Clinique, Sculptionary Cheek Contouring Palette (Paleta pudrów modelujących)

Clinique, Sculptionary Cheek Contouring Palette (Paleta pudrów modelujących)

Paleta pudrów modelujących Sculptionary Cheek Contouring Palettes pięknie podkreśla rysy twarzy. Trwałe róże w pudrze zapewniają bogaty, długo utrzymujący się na skórze i doskonale komponujący się z innymi kosmetykami kolor. Efekt? Naturalnie wyglądający rumieniec i pięknie zaakcentowane rysy twarzy.
Dostępne odcienie: Defining Berries, Defining Nectars, Defining Nudes, Defining Pinks, Defining Roses, Defining Sugars.

Bardzo przyjemny

Mam odcień 03 DEFINING ROSES

Opakowanie- bez lusterka i pędzelka którego i tak się nigdy nie używa więc to dla mnie plus, wieczko jest przezroczyste i łatwo znaleźć ten kosmetyk wśród innych.

Kolor- najjaśniejszy to typowy rozświetlacz, drobinki delikatne ale widoczne, kolor na dłoni lekko różowo-brzoskwiniowy, na skórze dość transparentny. Jaśniejszy róż to raczej naturalny odcień, na skórze ma bardzo podobny kolor jak Bourjois 15 Radiant Rose ( w opakowaniach bardziej się różnią niż na skórze i Clinique jest bardziej rozświetlający) Najciemniejszy jest trudny do opisania dla mnie, ma odrobinę śliwki, mouve. Zdecydowanie nie ma w sobie nic z bronzera i nie nadaje się do konturowania twarzy poza policzkami! Wszystkie części mają drobinki a kolory są delikatne i odpowiednie na dzień.

Konsystencja- produkt jest przyjemnie kremowy chociaż to puder :) i ładnie równo się aplikuje, minusem jest spore osypywanie, trzeba mieć miękki pędzel i bardzo delikatną rękę niestety.

Trwałość- dobra, wystarczy na zwykły dzień w pracy.

Wygoda użytkowania- słabo niestety, kolory nie są od siebie oddzielone i każdy jest dość mały. Zwykłym pędzlem do różu da się jedynie wymieszać kolory i tak też daje to ładny efekt ale cały sens tej palety to używanie oddzielnie każdego koloru i delikatne konturowanie policzków. Taki efekt można uzyskać tylko naprawde małym pędzlem, ja używam Real Techniques Setting Brush. Cała paletka ma ok 5x5 cm.

Podsumowując- dobrej jakości kosmetyk ( ładnie się aplikuje i jest trwały), kolory delikatne i odpowiednie na dzień, z "klasą", minusem jest to że trzeba się nauczyć z niej korzystać żeby sie tak bardzo nie sypał, pokombinować z pędzlem.