóra jest bardzo gładka, miła w dotyku i nawilżona. Właśnie to nawilżenie zaskoczyło mnie najbardziej. Po innych peelingach czułam, że bariera ochronna skóry jest zdarta do zera i muszę natychmiast się nakremować. Tutaj nic z tych rzeczy.

Dodam od siebie, że mam skórę atopową= wiecznie suchą. To chyba jedyny peeling, który nie potęgował przesuszenia, a wręcz nawilżał. Dla mnie rewelacja.

łagodne ścieranie i nawilżenie

Dobry peeling jeżeli ktoś szuka zdzieraka z małymi drobinkami. Peelinguje skutecznie, ale delikatnie. Moja skóra po peelingach gruboziarnistych bywała podrażniona i zaczerwieniona. Tutaj drobinki peelingujące są wielkości ziarenek piasku, więc o podrażnieniu nie ma mowy.
Mam sucha skórę i peelingu używam raz w tygodniu. Nie używam po nim żadnego balsamu czy mleczka, bo skóra jest lekko nawilżona i natłuszczona, po prostu odżywiona.
Zawiera trzy olejki i może dlatego ma taki ładny zapach.

Używam tego produktu od: dwóch miesiecy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie

Świetny peeling

B. polubilam ten peeling.

Wygodny, odkręcany słoik. Brak problemu z wyjęciem całej zawartości. Odkręca się go wygodnie, a brak jakichkolwiek dodatkowych wyobleń w środku pozwala na zużycie go aż do samego końca.

Konsystencja:
Zbita, pełna małych i ostrych drobinek. Nie jest żelowa. Nieco ucieka z rąk, ale i tak jest dobra.

Delikatny, łagodny, b. przyjemny.

Działanie:
Dzięki zawartości dużej ilości drobinek ładnie masuje i usuwa dokładnie zbędny naskirek - działanie jest bardziej podobne do masowania się w ostrym piasku niż typowego ździerania - przypomina też mi to mieszankę z solą (nie gruboziarnistą). Drobinki ścierające nie rozpływają się pod wpływem wody przez co da się dokładnie oczyścić skórę i wykorzystać peeling do cna. Skóra jest po nim wygładzona, miękka - nie chce po nim mocno pić ui jedynie wymaga mniejszej porcji balsamu. Wygląda na gładką, miękką i odżywioną. Nie zaczerwienia jej, więc nie nadaje się dla maniaczek ostrych peelingów - patrz ten z cynamonem z serii Sweet Secrets od Farmony.

Dostępność:
Niezła. Ja swój dorwałam w Hebe.

Cena / Wydajność:
Wydajność jest dobra - 1,5 miesiąca. Niska cena zachęca do zakupu.

Podsumowanie:
+ Drobinki się nie rozpuszczają

Na minus:
Brak :)

Czy kupię ponownie?
Tak, na pewno nie raz. Peeling jest dobry i jest idealny gdy nie szukacie czegoś mocno ścierającego - u mnie idealny jest na wiosnę gdy nie muszę ostro złuszczać naskórka. Idealny też jest gdy szuka się czegoś co nawilża skórę - tak jest w przypadku tego peelingu. Polecam.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 cały słoik

Taki powinien być peeling...

Na zakup peelingu zdecydowałam się z powodu składu. Zamiast parafiny zawiera on masło shea i to wysoko w składzie. Malutkie drobinki cukru zanurzone są w gęstej masie o jasno-żółtym zabarwieniu. Czuć, że pracują na skórze, czyniąc ją aksamitnie gładką i miękką. Peeling zostawia delikatnie tłustą warstewkę. Nie wysusza przy częstym stosowaniu. Jego zapach określiłabym jako świeży, przyjemny i delikatny. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1: 200g

Bardzo lubię Bielende i uwielbiam produkty z olejkami. Mam bardzo sucha skórę, więc produkt tej firmy z dodatkiem olejków ucieszył mnie bardzo. Faktycznie skóra jest bardziej miękka i wygładzona. Pachnie długo. Po zastosowaniu nie mam żadnych podrażnień i niekoniecznie muszę smarować się dodatkowym balsamem, jeśli nie mam czasu.